>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mls 2009

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zauważyłem że nie ma tematu dla rozgrywek MLS a wiem ze jest na forum trochę osób co się interesuje tą liga ;) Tutaj wpisywać typy , przemyślenia i analizy ;) Zapraszam
 
T 0

toto

Użytkownik
Chicago Fire - Houston Dynamo
Over 2.5
2.10
Bet365

Szczerze z tego miejsca dziękuję analitykom Bet365 za taki kurs. Za oceanem sezon piłkarski w pełni. Bieżąca kolejka przypada akurat w trakcie rozgrywania spotkań eliminacyjnych do MŚ. Z tego też powodu, każda z występujących drużyn MLS, jest osłabiona wyjazdami mniejszej bądź większej grupy zawodników na zgrupowania etc. Zarówno klub z Chicago, jak i z Houston, odczują dzisiaj brak czołowych zawodników defensywnych. I tak w szeregach Fire nie zagrają: Gonzalo Segares, Bakary Soumare i Daniel Woolard. Goście wyjdą bez Ricardo Clarka. Obie drużyny znane są z dośc dobrej gry defensywnej, braki więc powinny wpłyną na poczynania z tyłu. Oba zespoły przerwały niedawno serie underowe(CHI 4 mecze, HOU 8), by obecnie obudzic się strzelecko. Ważne jest to w wypadku gości, gdyż ostatnio na atak mogli narzekac. Na szczęście Holden, Davis, Kamara i Ching nastawili celowniki na swoje miejsce. Tego ostatniego dzisiaj zabraknie, aczkolwiek ma jego poczynania ofensywne kto zastąpic. Chicago w ostatnich 4 meczach u siebie tracili przynajmniej jedną bramkę, a ostatnio 3 z Dallas. Ponad to, w 6 ostatnich spotkaniach h2h w Chicago padały przynajmniej 3 gole. W zespole gospodarzy zabraknie Blanco, jednak i jego można zastąpic. Jest przecież McBride, Pappa, Rolfe i Nyarko. Wszyscy chcą się pokazac i zmazac plamę po meczu z Dallas(0:3). Dynamo chce podtrzyma serię 7 meczy bez porażki, a więc broni nie złożą. Kursy warty gry w takiej sytuacji.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
To co prawda nie MLS, ale wątpię, że potrzeba na USL 1 nowego tematu
Austin Aztex - Charleston Battery​

Mecz amerykańskiej ligi USL 1 między 7 w tabeli Austin, a wiceliderem z Charleston. Oba zespoły grają ze sobą po raz pierwszy i myślę, że w tym jednak historycznym spotkaniu górą będą goście. Goście, którzy ostatnio są w naprawdę dobrej formie, w ostatnich 6 meczach 5 zwycięstw i remis na wyjeździe w Montrealu. Nie są to wyniki, których powinni się wstydzić, a wręcz przeciwnie. A co do gospodarzy, czyli ekipy Austin to oni grają średnio, ostatnie 5 spotkań to 2 wygrane, 2 porażki i remis. Przegrali z liderem, czyli ekipą RailHawks i wyżej wymienionym Montrealem, a zremisowali z Puerto Rico. Poza RailHawks są to ekipy będące jednak niżej od Charleston w tabeli. Podsumowując tą krótką analizę, uważam, że Charleston sobie powinno poradzić i jakoś skromnie wygrać, np 1:0 czy 2:0.
Mój typ:
Charleston Battery 2.30 sportingbet ✅
I inny:
under 2.25 1.79 Pinnacle ✅
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Teraz MLS
CD Chivas USA - Seattle Sounders FC​

