>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moderator Poszukiwany [Liga Portugalska]

Status
Zamknięty.
L 45

laha

Forum VIP
Poszukuje moderatora do działu Liga Portugalska

Osoba ta wraz ze mną miała by się tym działem zajmować.

Znajomość działu wymagana

Zgłoszenia prosze pisać tu
 
L 45

laha

Forum VIP
Tak ale napisałem to w mod City a może by tak jeszcze jakiś zwykły user chcial zostać w tej lidze modem ??
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Wydaje mi sie, że dział ma swoich modów, którzy na razie wystarczą.
A co do pana &quot;doberman90&quot; to niech jeszcze posiedzi troche na forum zanim zostanie modem.
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Ale po co jeszcz jeden mod jeżeli jest już dwóch? Poza tym należy pamiętać, że Popiol był
modem i wyleciał (ja dokładnie nie wiem za co), więc musiał coś robić co nie przystoi modowi.
 
L 45

laha

Forum VIP
Ale po co jeszcz jeden mod jeżeli jest już dwóch? Poza tym należy pamiętać, że Popiol był
modem i wyleciał (ja dokładnie nie wiem za co), więc musiał coś robić co nie przystoi modowi
Racja.Jak bedziesz chciał to powiem Ci za co ale to nie na forum publicznym.Dział Moderatora Ligi Portugalskiej zamknięty :twisted:

P.S Popiol kiedy strace moda bo miałem jush się chyba zegnać :p buhaahah

------------------------- &lt;- życie tematu :p
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
To kto wreszcie będzie tym moderatorem??

Ten Kto na to zasłuży... Napewno nie zostanie osoba ktora napisz &quot;ja che byc&quot; ???? To nie jest temat bardzo gorący wiec na moda można cierpliwie czekac az sam si epojawi
 
domel 49

domel

Forum VIP
moderatorów jest 2 wiec jak narazie nie potrzebny jest 3. Ale nie zmienia to faktu ze w każdej chwili może sie miejsce tam zwolnić i ktoś tam wskoczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom