>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MoOskal typy piłkarskie ;)) Zapraszam!!!

M 0

mooskal

Użytkownik
Witam. Jak że mamy początek miesiąca postanowiłem sam założyć swój temat w którym będę podawał najlepsze moim zdaniem typy piłkarskie z danego dnia. Na kuponach najczęściej będą 2-3 zdarzenia. Stawki w skali 1-10j w zależności od pewności typu. Podsumowanie tematu pod koniec każdego miesiąca. Bukmacherzy u których gram to Bwin i Expekt. Do wszystkich typów będę starał się pisać analizy. Mam nadzieje że temat będzie cały na zielono czego życzę również innym użytkownikom tego forum.
Mała reklama: od dzisiaj również uruchomiłem mojego Bloga wiadomo o tematyce piłkarskiej gdzie również będę zamieszał moje typy i analizy.
Jak będę miał 10 postów to wrzucę linka do niego ;p

Niedługo pojawią się pierwszy typy na dzisiejszy dzień!!!​
 
M 0

mooskal

Użytkownik
Kupon #1 Bwin Metalist Charków - Debreceni Typ: Metalist Charków -1 | 1,42 | Olympique Marsylia - Stade Rennais
Typ: Olympique Marsylia | 1,55 |
Ako: 2,20
Stawka: 7/10j
Możliwa wygrana:
15,41j
zysk:
Metalist Charków - Debreceni
Metalist zagra dzisiaj z Debreczynem. Dla ekipy z Ukrainy zwycięstwo w tym spotkaniu i korzystny wyniku w meczu Sampdoria - PSV może dać już awans. Zawodnicy z Charkowa w lidze radzą sobie dobrze i zajmują jak na razie 3 miejsce tuż za wielką 2 ligi ukraińskiej. Debreczyn natomiast u siebie gra rewelacyjnie z bilansem 8-1-0 ale już na wyjazdach gra tragicznie nie wygrywając żadnego spotkania jak na razie. 2 kolejki temu przegrali z przed ostatnią drużyną w lidze 3:0. Również w lidze europejskiej nie radzą sobie za dobrze 4 porażki w 4 spotkania i tylko 1 strzelony gol. W poprzednim spotkaniu górą byli zawodnicy z Ukrainy którzy wygrali 0:5 dzisiaj uważam że zmotywowana ekipa Metalistu również pewnie pokona mistrza Węgier przynajmniej różnica 2 goli.

Olympique Marsylia - Stade Rennais
Zaległe spotkanie ligowe pomiędzy Maryslia i Stade Rennais. Liga Francuska w tym sezonie jest bardzo wyrównana. Różnica między 1 a 8 zespołem to bagatela 2 pkt. Obecnie najlepszą formę prezentują gracze z Maryslii. Mają jedno spotkanie rozegrane mniej i mogą odskoczyć czołówce na 3 pkt. Dzisiaj zagrają z Stade Rennais które słynie z dobrej gry przed własną publicznością aczkolwiek już na wyjazdach wygląda to średnio. Myślę że Maryslia wykorzysta dzisiaj swoją dobrą formę z ostatnich tygodni i pokona ekipę Rennais która wygrała tylko 1 spotkanie z ostatnich 6 w lidze. Do tego dochodzi fakt że dzisiejszym gospodarzą dobrze gra się przed własną publicznością z tą ekipą wygrywając 9 z 10 ostatnich spotkań w Maryslii remisując do tego 1.

 
M 0

mooskal

Użytkownik
do AKA SHAKAL : zbieżność nicków ?

Kupon #2 Bwin
Manchester City - Red Bull Salzburg
Typ: Manchester City -1 | 1,53 |
Atletico Madryt - Aris Saloniki
Typ: Atletico Madryt | 1,20 |
AA Gent - Lewski Sofia
Typ: AA Gent | 1,60 |
Ako: 2,94
Stawka: 5/10j
Możliwa wygrana: 14,69 j
zysk:


Manchester City - Red Bull Salzburg
Manchester City zagra dzisiaj z Salzburgiem. Zwycięstwo ekipy City da im w zasadzie pewny awans. Ekipa Salzburga gra trochę lepiej niż to miało miejsce na początku sezonu aczkolwiek w europejskich pucharach im się nie układa. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną 2:0 ekipy z Manchesteru myślę że dzisiaj również zmotywowana drużyna The Citizens również pokona przynajmniej 2:0 ekipy Salzburga. A na pewno ma na to potencjał.

Atletico Madryt - Aris Saloniki
Atletico Madryt gra z Arisem. Jak na razie gracze z Madrytu grają w kratkę. Jednak ostatnio do formy powraca Diego Forlan który razem z Aguero mogą strzelić gola każdemu. Dzisiaj przyjdzie im się zrewanżować za niespodziewaną porażkę w pierwszym spotkaniu z Arisem 1:0. Wygraną w tym spotkaniu Atletico przybliży się do awansu. Aris gra w lidze greckiej słabo zajmuje dopiero 7 miejsce a na wyjeździe zdobyło 6 pkt. w 6 spotkaniach a w lidze europejskiej przegrali oba spotkania.
AA Gent - Lewski Sofia
Vice mistrz Belgii zagra z Lewskim Sofia. Obie ekipy mają jeszcze szanse na awans aczkolwiek któraś musi wygrać spotkanie. Moim zdaniem będą to dzisiejsi gospodarze. Na początku sezonu grali troszkę poniżej oczekiwań przyszła porażka z Lewskim 3:2 i przegrana 0:4 z Genk aczkolwiek ostatnio jest dużo lepiej w ostatniej kolejce wygrali z rewelacją obecnego sezonu Genk na ich stadionie. Lewski natomiast ostatnio złapał trochę zadyszki przede wszystkim na wyjazdach. W lidze europejskiej grają jakoś nijako przegrywając oba spotkania wyjazdowe nie strzelając przy tym gola. Myślę że AA Gent które jest mocne na własnym stadionie będzie zmotywowane i dalej wierzy w awans.​
 
Do góry Bottom