Mecz lidera Western Conference, z 3 ekipą tej części ligi. Mecz zapowiadający się naprawdę ciekawie. Obie ekipy grały ze sobą tylko raz, w kwietniu i górą byli Chivas, wygrywając 2:0. Dziś przewiduję podobne rozstrzygnięcie. Choćby dlatego, że Chivas nie mogą sobie pozwolić na 4 mecz z rzędu bez wygranej, a tym bardziej, że grają dziś u siebie. Może nie są ostatnio w najlepszej dyspozycji, ale forma ekipy z Seattle też nie jest powodem do dumy. 5 ostatnich spotkań to 5 remisów, czyli szału nie ma. Nie są w najlepszej formie ostatnimi czasy i będą musieli się ostro napracować, żeby przeszkodzić Chivas w wygraniu tego spotkania, ale nie sądzę, żeby odnieśli zamierzony efekt, po prostu nie w tej formie, w której się obecnie znajdują i nie z tym rywalem.
Moje typy:
Chivas 2.10 bet365 ✅
Chivas wygra 1 bramką 4.00 bet365 ✅
Inne typy na jutro z MLS to:
FC Dallas - San Jose Earthquakes remis 3.40 bet365 ✅
Kansas City Wizards - Columbus Crew under 2.5 1.80 bet365 ✅

no jeszcze remis w Dallas i 100% skuteczności z USA ;p
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
NE Revolution - New York Red Bulls​

Mecz 2 drużyn plasujących się zdecydowanie w dole tabeli Eastern Conference. NE Revolution jednak ma 3 zaległe mecze w stosunku do niektórych drużyn ze swojej konferencji (do Columbus Crew 2) i wg mnie to jest główny powód przedostatniego miejsca, które zajmują. Dziś powinni udowodnić, że są ekipą lepszą od Czerwonych Byków z Nowego Jorku, z którymi w 12 bezpośrednich meczach jeszcze nigdy nie przegrali. 6 razy wychodzili z tych starć zwycięsko i 6 razy remisowali, a jeżeli brać pod uwagę tylko mecze, w których NE byli gospodarzami, to wygrali 4 z 5 takich spotkań. Historia przemawia więc za nimi. Za nimi przemawia również forma obu ekip, mimo że gospodarze nie prezentują się ostatnio najlepiej. W 5 ostatnich meczach tylko 1 wygrana, a do tego 2 porażki i 2 remisy. U siebie jednak jest lepiej, bo 4 ostatnie spotkania to 2 wygrane, porażka i remis. Przegrali z ekipą Houston Dynamo, a więc jedną z mocniejszych ekip w USA, co powodem do wstydu nie jest, a należy też dodać, że w ostatniej kolejce, w meczu u siebie odprawili DC United czyli też jednego z potentatów ligi MLS. Za to goście z Nowego Jorku ostatnio w gorszej formie, ich 5 ostatnich spotkań to wygrana, remis i seria 3 porażek z rzędu. 4 z tych 5 meczów grali jednak u siebie gdzie spisują się lepiej. W ostatnich 5 wyjazdowych meczach 4 porażki i remis, więc gorzej. Podsumowując tą analizę uważam, że NE Revolution powinno wygrać ten mecz i polecałbym obstawienie, zwłaszcza, że kursy zadowalające, np 2.20 w bet365.
Dodam jeszcze, że nie dość, że nigdy nie padało dużo bramek, to zwykle NE zwyciężało tylko 1 bramką i uważam, że dziś też tak będzie.
Moje typy:
NE Revolution 2.20 bet365 (w Pinnacle np jest 2.32) ✅
under 2.5 1.85 bet365 (Pinnacle 1.92) ⛔
NE Revolution wygra 1 bramką 4.00 bet365 ⛔
Inne typy z USA na noc to USL 1, mecz Vancouver Whitecaps - Montreal Impact:
Vancouver 1.90 bet365 (2.00 unibet) ⛔
under 2.5 1.535 bet365 ⛔

No a po remisie Dallas już byłem taki happy, a tu mi popsuli humor, nie musieli aż tak niszczyć NE, wystarczyło 1:0. A Vancouver to nie mam pojęcia co oni zrobili.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Znowu USL 1

