>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

moja pierwsza gra- dzisiaj obstawiam

K 0

klocu999

Użytkownik
czesc, po poludniu wybieram sie do sts obstawic kilka meczow.
liga europejska:
Aris - Rosenborg 1 kurs 1,47
;
Karpaty - Paris Saint Germain -2 kurs 2,00
Airbus - Bangor-2 kurs 1,45
i NBA:
chicago bulls- indiana- 1 kurs ok 1,25
co sadzicie?

razem 5,32 kurs.

prosze o pomoc
 
mathma 0

mathma

Użytkownik
mecz Chicago już sie odbył, oczywiście zwycięstwo byków. Reszta to jak chcesz. Ja osobiście bym tego kuponu nie puszczał.
 
K 0

klocu999

Użytkownik
dlaczego?
wiesz dopiero sie ucze wiec przyda mi sie kilka rad.
dalem za 15 zl i do wygrania mam 85 obstawilem 4 mecze
jeszcze sie zastanawiam nad jedna sprawa, bo nie chce zakladac nowego tematu.
jakiego polecie buka internetowego?
tak zeby nie trzeba bylo9 wysylac skanu dowodu
 
G 10

goldy

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka, nie jestem przekonany zwycięstwa PSG. Wyjazdy na Ukrainę o tej porze roku nigdy nie są miłe. Francuzi awans mają już zapewniony, więc zapewne ważniejsze będzie dla nich sobotnie spotkanie z AS Monaco. Trzeba jednak przyznać, że PSG to zespół o klase wyższy. Ale...Czy pogoda im nie przeszkodzi? Jakim zagrają składem ? Czy wyjdą na boisko &quot;głodni&quot; zwycięstwa?


Nie podpalaj się wygraną, staraj się stawiać mniej zdarzeń na jednym kuponie - to znacznie zwiększa prawdopodobieństwo wygranej. Dobrze przemyśl każdy typ, w bukmacherce musisz być dobrze poinformowany. W Internecie jesteś w stanie znaleźć ogrom informacji.

Pozdrawiam i powodzenia życzę!
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
Ja osobiście uważam ze PSG jednak powalczy o 1 miejsce w swojej grupie chociaż tak jak kolega mówi wyżej nie wiadomo co z pogodą i jakim składem podejdą do takiego słabego przeciwnika w końcu karpaty nie mają żadnego zwycięskiego meczu w tych rozgrywkach . Wygrają jak nie zlekceważą przeciwnika ????
 
mathma 0

mathma

Użytkownik
Tak jak wyżej już napisane, nie wiadomo jak to z PSG. W ogóle to Liga Europejska, a tu potrafią być niespodzianki. Co do buka, to ja przez dość długi czas grałem na bet-at-home i byłem w miarę zadowolony. Teraz gram na bwinie, ale tu trzeba wysyłać skany dowodu.
 
Do góry Bottom