>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Moneybookers - wypłata na konto - pytanie

B 0

bartolko

Użytkownik
Witam,
Mam takie pytanie. Zleciłem wypłatę 50 dolarów z konta moneybookers na konto bankowe. Zrobiłem to weryfikując wcześniej adres (list z moneybookers). Nie dokonwałem żadnej innej weryfikacji. Dodałem numer konta i dzisiaj zleciłem wypłatę, jej status to &quot;przetworzony&quot; Iwszystko pięknie, tylko jak czytałem inne posty to większość wysyłała dodatkowo skany dowodu + rachunków. Czy w związku z tym mogą mi zablokować konto, lub ewentualnie każą dosłąć te skany przed realizacją przelewu?
Pozdrawiam
 
sebix84 5

sebix84

Użytkownik
Czy można wypłacić z moneybookers pieniądze na rachunek firmowy? czy ktoś się spotkał z taką sytuacją oczywiście dane Imie i nazwisko zgodne zarówno w moneybookers jak i rachunku firmowym?
 
P 0

piotr85

Użytkownik
Czy można wypłacić z moneybookers pieniądze na rachunek firmowy? czy ktoś się spotkał z taką sytuacją oczywiście dane Imie i nazwisko zgodne zarówno w moneybookers jak i rachunku firmowym?
pewnie ze mozna ale nie boisz sie skarbowki z pytaniem co to jest ?? co do kont firmowych skarbowka moze miec wglad lub ze tak powiem moze cie poprosic o wyciag i spyta co to! tak mi sie wydaje ze tk jest sory ze pisze bez znakow polskich ale jedna reka usypiam syna a droga pisze:d:grin::grin::grin:
 
travism 190

travism

Forum VIP
Wiecie moze czy bedą problemy z wypłata na MB gdy konto w moneybookers jest na mojego ojca a konto w banku na mnie ???? ?
 
travism 190

travism

Forum VIP
jak się dane zgadzają z kontem w banku to nie będzie problemów.
ale chodzi mi o to ze na ojca jest Mb a konto w banku na mnie.Chodzi o wypłate z MB na konto w banku. I chciałbym sie dowiedziec czy beda z tego tytułu problemy. Wiec nie wiem w jaki sposób dane mialyby sie zgadzac.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
ale chodzi mi o to ze na ojca jest Mb a konto w banku na mnie.Chodzi o wypłate z MB na konto w banku. I chciałbym sie dowiedziec czy beda z tego tytułu problemy. Wiec nie wiem w jaki sposób dane mialyby sie zgadzac.

Dane konta w banku muszą się zgadzać z danymi w MB. Czyli Imię i nazwisko, adres. itd... itp...
W przypadku przelania kasy z MB na inne konto bankowe niż te które jest zarejestrowane i zweryfikowane nastąpi blokada konta w MB.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Dane konta w banku muszą się zgadzać z danymi w MB. Czyli Imię i nazwisko, adres. itd... itp...
W przypadku przelania kasy z MB na inne konto bankowe niż te które jest zarejestrowane i zweryfikowane nastąpi blokada konta w MB.
Przepraszam, ale czemu ma to służyć?
Przecież to chore.
Załóżmy, że chcę wysłać rodzinie pieniądze z MB na konto bankowe, inne dane itp, i co nie można?
Jak dla mnie totalny bezsens.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Przepraszam, ale czemu ma to służyć?
Przecież to chore.
Załóżmy, że chcę wysłać rodzinie pieniądze z MB na konto bankowe, inne dane itp, i co nie można?
Jak dla mnie totalny bezsens.
nic na to nie poradzisz. MB to nie jest bank gdzie można swobodnie przelewać kasę każdemu.
To tylko portfel elektroniczny i mają swoje jasne zasady i regulamin.
 
Do góry Bottom