Carolina RailHawks - Portland Timbers​


Mecz wicelidera tabeli z trzecią ekipą ligi. Mecz zapowiadający się dość ciekawie, bo obie drużyny są ostatnio w bardzo dobrej formie. Ekipa z Karoliny wygrała 5 ostatnich spotkań, co jest niewątpliwie niezłym wyczynem. Co do spotkań na własnym obiekcie to na 9 ostatnich meczów wygrali 7, raz zremisowali i raz przegrali z liderem czyli ekipą Charleston Battery. Dodam, że 6 z tych wygranych odnieśli różnicą tylko 1 gola. Jeżeli chodzi o Portland to też są ostatnio w formie, w ostatnich 9 spotkaniach 6-krotnie wygrywali i 3 razy remisowali. Wygrali ostatnie 4 spotkania z rzędu. A na wyjazdach radzą sobie trochę gorzej. Ostatnio 2 wygrane, wcześniej 2 remisy, a przedtem seria 5 porażek z rzędu. Jednak ostatnio zaczynają grać coraz lepiej i widać efekty. Myślę jednak, że nie wystarczy to dziś na gospodarzy i że tym samym nie wygrają pierwszy raz od 2007 roku na terenie dzisiejszych gospodarzy.


Moje typy:
Carolina 2.30 bet365
Carolina wygra 1 bramką 4.33 bet365
under 2.5 1.505 bet365
dw 1:0 7.50 bet365
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
MLS

DC United - Chicago Fire​

Absolutny hit tej kolejki MLS. Lider Wschodniej Konferencji czyli Strażacy z Chicago zagrają na wyjeździe z wiceliderem czyli ekipą DC United. Obie ekipy ostatnio nie mają najlepszej formy, DC w 5 ostatnich spotkaniach 3 remisy, porażka i wygrana, a Chicago przegrało ostatnio 2 mecze z rzędu. Jednak mimo tych 2 porażek to ekipa z Chicago jest moim zdaniem faworytem. Otóż obie te porażki ponieśli na własnym obiekcie, a na wyjazdach spisują się zdecydowanie lepiej. Wygrali 3 ostatnie spotkania, w tym mecze z NE Revolution czy Chivas. Generalnie ostatni mecz na wyjeździe przegrali w listopadzie zeszłego roku, od tamtego czasu 4 wygrane i 3 remisy. A DC u siebie wcale nie jest takie mega mocne. Wygrali ostatnio 2 z 5 meczów, ale były to mecze z Dallas i New York czyli słabeuszami. Pozostałe 3 mecze z tych 5 remisowali, ale remisy z Toronto i NE ratowali w doliczonym czasie gry. Uważam więc, że skoro słabsze od Strażaków ekipy Revolution i Toronto były tak bliskie pokonania DC to Chicago spokojnie powinno to dziś uczynić.
Mój typ:
Chicago 3.25 bet365

Inne typy jakie polecam to:
Toronto FC - New York Red Bulls
Toronto 1.83 bet365
FC Dallas - Houston Dynamo
Houston 2.25 bet365
Seattle Sounders - San Jose Earthquakes
Seattle 1.60 bet365

USL 1​

Charleston Battery - Portland Timbers​

I tu też mecz kolejki, hit. Lider z Charleston kontra 3 w tabeli Portland. Mecz zapowiadający się naprawdę ciekawie, ale postaram się przewidzieć jego rezultat. Więc wg mnie spotkanie zakończy się 1-bramkowym zwycięstwem gospodarzy. Obie drużyny ostatnio w naprawdę bardzo dobrej formie, obie w ostatnich 5 meczach wygrały po 4 razy i po razie zremisowały. Jest jednak drobne, ale. Charleston u siebie gra naprawdę dobrze, a Portland na wyjazdach już nieco słabiej. Charleston u siebie nie przegrało od 7 spotkań, w tym czasie 5 wygranych i 2 remisy. Timbers na wyjazdach w ostatnich 5 meczach 3 remisy i 2 wygrane, ale w 7 jeszcze wcześniejszych spotkaniach 6 porażek. Tak więc gra na wyjazdach nie jest wcale ich atutem, ale ostatnio jakby poprawili dyspozycję na obcych obiektach. Nie sądzę jednak, żeby to wystarczyło w dzisiejszym spotkaniu. Dodam jeszcze, że w bezpośrednich spotkaniach na boisku Charleston Portland wygrało tylko raz, w 2004 roku, a od tego czasu 4 razy, co roku zwyciężało Charleston.

