>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Modus Super Series

K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
Na tę serię nocna polecam dwa spotkania, bo patrząc na dyspozycję w dniu dzisiejszym tych panów dobrze wyglądają mecze : Neil Duff-Edwards Kevin typ : zwycięstwo N.Duff kurs 1.47 oraz Terry Jenkins - Paul Linwood typ : zwycięstwo P.Linwooda kurs 2.22 Takie dubelek. Paul przed chwila zagrał na średniej 90 pkt , natomiast Terry z Neilem jakiś rozkojarzony dużo 5 i 1 jakiś rozregulowany taki kurs bardziej za zasługi i przez fakt, że to on rozpocznie rzucanie. Neil zdecydowanie w dobrej formie i powinien Kevina ograć bez problemów. Gramy oczywiście do 4 wybranych legów. Mecze kolejno około 01:45 i 02:05. Ja wchodzę tu dosyć zdecydowanie , aczkolwiek trzeba pamiętać, że na Modusie często mecz meczów nierówny, al próbujemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +434
K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
No i już po robocie :) 2/2, choć Neil przegrywał 2:3 , ale wówczas zamek 170 na 3:3 i 7 leg rozpoczynał i zagrał po profesorsku. Paul z kolei zagrał na swoim dobrym poziomie , ale i Terry tak jak w tej grupie był zdecydowanie najsłabszy i miał tylko momenty po czym między innymi przy stanie 2:2 rozpoczynał lega i w 9 pierwszych rzutach osiągnął 94 punkty, aż przez moment się uśmiechnąłem, bo on już pięknych parenascie lat rzuca , a ja od 3 miesięcy znow wróciłem do amatorskiego rzucania sobie w domu i myślę, że mogłoby mi się chociaż udać podejść do double z nim. Ale to oczywiście żarty. Dzisiaj finał wieczorem tych grupy , które mierzyły się ze sobą w tym tygodniu. Mam nadzieje , ze ktoś również się przyłączy i będzie tu dawał swoje przemyślenia na te serię Modusa, która jest co tydzień zwieńczana właśnie finałami. Dla zaineresowanych można od a do z wszystkie mecze z danych dni oglądać na YouTube. Pozdrawiam i życzę zielonosci! #1 Neil Duff - Kevin Edwards 4:3 #2 Terry Jenkins - Paul Linwood 2:4​
 
K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
Dała dzisiejsza nocka Modus Super Series zarobić, niestety dopiero mogę podać typy na dwa ostatnie mecze , może jakiś nocny Marek zagra i się uda. #3 Henderson-Sherrock 1 kurs 1.60 oraz #4 Culleton - Palmer 1 kurs 1.45 mecze za około 30 minut.
 
K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
Kolejne dwa mecze. #5 J.Haines - A.Mould 2 kurs 2.22 oraz #6 R.Smith - A.Merkx 1 kurs 1.50. Zdecydowanie trzeba spróbować mecz dla niego o awans. Smith z Merkxem o to kto lepiej będzie się czuł przed finałami, ale Raymond zaczyna i powinien pokazać klasę.
 
Ostatnia edycja:
K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
Dzisiaj kolejny dzień zmagań. Wczoraj zachwycił swoją postawa Larry Butler. Leonardo Gates moglby zagrać ciut lepiej , ale i tak z jego forma jest całkiem dobrze. Zdecydowanie najsłabiej wyglada Hayes. Dziwi niekonsekwencja bukmachera z Butlerem , który podobnie jak wczoraj w większości meczy jest zdecydowanym underdogiem. Kilka typow podam : #7 C.Osborne - C.Whithead typ 1 kurs 1.85 bez przesady z takim kursem , Osborne ostatnimi czasy solidny , a Whithead nic specjalnego nie rzucał by tutaj Osborne mial nie utrzymać przewagi rozpoczynania meczu. #8 O.Bates - L.Gates typ 2 kurde 1.95 nie rozumiem takiego faworyzowania Batesa. Dobra wczoraj zagrał bardzo dobrze, ale Gates wystarczy ze się bardziej skoncentruje, a nic nie zapowiada by miał odpuścić ten mecz i powinien wygrać. #9 G.Hayes - C.Osborne typ 2 kurd 1.65 Niedoceniony zdecydowanie ten Colin. Z Hayesem No raczej nie przegra, a kurs naprawdę dobry do dubla. #10 C.Whitehead - L.Butler typ 2 kurs 2.60 tak jak pisałem Whitehead nie porywa z kolei Butler jest przez bukmacherów nie doceniany i można na niego spore kursy wyhaczyc. Ja jednak zdecydowałem się zagrać na niego wlasnie w starciu z Whiteheadem, bo o ile z Gatesem czy Batesem moze być różnie to z Whiteheadem to właśnie Larry jest moim faworytem. Patrząc jeszcze raz w ofertę daje jeszcze jeden #11 G.Hayes - L.Butler typ 2 kurs 1.90 Panowie po 1 dniu na innych biegunach i po takim kursie probuje. Ostatni mecz na dzis #12 O.Bates - G.Hayes typ 1 kurs 1.30 Bates rozpoczyna i o ile Hayes nie zacznie grac cudow to nawet nie ma podjazdu. Zobaczymy jak się sprawdzi taki format , ze podaje kilka typow na caly dzień, a nie po 2 najlepiej wyselekcjonowane. Póki co mamy skuteczność 4/6 zobaczymy jak to po dzisiaj będzie. Pozdrawiak i powodzenia !
 
Ostatnia edycja:
K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
Całkiem spoko 50 procent skuteczności... szkoda tylko , ze typy ktore nie weszły prowadzili w meczu choćby 3:0 jak Bates , ale nie dowiózł niestety. Podobnie Gates zawiodl na początku. U mnie jednak duży plus dzięki wygranej Larrego z Whiteheadem w singlu po tym kursie. Na ostatnie mecze tez po obserwacjach pogramy mam nadzieje , ze Whitehead będzie cieniowal , bo dwa typy przeciwko niemu. #13 O.Bates - C.Whitehead typ 1 kurs 1.65 #14 C.Whitehead - L.Gates typ 2 kurs 1.85 #15 Hayes - C.Osborne typ 2 kurs 1.65 oraz #16 Butler - Bates typ 2 kurs 1.58 . Bates rozpocznie z Whiteheadem i ten drugi raczej nie zacznie rzucać wielkich liczb , aczkolwiek mam nadzieje ze mlody Owen się nie zatnie jak z Haysem. Gates najgorsze ma juz dzisiaj za sobą teraz z górki z Whiteheadem z drugiego licznika ogarnie. Osborne rewelacyjna forma , Hayes przeblyski jednak Colin wyraźnym faworytem. Butler z Batesem najbardziej się obawiam o ten mecz jednak ide w stronę mlodzieniaszka. Aktualnie dubelka mi zamyka mecz #13. Z kolei pozostałe 3 zdarzenia mam na osobnym kuponie. Pozdrawiam i powodzonka !
 
Do góry Bottom