>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Moneybookers

wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Witam ! ;)

Jak długo sie czeka na wyplate na Moneybookers ... ? Ile wynosi minimum do wyplaty na Moneybookers ? Potrzebny jest skan dowodu ?
 
U 0

uzza

Użytkownik
Witam, własnie zastanawiam się nad załozeniem konta na MoneyBookers poniewaz firma ktorej chce przesłac pieniądze nie ma płatności PayPal. Chciałbym się dowiedzieć czy jest taka mozliwość abym dokonał tego z konta Inteligo ? ZA usługę mam zapłacic w dolarach amerykańskich a na koncie inteligo mam w polskich złotych. Czy jest taka możliwość ? Widziałem ze moge prowadzić konto w MB w złotówkach, ale w jaki sposób zapłacić nimi za usługo w dolarach ? Czy oni sami to przeliczą ? Jak to jest prosze o odp.
 
P 0

pedros23

Użytkownik
Hmm odpowiedź na pytanie została udzielona dość dawno a troche się zmieniło w tej kwestii. Sportingbet wypłaca pieniądze tylko w godzinach 9-21 a w weekend od 10 do 20 i trwa to zazwyczaj 10-20 minut. Skan dowodu nie jest potrzebny. Nie ma minimum co do wypłaty.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Mam takie moze troche nietypowe pytanie- czy ktos byłby w stanie pomoc wybrac mojej kolezance pieniadze z Moneybookers wyplacila od bukmachera sporo kasy i konto po wpisaniu bledych danych zablowalo sie na wyplaty- jesli ktos umialby pomoc to placi nawet 100Euro za pomoc jak wybrac pieniadze z odblokowaniem konta

TO JUZ NIEAKTUALNE KASE WYBRANA.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
czyli jak to masz z tym zablokowanym kontem nie mozesz wogole na nie wejsc- czy przy wypłacie jest napisane ze musisz dokonac wplaty z konta bankowego zeby odblokowali wyplaty?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Mam je zablokowane w tym sensie, ze nie moge wysylac pieniedzy, czyli tym samym wyplacac.
Dzwonilem dzis do nich ale nie bylo juz polskiego operatora. Jutro jeszcze spróbuje.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Mam je zablokowane w tym sensie, ze nie moge wysylac pieniedzy, czyli tym samym wyplacac.
Dzwonilem dzis do nich ale nie bylo juz polskiego operatora. Jutro jeszcze spróbuje.
Jak coś więcej się dowiesz to napisz
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Weryfikacja konta
Witam to mój pierwszy post ????
Jestem nowy w te klocki więc od razu mam pytanie: Założyłem konto na moneybookers i do weryfikacji użyłem takiej opcji, że z moneybookers przesyłam na swoje konto bankowe jakąś małą kwotę, oni to weryfikują i dają mi kod. Niestety przez niedoczytanie przy tej transakcji podałem konto mojego współlokatora dlaczego nie pytajcie to nieważne. Rozumiem, że jak zobaczą, że chce wypłacić kasę na nieswoje konto to mi tego kodu nie podadzą. Sposób komunikacji, żeby to odkręcić jest tylko mailowy i trochę to trwa. Czy ktoś wie co mam zrobić, żeby w zaistniałej sytuacji przejść pozytywnie tą weryfikację? Czy ten kod będzie przesłany na konto czy pojawi się w adnotacji transakcji na stronie moneybookers?
Z góry dzięki
Pozdrawiam ????
 
Do góry Bottom