>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Moneybookers - Skrill - problem z wplata i wyplata

M 115

matlaurent

Użytkownik
Witam
Mam taki problem - mam zdeponowane srodki na Skrill - u, niestety mam przekroczony limit transakcji i w tym momencie, aby zwiekszyc ten limit, i moc miec mozliwosci wyplacenia srodkow na konto bankowe lub na konta do buka, wyskakuje mi informacja, aby aktywowac karte kredytowa MB. Czy to jest standardowa metoda zwiekszenia limitu transakcji na koncie?
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Witam
Mam taki problem - mam zdeponowane srodki na Skrill - u, niestety mam przekroczony limit transakcji i w tym momencie, aby zwiekszyc ten limit, i moc miec mozliwosci wyplacenia srodkow na konto bankowe lub na konta do buka, wyskakuje mi informacja, aby aktywowac karte kredytowa MB. Czy to jest standardowa metoda zwiekszenia limitu transakcji na koncie?
Moze troche lakonicznie opisalem problem, opisze wiec szerzej:
Witam

Mam taki problem - mam zdeponowane srodki na Skrill - u, niestety mam przekroczony limit transakcji i w tym momencie, aby zwiekszyc ten limit, i moc miec mozliwosci wyplacenia srodkow na konto bankowe lub na konta do buka, wyskakuje mi informacja, aby aktywowac karte kredytowa MB. Czy to jest standardowa metoda zwiekszenia limitu transakcji na koncie?

Ponizej podaje, jak to wyglada fizycznie:

&quot;
LIMITY KONTA
Limit depozytu na karcie kredytowej 0.00 PLN
Pozostałych 0.00 PLN
Całkowity limit transakcji &quot;Jakas kwota&quot; PLN [?]
Pozostałych &quot;Jakas kwota&quot; PLN {Zwieksz}
I dalej, jak daje zwieksz:

&quot;
TWOJE AKTUALNE LIMITY TRANSAKCJI




Całkowity limit transakcji [?] &quot;Jakas kwota&quot; PLN / ostatnie 90 dni
Pozostałych &quot;Jakas kwota&quot; PLN
Limit depozytu na karcie kredytowej 0.00 PLN / ostatnie 60 dni
Pozostałych 0.00 PLN
Twój limit dla każdej transakcji [?] &quot;Jakas kwota&quot;PLN
METODY WERYFIKACJI NAZWISKA
Następująca(e) metoda(y) weryfikacji pozwoli(ą) na zweryfikowanie Twojego nazwiska i zwiększy(ą) limit transakcji wychodzących: METODA ZWIĘKSZENIE LIMITU CZAS TRWANIA Zweryfikuj karte kredytowa + &quot;Jakas kwota&quot; PLN Min. 1 dzień &quot;

I dalej, jak daje zweryfikuj:


&quot;
WERYFIKACJA TOŻSAMOŚCI PRZEZ KARTĘ KREDYTOWĄ/DEBETOWĄ


Wprowadź nową kartę
Imię
Nazwisko
Typ karty VISA MASTERCARD DINERS AMERICAN EXPRESS JCB DELTA / VISA DEBIT VISA ELECTRON
Numer karty Data startu -------------- Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień ---- 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 Data ważności -------------- Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień ---- 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2025 2026 2027 2028 2029 2030 2031 2032
Numer karty CVV2/CVC2 ostatnie 3 cyfry na odwrocie Państwa karty
Proszę zadeklarować cel niniejszej wpłaty*: Pieniądze zdeponowane przy użyciu tej karty kredytowej/debetowej, będą wykorzystane na cele NIE HAZARDOWE [?] Pieniądze zdeponowane przy użyciu tej karty kredytowej/debetowej, będą wykorzystane na cele związane z HAZARDEM [?]
Zapamiętaj ten wybór dla przyszłych wpłat przy pomocy karty kredytowej/debetowej
Niniejszym oświadczam, że jestem włascicielem wyżej wymienionej karty kredytowej/debetowej i upoważniam Moneybookers Ltd. do obciążenia mojej karty kwotą PLN 8.17.
Autoryzacja jest natychmiastowa. W ciagu kilku sekund autoryzujemy Pana/Pani kartę kredytową i udzielimy kredytu na Pana/Pani konto Skrill (Moneybookers). &quot;


Czy teraz tak wyglada sytuacja w Skrill, aby zwiekszyc limity transakcji, to trzeba zweryfikowac swoja karte kredytowa/debetow? Czy istnieje mozliwosc, aby zwiekszyli po napisaniu meila do nich, tylko na na podstawie konta bankowego, w obecneij chwili nie chcialbym weryfikowac mojej karty debetowej, a taka mozliwosc tylko wystepuje. Moze ktos z was ma jakies doswiadczenie w podobnym temacie, dzieki z gory za info.
 
P 4

pk2012

Użytkownik
Limity możesz zwiększyć poprzez:
- weryfikację adresu zamieszkania (skrill wysyła pocztą specjalny kod na twój adres i po jego wpisaniu zostaje zwiększony limit)
- weryfikacja konta bankowego
- weryfikacja karty kredytowej
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Zwiekszyli mi juz po napisaniu do nich meila, ponownej weryfikacji dowodu osobistego - temat do skasowania, jesli istnieje taka mozliwosc.
 
S 2

_szyms_

Użytkownik
Nie mogę znaleźć innych możliwości zwiększenia limitu oprócz karty kredytowej. W jaki sposób zwiększyć limitu transakcji za pomocą np. Weryfikacji dowodu osobistego ? Ich support od 2 dni nie odpowiada.
 
krzysiek74 135,2K

krzysiek74

Użytkownik
Witam mam od dawna założone konto skrill jednak do tej pory nie korzystałem z niego.
Teraz ktoś przelał mi pieniądze i chciałem to przelać na swoje konto w banku ale nie mogę gdyż wyskakuje tylko info &quot; Wypłata z konta nie powiodła się &quot;
Nie mogę również zweryfikować żadnej z moich kart bankowych.Nie wiem w czym problem i co mam zrobić ?
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Być może musisz zweryfikować swoje konto. Wyślij im skan dowodu i najlepiej potwierdzenie adresu zamieszkania (rachunek, wyciąg), powinno pomóc. Jeśli nie to napisz do nich email i zapytaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krzysiek74 135,2K

krzysiek74

Użytkownik
Być może musisz zweryfikować swoje konto. Wyślij im skan dowodu i najlepiej potwierdzenie adresu zamieszkania (rachunek, wyciąg), powinno pomóc. Jeśli nie to napisz do nich email i zapytaj.
Problem rozwiązany tak mi odpisali:
&quot;....Piszemy aby poinformować, że ograniczenia, czasowo nałożone na Pana konto z powodu rutynowej kontroli zostały zniesione. Wszystkie metody płatności, dostępne do czasu blokady, są znów aktywne, może więc Pan dalej dokonywać łatwych i bezpiecznych płatności. Prosimy rozpocząć ponownie proces weryfikacji karty płatniczej po zalogowaniu na naszej stronie w sekcji Moje konto&gt; Karty i konta bankowe.&quot;
Jednak skan dowodu nie był wymagany bo miałem zamiar im jeszcze przesłać ale już wszystko ok.
 
Do góry Bottom