Mój typ:
Charleston 1.80 bet365
chciałem dać jeszcze Charleston wygra 1 bramką, ale jakoś dziś na USL tylko 1x2 w bet365 :kwasny4565:

a z USL polecam jeszcze w meczu Cleveland City Stars - Rochester Rhinos, Rochester po kursie 1.80
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
New York Red Bull vs Seattle Sounders

20.06 godz. 01:30​


Jako, że sezon NHL już za nami postanowiłem zainteresować się czymś &quot;innym&quot; i akuratnie wybór padł na Major League Soccer. Obserwuje ligę dopiero od dwóch tygodni także zbyt wielkiego obeznania póki co jeszcze nie mam, ale pewne wnioski już zdążyłem wysunąć.
Na dziś wybrałem sobie bardzo atrakcyjne spotkanie pod względem bukmacherskim jak i sportowym.
Seattle Sounders ostatni swój mecz rozegrali w środę i dość pechowo zremisowali 3:3 z DC United trwoniąc prowadzenie 3:1. Dziś Dźwiękowcy zagoszczą w Nowym Jorku, aby spotkać się z drużyną Red Bull, która póki co może pochwalić się serią pięciu porażek z rzędu a w przekroju dziesięciu spotkań liczba porażek rośnie do ośmiu, także widać że z formą w N.Y. nie jest zbyt dobrze.
Jeśli chodzi o gości to też nie zachwycają ostatnio czego efektem jest jedno zwycięstwo w ostatnich sześciu spotkaniach. Tylko napomnę, że w drużynie Seattle grają dobrze znani wszystkim kibicom na swiecie, bramkarz Kasey Keller i pomocnik Freddie Ljungberg. Aktualnie zawodnikiem, którego można wyróżnić i postawić kropkę przy nazwisku z podpisem &quot;Uwaga&quot; jest Fredy Montero zdobywca 6 bramek w 12 spotkaniach.
Ostatnie spotkanie, które miało miejsce 19 marca tego roku zakończyło się zwycięstwem Sounders 3:0, w tamtym meczu Montero dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców.
Jeśli chodzi o gospodarzy to ich sytuacja jest dość trudna ponieważ zajmują ostatnią pozycję we Wschodniej konferencji z dorobkiem 9 pkt. po 15 spotkaniach. Trzeba też zauważyć że Byki zdobywają głównie punkty u siebie ponieważ z 9 dotychczas zgromadzonych 8 zostało zdobytych u siebie. W ostatnich spotkaniach również można zauważyć, że drużyna dzisiejszych gospodarzy traci przynajmniej 2 bramki na mecz co przy dzisiejszych gosciach jest dość dobrą opcją na typ overowy.
Słowem podsumowania, u buków o dziwo niższy kurs na gospodarzy, co jest dużą zachętą na zagranie na gości w których szeregach nie ma poważniejszych osłabień.

Czy Fredy Montero dziś po raz kolejny wpiszę się na listę strzelców ?


Moje propozycje a zarazem typy (bet365) na ten mecz to:
Seattle Sounders (DNB) @2.20 ZWROT
Seattle Sounders X2 @1.57 ✅
Czy obie drużyny strzelą ? TAK @1.80 ✅


Edit:
New York Red Bull - Seattle Sounders 1:1
1:0 Angel 40&#39;
1:1 Montero 45+&#39;
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Real Salt Lake vs Toronto FC

28.06 godz. 3:30​


Dziś zapraszam do Salt Lake City, gdzie tamtejsi gospodarze podejmą kanadyjską drużynę z Toronto.
Real od trzech spotkań nie zaznał goryczy porażki, co więcej tydzień temu dość niespodziewanie zremisował w Houston 1:1 oddając jeden celny strzał na bramkę, autorem strzału/bramki był Brian Espindola, który po raz pierwszy w tym sezonie znalazł drogę do bramki rywala. Pozostałe dwa spotkania to remis i zwycięstwo, jednak aktualna forma nie odzwierciedla póki co sytuacji w tabeli, w której to zajmują piąte miejsce w konferencji zachodniej z dorobkiem 16 punktów. W drużynie gospodarzy nie zobaczymy dziś na pewno Will&#39;a Johnson&#39;a, który jest na pucharze CONCACAF.
Druzyna gości, która nie jest dziś specjalnie stawiana w roli faworyta, a nawet wręcz przeciwnie są dość nisko cenieni przez buki. Ostatnie trzy spotkania to dwa zwycięstwa z New York Red Bulls u siebie i na wyjeździe oraz porażka z Galaxy. Na pewno ostatni rywal Toronto czyli Czerwone Byki nie były tak wymgające jak dzisiejszy jednak mimo wszystko dwie cenne wygrane pozwalają póki co Toronto plasować się na drugim miejscu na Wschodzie z dorobkiem 22 punktów. Dorobek wyjazdowy FC jest mało imponujący ponieważ jak na razie raz wygrali i dwukrotnie przegrywali i remisowali.
Spotkanie samo w sobie zapowiada się na dość interesujące i właściwie wskazanie jednogłosnego faworyta jest dość trudną sztuką.
Ja osobiście skłaniałbym się ku wynikowi remisowemu jaki do tej pory padał najczęście w rywalizacji tych dwóch drużyn.


Stefan Frei, człowiek na którego bardzo liczą w Toronto.

Moje propozycje na to spotkanie (bet365):
Czy obie drużyny strzelą ? TAK @1.75 ⛔
Remis lub Toronto @1.72 ⛔
1 Połowa (powyżej 1 bramki) @1.95 ✅


Real Salt Lake 3:0 Toronto FC
1:0 21&#39; Y.Movsisyan
2:0 44&#39; K.Beckerman
3:0 78&#39; C.Mathis


Miałeś racje Womanizer, cóż liczyłem, że Toronto postawi cięższe warunki, skończyło się jak widać :jezora:
Pozdrawiam
 
womanizer 0

womanizer

Użytkownik
Zwróć uwagę, że Toronto ma tendencję do grania spotkań świetnych i katastrofalnych. RB to najsłabszy zespół ligi, a Juan Pablo Angel w co wierzyli przed sezonem, sam wyników nie zrobi, stąd wygrać nie było trudno. Real Salt Lake to przede wszystkim ekipa własnego boiska, i to od samego początku(2005) kiedy zaczęli grać w MLS. Kontynuacja trendu &#39;08 jest. TFC całkiem dobra ekipa jak na warunki tej ligi, ale bardzo niestabilna. RSL jak przyciśnie, TFC za dużo nie ugra. RSL powinni wygrać.

EDIT: Nie było co zbierać 3:0 ????
 
ikso 0

ikso

Użytkownik
Spotkanie: Portland Timbers v Montreal Impact ✅ FT 4:0
Typ: Portland Timbers
Kurs: @ 1.70
Bet365
3/10
✅ 2.1
Do drużyny Portland wraca kilku ważnych zawodników, którzy byli nieobecni przez kilka ostatnich spotkań. Montreal niczym specjalnym się nie wykazuje. Przeciętna drużyna wyjazdowa. Portland bez porażki u siebie od 12. września. Rzadko gra mecze u siebie, średnio 1 mecz/miesiąc więc myślę, że u siebie powinni pokonać Impact.
 
J 0

jaras09

Użytkownik
spotkanie: New England Revolution - Chivas 20 lipca 00;00
Typ: X2
kurs: 1,50
bukmacher: bet365

Dokładnie o północy spotkają się drużyny MLS New England Revolution i Chivas. Gospodarze obecnie w słabej formie ostatnie 3 spotkania to 1(R) i 2 porażki. Goście jeszcze gorzej 3 ostatnie potyczki i 3 porażki. Ze składu New na ten mecz wypadł Twellman (2G) oraz Litwin Jankauskas (1G). Jednak największym zmartwieniem trenera gospodarzy jest prawdopodobnie brak Defensora 21-letniego Amerykana Kevian Alstona. Alston rozegrał dotychczas 10 spotkań, bez wątpienia jest to filar obrony zespołu New England. Pod znakiem zapytania stoi także występ Sanniego Nyassi (Gambia) (1G) pomocnik New doznał kontuzji i z niego także może nie skorzystać trener. Goście bez większych problemów kadrowych. Historia spotkań na korzyść New England Revolution, jednak biorąc pod uwagę problemy kadrowe skłaniam się zagrać ze wskazaniem na Chivas.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Houston Dynamo – New England
Typ: X2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Betsson

Analiza:


Spotkanie Amerykańskiej ligi MLS w którym zmierzą się lider ligi zachodniej zespół Houston Dynamo z 6 zespołem ligi wschodniej New England. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 8 spotkań przed własną publicznością w których to zdołali 5x odnieść zwycięstwo a 3x zremisowali zdobywając przy tym 11 bramek a stracili 3. Goście natomiast w swoich 8 jak dotąd rozegranych spotkaniach wyjazdowych zdołali 1x zwyciężyć 3x zremisowali a 4x doznali porażki strzelając przy tym 6 bramek a stracili 16. Spotkanie to jest doskonałą okazją na przełamanie złej passy gości którzy nie zremisowali na wyjeździe już od ponad 2 miesięcy! a co z tym idzie jest dzisiaj doskonała okazja na przełamanie złej passy wyjazdowych spotkań. Gospodarze natomiast po dobrej passie wpadli ostatnio w słabszy okres gry przegrywając ostatnio w pucharze z dużo niżej notowanym Seattle Sounders co na pewno obniżyło morale zespołu. Reasumując myślę, że gości stać co najmniej na remis w tym spotkaniu a może nawet pokuszą się o niespodziankę i wygrają to spotkanie.

✅ 0:1
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Colorado Rapids – New York Red Bulls
Typ: 1
Kurs: 1.77
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:


Spotkanie Amerykańskiej ligi MLS w którym zmierzą się 5 zespół ligi zachodniej Colorado Rapids z 7 i zarazem ostatnim zespołem ligi wschodniej New York Red Bulls. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 8 spotkań przed własną publicznością w których to zdołali 4x odnieść zwycięstwo a 3x zremisowali a 1x doznali porażki zdobywając przy tym 13 bramek a stracili 7. Goście natomiast w swoich 11 jak dotąd rozegranych spotkaniach wyjazdowych zdołali 1x zremisować a 10x doznali porażki strzelając przy tym zaledwie 2 bramek a stracili 19. Spotkanie to ma olbrzymie znaczenie dla gospodarzy którzy chcąc jeszcze liczyć się w walce o awans do fazy play off muszą to spotkanie wygrać. Goście natomiast już tak naprawdę nie grają o nic gdyż różnica punktowa jaka dzieli ich od pozycji która zagwarantowała by udział w play off jest tak duża, że w tym sezonie jest już ona nie osiągalna. Reasumując wydaje mi się, że gospodarze powinny wygrać to spotkanie i tym samym pozostać jeszcze w grze o udział w kolejne fazie rozgrywek Amerykańskiej MLS.

✅ 4:0
 
womanizer 0

womanizer

Użytkownik
New York Red Bulls z kursami powyżej 5.00 to value. Rapids żadną wielką ekipą z MLS nie są. Mieli ostatnio lepsze dni, albo też trafiali na słabsze dni rywali. Dobrych zawodników z tej drużyny można policzyć na palcach jednej ręki. NYRB w końcu musi się przełamać, a dzisiaj bardzo dobra okazja. Colorado &quot;leży&quot; zawodnikom z New York, co pokazuje ilość aplikowanych goli. Po prostu, kurs value. :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom