>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MS - grupa C (POLSKA)

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
POLSKA - Argentyna

typ: 1 // 1,02 bwin and

No to zaczynamy :!: Polacy na tych Mistrzostwach według mnie pokażą swoje umiejętności i udowodnią ze każdy musi się z nimi liczyć :!: Teoretycznie jesteśmy w 2 fazie Mistrzostw ale nie możemy zlekceważyć przeciwnika. Nie ma co ukrywać ze Agr. nie jest zbyt silnym przeciwnikiem ale mimo to musimy uważać ???? jak dla mnie Polacy pewnie wygrają, jest to pierwszy mecz wiec trzeba go wygrać żeby dobrze wkomponować się w turniej...

POLSKA :!: :!:

ps. napisałem ten post tylko i wyłącznie aby przypomnieć wam iż możecie również dyskutować na temat drużyn itd. ????
 
K 0

kleks

Użytkownik
domeL masz racje! argentyna choc slaba to nie wolno jej zlekcewazyc! jesli wygramy z argentyna to pozniej bedzie tylko lepiej! najtrudniejszy mecz jednak czeka nas z gospodarzami imprezy niemcami... ale mysle ze polacy powalcza...
 
domel 49

domel

Forum VIP
No i mamy pierwsza wygrana :!: ten mecz bym teoretycznie najlatwiejszym teraz bedzie coraz ciezej ale mysle ze bedzie tak jak dzis ???? czyli tylko wygrane :!:
 
domel 49

domel

Forum VIP
POLSKA - Brazylia 31 : 23 (15:13) ???? :jupi: ????

Po wczorajszej wygranej nad Argentyna Polacy napewno czują się już znacznie lepiej. Stres, nerwy daje o sobie znać, mecz z Argentyna był bardzo ważny, jeśli byśmy tego spotkanie nie wygrali to nie było by na co liczyć w MS. Stało się odwrotnie i bardzo się z tego cieszymy!! Dziś mecz z Brazylia, również bardzo ważny od niego ważyć będą się losy Polaków w dalszej fazie turnieju. Ja osobiście liczę na wygrana Polaków liczę na dobry występ naszych 3 muszkieterów ???? Tkaczyk, Lijewski, Bielecki. Jeśli zagramy z Brazylijczykami tak jak wczoraj 2 polowe z Arg. mamy zwycięstwo w kieszeni ???? wiec do boju POLSKO :!:

typ: 1 // 1,15 bwin ✅

---------------------------------------------------

Niemcy - Argentyna 32 : 20 (17:11)

Nie ma co ukrywać ze zdecydowanym faworytem sa gospodarze (Niemcy) zwycięstwo będzie napewno znaczące ale jak dla mnie nie więcej niż 12,5 bramek. Germański ???? trener napewno da pograć zmiennikom ponieważ w poniedzialek będą grali z Polakami a ten mecz nie będzie już taki łatwy, wiec siła będzie potrzebna. Moje typy na to spotkanie:

typ: 1 // 1,02 bwin ✅ | Argentina +12,5 2 // 1.85 ✅




buki specjalnie się nie postarały z oferta :/ wiec ciężko wybierać :/
 
domel 49

domel

Forum VIP
Niemcy - POLSKA

Dziś ostatni mecz w fazie grupowej, wynik tego meczu ustali kto będzie na 1 miejscu w grupie. Nie wiem dlaczego buki nie wieża w Polskę według mnie nasi maja bardzo duże szanse na pokonanie gospodarzy turnieju, jesteśmy na fali mamy dobrych zawodników dobrego trenera. Oczywistą sprawa jest to ze nie będziemy mieli &quot;przyjaciół&quot; na trybunach, nasi kibice nie dadzą rady przekrzyczeć 10tys niemieckich twarzy :p pod tym względem Germany maja przewagę. Jeśli nasi zawodnicy wytrzyma to spotkanie psychicznie myślę ze będzie dobrze.

typ: 2 // 3,40 bwin ✅ ????

----------------------------------------------------

Brazylia - Argentyna

Bardzo ciekawy mecz, ekipy grają o 3 miejsce w grupie. Brazylia według mnie jest lepszym zespołem od Argentyny, bardziej przygotowanym do turnieju pod względem fizycznym a to naprawdę ma duże znaczenia. Jak dla mnie jest to bardzo pewny typ na dziś ????

typ: 1 // 1,40 bwin ⛔ :zy3ou:
 
O 25

orchol

Użytkownik
bardzo przyjemnie mi sie ogladalo ten meczyk chociaz jak starcili 5goli pod rzad to myslalem ze moj singielek pojdzie sie pitolic ;p
 
peja 1

peja

Użytkownik
Kapitalny mecz ???? piękny kursik ???? wszystko jest piękne ???? pokonaliśmy wkońcu nie byle kogo tylko Niemców ???? hehe :jupi:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom