>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2011

Status
Zamknięty.
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Co do długoterminowych.
Pittsburgh moim zdaniem znowu wynik w okolicach .400 lub poniżej , Indians zaskoczy , Angels moim zdaniem słaby wynik w tym roku zrobi , uważałbym na ... Nationals. Padres tez bez A.Gonzaleza nie da rady [też coś koło .400]
W AL Central nie dałbym kursu 3.25 na Tigers - bullpen moim zdaniem nie doświadczony na tyle , by utrzymac niektóre wynik - wyjazd na Fenway czy Yankee zawsze kończy się żle w ich przypadku [całej ekipy] , ale ofensywa całkiem całkiem. Zobaczymy jak Porcello w tym sezonie zagra
White Sox to wygra , jak się nikt od nich nie połamie.
East - życze Bostonowi wygraną. Tampa za słaba jednak na win w dywizji lub Wild Card w tym sezonie.
West - Rangers , A&#39;s , LAA , Mariners
NL East - Phillies take all this year.
W NL West - Giants lub Colorado , Dodgers - moim zdaniem trochę takie Newcastle w Premiership sprzed paru sezonów - są nazwiska , ale brak wyników
Central - nie mam pojęcia , prócz dwóch ostatnich miejsc.
---------------
AL
East - Red Sox
Central - CWS
West - Texas
Wild Card - Yankees
DS : Red Sox over White Sox
DS : Texas over Yankees
CS : Red Sox over Texas
NL
East - Phillies
Central - Brewers
West - Giants
Wild Card - Rockies

DS : Phillies over Giants
DS : Rockies over Brewers
CS : Rockies over Phillies*
WS : Red Sox over Rockies
* Coors Field robi swoje
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Spotkanie: NYY Yankees - Detroit Tigers
Typ: Under 8
Kurs:1.83
Zaufanie do typu: 3/5
Rozpoczęcie sezonu , wspaniałe spotkanie na początek . Detroit wyglądało dobrze w spring trainning , Verlander pokazał świetną formę (3-0 ERA 0.96 , 23 SO/28IP), uważam że Justin może w tym roku dołączyć do ścisłej czołówki miotaczki MLB. W poprzednich sezonach zawsze czegoś brakowało a teraz uważam że Verlander jest gotowy.
Verlander tamten sezon rozpoczął od 1-2 z ERA 5.29 i doskonale pamiętam jak zawodził w 1 miesiącu poprzedniego sezonu i uważam że za wszelką cenę będzie chciał uniknąć fatalnego startu. Wiadomo że Tigers , ale przede wszystkim Yankees to bardzo mocne ofensywy, sądzę jednak że o wyniku meczu zadecydują miotacze.
Wyznaczeni na jutro miotacze stawali naprzeciw siebie w roku 2010 , oba spotkania wygrał Sabathia , wyniki 6-2 i 6-0. Verlander musi przełożyć formę ze ST na RS i wtedy mało kto będzie w stanie go pokonać , odnośnie undera to martwi to że Sabathia zazwyczaj słabo zaczyna sezon , potrzebuje parę spotkań na złapanie rytmu , ale myślę że jutro będzie na tyle zmobilizowany przed własną publicznością że da od siebie solidne 7 zmian oddając maksymalnie 2 runy.
Nick Swisher zawodzi przeciwko Verlanderowi - 16 SO w 43 AB i tylko 8 H. Leworęczny Sabathia w dużym stopniu neutralizuję najlepszego pałkarza Tigers , Miguela Cabrere który vs Left zaliczył tylko 6 HR i 34 RBI w 2010 roku.
Relief pitchers na dzień otwarcia to najlepsi jacy są dostępni , Joaquin Benoit (9 ER/60 IP) i Soriano(12/60) , obaj raczej pojawią się na placu gry , co daję nam spore szanse na 1 inning z obu stron ,,na czysto&#39;&#39;. Jako closer Valverde i Riviera a więc także trudno będzie o zdobycie pkt w 9 zmianie.
Jak dla mnie jutro w roli głównej miotacze , mam nadzieje zobaczyć mocnego Verlandera i po cichu liczę na zwycięstwo Tigers. 8 pkt to wbrew pozorom dużo biorąc pod uwagę umiejętności Sabathii i Verlandera . W przypadku równo 8 pkt oczywiście zwrot.
Więcej informacji na moim blogu: http://mlbpopolsku.blogspot.com/
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
uważam że Justin może w tym roku dołączyć do ścisłej czołówki miotaczki MLB. W poprzednich sezonach zawsze czegoś brakowało a teraz uważam że Verlander jest gotowy.
Jedynej rzeczy jakiej mu brakuje to American League Cy Young Award.
Fakt 2008 rok nie był rewelacyjny , ale tak wyglądała cała drużyna.
 
F 51

fulerre

Użytkownik
W piątek rusza kolejny sezon MLB, a wraz z nim moje typowanie. Na początek gramy ostrożnie, żeby się rozeznać kto i jak wygląda po kilkumiesięcznej przerwie. Wyniki preseasonowe są jak sparingi - niekoniecznie muszą iść w parze z ligowymi, niemniej mogą powiedzieć co nieco o możliwościach ekipy.
Na początek ogólne prognozy na sezon, sam grać nic z tego nie będę, bo nie lubię mrozić pieniędzy na długi okres, niemniej zapiszę sobie tego posta i po sezonie zobaczę co weszło. Po nazwie drużyny w nawiasie następują kolejno: bilans z poprzedniego RS, bilans ze Spring Training, linia wygranych w sezonie oraz kurs na zwycięstwo w dywizji, ostatnie dwie wg Pinnacle)
American League
AL East
Baltimore Orioles (66-96, 15-15, 76, 28.040)
W zeszłym sezonie zdecydowanie najsłabsza drużyna dywizji, nie sposób zliczyć ile sweepów zaliczyli. W tym powinno być podobnie, grają niestety dla siebie w najsilniejszej lidze. Teoretycznie są słabsze drużyny (choćby Pirates czy Seattle, raczej KC, D-backs czy nawet Padres), ale w praktyce będą mieli zdecydowanie ujemny bilans własnie przez lokalnych rywali. W zeszłym sezonie z teoretycznie najsłabszymi z nich Blue Jays zanotowali haniebny bilans 3:15 (6 sweepoów, 5 w jedną stronę, 1 w drugą). W tym kontekście ustawienie linii zwycięstw Orioles na poziomie 76 przy 76.5 Toronto wydaje mi się śmieszne. Nawet jak Kanadyjczycy nie powtórzą w miarę udanego sezonu, to nie bardzo wiedzę powody, by Baltimore miało ugrać 11 zwycięstw więcej niż w zeszłorocznych rozgrywkach. Sorry, The Wire tu nie pomoże.

Boston Red Sox (89-73, 14-19, 95, 1.595)
Mają naprawdę dużo do udowodnienia. Zeszły sezon zakończył się tragicznie - dopiero trzecie miejsce w lidze, za odwiecznymi rywalami z NYY, za rewelacyjną Tampą, przy czym do Jankesów stracili aż 6 spotkań. John W. Henry (tak, ten od Liverpoolu) ponownie sypnął kasą i do klubu zawitali Adrian Gonalez i Carl Crawford. Przy takich wzmocnieniach nawet odejście Beltre do Rangers nie kłuje aż tak w oczy. Mój (i nie tylko mój) faworyt do wygrania AL East. Szeroka, wyrównana rotacja startowa, nie ma opcji, by Beckett znowu zagrał tak słabo (zaliczył najgorszy sezon w karierze).

New York Yankees (95-67, 13-15, 91.5, 3.000)
Tak jak napisałem przed momentem, na dzień dzisiejszy są dla mnie słabszą drużyną od Bostonu. Przegrali walkę o Cliffa Lee, nie wyszły im podchody pod Króla Felixa, Milwaukee wygrało Zacha Greinke. Początek roto wygląda nieźle, CC Sabathia, Phil Hughes i AJ Burnett, który na tej samej zasadzie co Beckett, powinien się odrodzić po nieudanym sezonie. Tu już mamy pierwszą różnicę na niekorzyść Yankees, bo Beckett jest 4. czy 5. starterem, a nie 3.. I dalej dwie niewiadome w postaci Ivana Novy i Freddy&#39;ego Garcii. W odwodzie doświadczony Colon. Dobrze wygląda za to dwójka Rivera - Soriano, która powinna kończyć mecze. Innym zmartwieniem NYY może być wiek ekipy. A-Rod, Jeter, wspomnieni Riviera czy Burnett oraz Jorge Posada to gracze zdecydowanie po 30 i trzeba będzie na nich chuchać i dmuchać, ponieważ będą niezbędni do nawiązania walki z Bosox.

Tampa Bay Rays (96-66, 15-14, 84.5, 12.750)
Wietrzę spektakularną klapę. Ostatni sezon mieli udany, bardzo udany. Z tamtej ekipy nie ma już na Florydzie: Crawforda (LF), Bartletta (SS), Peni (1B) oraz Garzy (SP). Najmniejszym zmartwieniem jest ten ostatni, bo Tampa dysponowała i dysponuje bardzo równą i solidną rotacją starterów, na czele z gwiazdą Price&#39;m. Niestety, wytrade&#39;owali praktycznie cały bullpen. Soriano w NYY, Benoit w Detroit, Choate na Florydzie, Balfour w Oakland, Wheeler w Red Sox. Szykują się spore zmiany w ekipie Rays, z wymian pozyskali wielu perspektywicznych graczy, nawet ściągnięci by załatać luki w ataku Damon i Ramirez mają roczne kontrakty. Zresztą jeśli się nie mylę, to Garzę zastąpią kimś młodym: Hellicksonem lub McGee. Niestety, wszystkie te zmiany skutkować będą słabym sezonem.

Toronto Blue Jays (85-77, 16-14, 76.5, 28.020)
Bardzo szkoda mi tej ekipy. Tak jak wspomniałem przy okazji Orioles, AL East jest w tym momencie najsilniejszą z dywizji, grają w niej rokroczni contenderzy z Nowego Jorku i Bostonu i naprawdę, taki wynik jak osiągnęli ostatnio Rays jest trudny do powtórzenia. Zresztą ostatnio szefowie Orioles i Blue Jays zaprotestowali przeciwko obecnym przepisom dot. play-off, które są niekorzystne dla ich ekip (zresztą to samo mogą powiedzieć szefowie ekip z NL West). Największą zmianą jest z pewnością odejście Wellsa do LAA (za to spada jego wielki kontrakt) oraz oddanie Marcuma, który zaczynał na pagórku poprzedni sezon, do Brewers. O ile pałkarze nie powinni martwić, jest Bautista, jest Encarnacion, jest Escobar, jest Lind, o tyle pitching bez Marcuma wygląda nienajlepiej. Nawet podczas spring training sypali runami, niezależnie od klasy rywala i wyniku. Niemniej wg mnie przy odrobinie szczęścia są w stanie byc przed Tampą na koniec sezonu, ot taki czarny koń wśród moich typów.

Baltimore under 76 wins @ 2.080 (x2)
Boston to win AL East @ 1.595 (x2)
Tampa Bay under 84.5 @ 1.694 (x3)
Toronto over 76.5 @ 1.909 (x2)


AL Central
Chicago White Sox (88-74, 11-20, 85.5, 2.770)
Dodatni bilans w zeszłym sezonie zawdzięczają drugiej połowie rozgrywek, gdy złapali drugi oddech i zaczęli gonić rywali, jednak Minnesota była na tyle daleko, by ekipa z Chicago nie mogła jej zagrozić. W tym sezonie powinno być inaczej. Wbrew publicznym zapowiedziom nie odszedł Konerko, za to dołączył do niego Adam Dunn z Nats. Do tego dochodzą Beckham, Quentin czy Rios, więc nawet mimo odejścia Andruw Jonesa do Yankees powinna się poprawić ofensywa Soxów. Buehrle, Floyd, Peavy, Danks, tak, rotacja też niebrzydka, więc kto wie, czy w tym roku ChiSox nie awansują do play-off.

Cleveland Indians (69-93, 15-14, 71, 26.710)
Na zasadzie: ktoś musi stracić, by ktoś inny mógł zyskać. Prognozuję lepsze sezony dla Chicago czy Detroit, więc odbędzie się to kosztem najsłabszych. Indians to dla mnie jakaś tam melodia przyszłości, bez szans na włączenie się do walki w tym roku.

Detroit Tigers (81-81, 20-14, 83.5, 3.290)
Bardzo dobry transfer w postaci Victora Martineza, który zasili solidną ofensywę Tigers. Fernandez, Cabrera, Jackson, Ordonez, Peralta, odbijać będzie komu, jednak zagadką pozostają pitcherzy. No. 1, Justin Verlander zaliczył bardzo dobry spring training, jednak Scherzer, Porceloo czy Coke to zawodnicy niepewni i to oni robią różnicę między Detroit a White Sox oraz Minny.

Kansas City Royals (67-95, 20-10, 69.5, 31.550)
Dziwna ekipa, nijaka, niewiele jestem w stanie powiedzieć na jej temat. Podobnie jak Cleveland, mają potencjał, ale w tym sezonie jeszcze się on nie ujawni. Zaskakująco dobry spring training, ale to tylko spring training (słabe wyniki ChiSox i BoSox), więc nie można wiele z nich wywnioskować. Bardzo dobre w czasie spotkań kontrolnych prezentowali się Melky Cabrera i pochodzący z Hawaii Ka&#39;aihue. Może to wokół nich powinni zbudować drużynę w Kansas?

Minnesota Twins (94-68, 20-12, 86, 2.700)
Stawiając ChiSox w roli faworyta zastanawiam się, czy jest jakiś powód, by tym samym spychać na drugi plan Minnesotę? Są po kolejnym dobrym sezonie, zakończonym klapą w fazie play-off. Nikogo ważnego nie stracili, ot paru bullpenowców (Guerrier, Crain, Fuentes). Po kontuzji powraca Morneau, zdrowi są Mauer i Nathan. Do tego niezłe wyniki przed sezonem i bardzo dobre występy starting pitcherów, 4 z nich miało Era poniżej 3.00: Blackburn (1.73), Pavano (2.16), Duensing (2.49) oraz Baker (2.66). Do tego dochodzi Francisco Liriano, który z 23 SO znalazł się w pierwszej &#39;10&#39; spring training. Ciężko prorokować, kto wygra AL Central, ale myślę, że zarówno Twins, jak i Chicago mogą zakończyć sezon z ponad 90 winami.

Chicago White Sox over 85.5 @ 1.769 (x2)
Cleveland under 71 @ 1.980 (x1)
Minnesota over 86 @ 2.040 (x2)


AL West
Los Angeles Angels (80-82, 18-13, 83, 3.820)
Kibice liczą na powrót Kendry&#39;ego Moralesa, klub sprowadził Wellsa, choć wielu traktuje ściągnięcie byłego gracza Toronto z bagażem bardzo wysokiego kontraktu jako przyznanie się do porażki w kilku innych transferowych bataliach (Lee, Greinke). Wielka niewiadoma tej dywizji, jednak wydaje mi się, że są słabsi w tym momencie od Texasu czy Oakland. nie przekonują mnie ich pitcherzy. Santana, ok. Weaver, Haren? No sam nie wiem...

Oakland Athetics (81-81, 12-21, 83.5, 2.990)
Mój cichy faworyt w AL West. Fajna rotacja startowa, stawiam na Gio Gonzaleza, to będzie jego sezon, z roku na rok robi postępy, chociaż Cahill, Braden czy grający ostatnio bardzo solidnie Anderson również gwarantują wysoki poziom. Do tego dochodzi mocny bullpen, z Fuentesem, Breslowem, Balfourem czy closerem Baileyem. Problemem będzie ofensywa. W zeszłym sezonie za słaba na PO, w tym wzmocniona DeJesusem i Matsuim. Nie wiem, czy to nie za mało. Niemniej Oakland to obok Toronto drugi czarny koń wg mnie, który postara się utrzeć nosa faworytom.

Seattle Mariners (61-101, 16-13, 70, 24.360)
W Seattle się nic nie zmieni, do póki nie wytrade&#39;ują Felixa i nie wezmą za niego kilku solidnych, przyszłościowych graczy. Jeśli mnie pamięć nie myli, to po następnych rozgrywkach Hernandez będzie FA, więc obecne powinny być jego ostatnimi w Mariners. 70 zwycięstw z sezonie? Kpina, w zeszłym mieli 61, a trzeba pamiętać, że część z nich była zasługa Cliffa Lee, oddanego w trakcie sezonu do Teksasu.

Texas Rangers (90-72, 13-16, 86.5, 2.150)
Trochę nie zgadzam się w powszechnymi opiniami nt. Texas Rangers. Moim zdaniem może być wyraźny brak następcy Cliffa Lee. CJ Wilson robi postępy, powinien być numerem 1, jeśli chodzi o wyniki. Problemem będzie kontuzja Tommy&#39;ego Huntera, bo w ten sposób roto tworzą niepewny Lewis, niedoswiadczony Holland, przesunięty z bullpenu Ogando oraz Harrison, który w poprzednim sezonie stracił pozycję SP. Chcieli zrobić startera z młodego closera Feliza, który na to absolutnie zasługuje, ale nie znaleźli zastępcy na jego pozycję. Także ofensywa mega, Young, Hamilton, Cruz, Andrus. Tylko co z tego, jak słaba piątka SP. Pinny ustawił linię na 86.5, podejrzewam, że to maks, co Texas wyciągnie, jednak under po kursie 1.847 nie ma value dla mnie, bo ogólnie trójka LAA, OAK, TEX powinna być bardzo stykowa.

Oakland to win AL West @ 2.990 (x1)
Seattle under 70 @ 2.000 (x3)



National League
NL East
Atlanta Braves (91-71, 17-13, 88, 4.600)
Krótko mówiąc, spodziewam się powtórki z zeszłego roku w tej dywizji, tzn. Braves za plecami Phillies z szansą na WC. Atlanta wygląda fajnie, niezła rotacja, sprowadzenie Uggli z Floridy to dobre posunięcie. W PO jak trafią na drużynę z NL West, to się pożegnają tak jak przed rokiem, jak na kogoś z NL Central, to może zawalczą o NLCS. Linia 88 za wysoka do grania.

Florida Marlins (80-82, 15-15, 82, 11.190)
Mogą sprawić niespodziankę i zakończyć sezon powyżej .500, ale skończą za plecami silniejszych drużyn (przypadek Toronto). Szkoda Uggli, bo ofensywnie zyskali tylko Bucka z Toronto. Sporo też będzie zależało od Vazqueza, który po nieudanym sezonie w Nowym Jorku będzie się chciał odbudować na Florydzie. To może być ważna postać w rotacji, bo w zeszłym sezonie Tuńczykom brakowało 5 do zestawu. Byli Nolasco, Volstad, Johnson i powiedzmy Sanchez, natomiast piąty starter był problemem. I tak jak wspominałem przy Tampie, przydać się może solidny reliever Randy Choate.

New York Mets (79-83, 17-15, 77.5, 24.480)
O Mets się dużo mówiło, ale niekoniecznie dobrze. I niekoniecznie dobrze prezentuje się ich kolejny sezon. Co by tu dużo nie mówić, Mets to po prostu średniak, który jak dla mnie nie ma żadnych wizji na lepszy wynik niż niecałe .500. Z pustego i Salomon nie naleje. Praktycznie tylko na Santanie mogą polegać, nie jestem przekonany, czy Capuano, Dickey i Pelfrey powtórzą całkiem niezły sezon 2010.

Philadephia Phillies (97-65, 21-14, 97, 1.365)
Absolutny numer 1, póki się sezon nie zacznie. Potem zobaczymy, ale wszystko wskazuje na to, że przez RS przebrną gładko. Halladay, Lee, Oswalt, Hamels, Blanton. To jest niesamowite, ale ich pitcherzy nr 4 i 5 mogliby zaczynać sezon z 1 w wielu ekipach MLB. Linia wygranych wywindowana do 97, tylu nikt nie miał w zeszłym sezonie. Z jednej strony biorąc pod uwagę zeszłoroczne 97 Phillies i poziom NL East, nie jest to niemożliwe. Z drugiej wiele zależy od Atlanty. Im wcześniej nie podołają narzuconemu przez Phillę tempu, tym wcześniej faworyci zaczną odpuszczać sezon regularny i gromadzić siły na fazę PO. Mogą być pewne uwagi do ich ofensywy, szczegolnie teraz, gdy kontuzjowany jest Chase Utley, jednak mistrzostwo MLB zdobywa się pitchingiem.

Washington Nationals (69-93, 15-14, 71, 47.020)
Odejście Dunna powetowano sobie sprowadzeniem Wertha, który zrobił w Philli miejsce na kontakt Cliffa Lee. Tracą młodą gwiazdę Strasbourga, który kuruje się po Tommy&#39;m Johnie i na razie jest na 60-day DL, jednak wraca inny młody rekonwalescent - Jordan Zimmermann. Na ciut lepsze wyniki stać na pewno Liviana Hernandeza i Lannana. Czemu to piszę? Dlatego, że linia 71 wins wydaje mi się trochę za niska. W zeszłym było wprawdzie tylko 69, jednak tak jak piszę, gdzieś ta rezerwa cały czas jest. Strasbourg na drugą część sezonu powinien wrócić, Werth to nie byle odbijaka, więc można spróbować overa. Mimo to sezon zakończą poniżej .500.

New York Mets under 77.5 @ 1.704 (x2)
Philadephia to win NL East @ 1.365 (x3) -&gt; kurs marny, ale nie ma innej opcji.
Washington over 71 @ 1.833 (x1)


NL Central
Chicago Cubs (75-87, 14-19, 81.5, 6.100)[/b]
Mimo niezłego zrywu w drugiej połówce sezonu, Cubs zakończyli RS 2010 zdecydowanie poniżej .500. Przed tym zaszły w klubie zmiany na plus. Odszedł Nady, ale nie był czołową postacią ich ofensywy. Zostali Soriano, Byrd czy Soto. Ważne, żeby Aramis Ramirez nawiązał wynikami do początku poprzednich rozgrywek (po All-Star wiodło mu się gorzej). Do tego dochodzi Pena, którego stać na więcej, niż .187 AVG z zeszłego sezonu z TB. Jeśli chodzi o wzmocnienia z Tampy, to jest jeszcze Matt Garza, który powinien świetnie wpasować się w rotację Cubs. Jedynym niepewnym elementem wydaje się więc młody Cashner. Za to dobry closer, Carlos Marmol. Mimo wszystko no bet, dywizja wyrównana, oprócz faworytów z zeszłego sezonu w postaci Cincy i STL, mamy jeszcze zbrojące się Milwaukee.

Cincinnati Reds (91-71, 17-14, 84.5, 3.300)
Cueto i Arroyo to naprawdę mocni pitcherzy, w rotacji są jeszcze solidni Wood, Volquez oraz Bailey. Co więcej, jeśli mnie pamięć nie myli, to wszyscy są podpisani co najmniej na 2 czy 3 najbliższe sezony, więc widać, że ktoś po długim okresie suszy w Cincinnati zaczął myśleć nad budowaniem drużyny. No i ważna sprawa, że poza Bronsonem Arroyo to są wszystko chłopaki poniżej 30., większość w granicach 24-25 lat. W ofensywie też nikt nie ubył. Żyć, nie umierać. Biorąc pod uwagę problemy Cardsów i spory postęp, jakiego musieliby dokonać Cubs i Brewers, Reds sa moim faworytem w tej lidze.

Houston Astros (76-86, 11-24, 71.5, 38.540)
Poprzedni sezon niby słaby, ale zakończony z bilansem .469. W tym tak &quot;dobrze&quot; już raczej nie będzie. Chciałem napisać, że tak jak w przypadku Mariners Lee, tak tutaj kilka W nabił im Oswalt, jednak Roy miał w Houston bilans 6-12. Słabo? Niby tak, ale jeśli spojrzymy na jego ERA, wynoszące wówczas przyzwoite 3.42, to wystawia to tragiczne świadectwo jego kolegom z ofensywy. W rotation mają Myersa, przez grzeczność wymienię Wandy&#39;ego Rodrigueza i co dalej? W Happa nie wierzę, tym bardziej, że opuści początek sezonu. Słaba ekipa, co więcej, rywale się wzmocnili, więc pozostaje im walka z Piratami.

Milwaukee Brewers (77-85, 19-11, 85.5, 2.960)
Faworyt buków w NL Central. Wrażenie robi na pewno sprowadzenie Zacha Greinke i Shauna Marcuma, co w połączeniu z Yovannim Gallardo, Chrisem Narvesonem i Randym Wolfem. Daje całkiem niezłe strarting roto. Ale. Po pierwsze brakuje mi zdecydowanego numeru 1, gwiazdy. Gallardo jest dobry, ale to nie ten poziom, co Hernandez, Lee, Halladay czy Jimenez. Czy Greinke to taki znowu wielki gracz? Trochę wydaje mi się, że na gwiazdę wykreowały go media po tym, jak wiele klubów obrało go sobie za cel, wiedząc, że Lee idzie do Filadelfii. No i Milwaukee musiałoby odbijać podobnie jak w zeszłym sezonie, kiedy byli tak na oko 10. ekipą wg statystyk. Dobra wiadomość dla ich fanów to rok 2011, nieparzysty. W nieparzyste zawsze lepiej gra Prince Fielder. ;)

Pittsburgh Pirates (57-105, 12-21, 68, 48.520)
Jak się pan zwraca do zawodników Pirates kiedy dzieci śpią? &lt;szept&gt; Nie, nie, tego na forum mi nie puszczą! Tyle w tym temacie.

St. Louis Cardinals (86-76, 14-16, 84.5, 3.950)
Ostatnio do dzikiej karty trochę zabrakło, choć Wainwright z Carpenterem dwoili się i troili. Jeszcze przed startem spring training ten pierwszy, niekwestionowana gwiazda wśród pitcherów STL, wyleciał na cały sezon. Ogromne osłabienie, Carpenter jest w stanie zagrać na bardzo wysokim poziomie, ale Garcia i Westbrook ponad to, co zaprezentowali rok temu nie powinni się wznieść, natomiast Lohse i McClellan mimo dobrych wyników w trakcie rozgrywek Grapefruit League nie gwarantują równej formy przez cały sezon. Kolejny problem to Pujols, kto wie, czy nie największy rywal A-Roda jeśli chodzi o miano najlepszego baseballisty obecnie. Albert nie ma podpisanej nowej umowy i jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie go wytrade&#39;ować. Pujols ponoć chce takich pieniędzy jak A-Rod (275 mln/10 lat), nawet inna gwiazda drużyny, Matt Holliday, oferował część zarobków ze swojego kontraktu, by tylko przedłużyć umowę z Pujolsem. Niemniej ta niewyjaśniona sytuacja i kontuzja Wainwrighta nie wróżą dobrze.

Cincinnati over 84.5 @ 1.820 (x3)
Cincinnati to win NL Central @ 3.300 (x2)
Houston under 71.5 @ 1.833 (x2)
Pittsburgh under 68 @ 1.794 (x2)
St. Louis under 84.5 @ 1.855 (x2)


NL West
Arizona Diamondbacks (65-97, 12-25, 72.5, 24.830)
Cofnijcie się do Baltimore Orioles i przeczytajcie jeszcze raz, bo to analogiczny przypadek. NL West jest silna, wyrównana i D-Backs po prostu odstają. w tym sezonie powinni mieć lepszy wynik niż ostatnio, Padres powinni być w ich zasięgu, ale wzmocnienia były zbyt słabe, by zawalczyć z innymi. Mimo wszystko no bet, 72.5 to wcale nie taka wysoka linia, jak się początkowo wydaje.

Colorado Rockies (83-79, 20-11, 86, 2.900)
Widzę, że nie jestem odosobniony w stwierdzeniu, że Colorado może wygrać NL West. Mają porządny zestaw starterów: Jimenez, De La Rosa, Chacin, Hammel i Rogers, przy czym ten ostatni zastępuje kontuzjowanego Aarona Cooka. Do tego w bullpenie tak mocne postaci jak Betancourt i Belisle. Tylko closer wydaje mi się niepewny (Huston Street), ale jakby mieli wszystko, to by się nazywali Philadelphia Phillies. Batting też niebrzydki, Tulo Tulowitzki z Carlosem Gonzalezem, wspierani przez Setha Smitha czy Stewarta powinni napędzać ofensywę Rockies.

Los Angeles Dodgers (80-82, 14-21, 84, 4.360)
W poprzednim roku Dodgersi zawiedli, bo o ile San Diego i Colorado do końca liczyły się w walce, o tyle oni odpadli od stawki wcześniej. Teraz dokonali fajnego transferu, bo sprowadzili z powrotem wyróżniającego się w Padres Jona Garlanda, zasilając tym samym i tak niesłabą rotację startową. Niestety, bez poprawienia ofensywy wiele nie ugrają, bo na ten moment są dla mnie słabsi od COL. Niemniej rywalizacja w trójkącie COL - LAD - SF może być wyrównana.

San Diego Padres (90-72, 13-17, 76, 15.290)
Bez Garlanda, który jest w LAD, bez Adriana Gonzaleza, który zawitał do Bostonu. Nie ma szans, żeby powtórzyli poprzedni sezon, kiedy dopiero zryw San Francisco Giants i słaba końcówka San Diego zadecydowały o tym, kto zagra dalej. Bez Garlanda w roto zostaja praktycznie Latos i Richard, obaj odstający poziomem od graczy rywali. Tak jak Arizona była Baltimore, tak San Diego jest Tampą zachowując porównanie z AL East. Po dobrym sezonie się rozsypali i zaczyna się przebudowa drużyny.

San Francisco Giants (92-70, 23-12, 88, 2.390)
Ciężko mi to wyjaśnić, ale coś mi tu nie gra. Mistrzowski skład się raczej uchował, a jednak nie widzę szans, by SF powtórzyło wynik z poprzedniego sezonu. Bądź, co bądź, do fazy play-off dostali się rzutem na taśmę, potem nie byli faworytem ani z Atlantą, ani z Phillą, ani z Texasem, a jednak wygrali, za sprawą świetnego pitchingu, szczególnie młodego Tima Lincecuma. Roto z nim, Sanchezem, Zito czy Bumgarnerem (niezła forma w przedsezonowych rozgrywkach) jest mocne, ale nie ma wielkiej róznicy między nimi a Colorado. Z drugiej strony, jak na pitcher no. 2, Sanchez jest trochę niepewny i nie wiem, czy znowu skończy z ERA w granicach 3.00. Róznica powinna być za to w ofensywie. Zeszłoroczne statystyki przemawiają na korzyść Rockies, choć to Giants grali dłużej.

Colorado over 86 @ 1.855 (x3)
Colorado to win NL West @ 2.900 (x2)
Los Angeles Dodgers over 84 @ 2.190 (x1)
San Diego under 76 @ 1.741 (x2)
San Francisco under 88 @ 1.901 (x1)

I tak czysto zabawowo dalsze typy:
AL East - Boston
AL Central - Minnesota
AL West - Oakland
Wild Card - New York Yankees
NL East - Philla
NL Central - Cincinnati
NL West - Colorado
Wild Card - Atlanta

Boston - Oakland 3:1
Minnesota - Yankees 1:3 (niech Minny wreszcie przełamię tę passę)
Boston - Yankees 4:2

Philla - Cincinnati 3:0
Colorado - Atlanta 3:2
Philla - Colorado 4:3

Boston - Philla (50% - 50%)
W obu przypadkach WC trafiłoby do drużyny grajacej w dywizji z tą, która miała najlepszy bilans w konferencji, więc automatycznie roztsawienie jest: 1. - 3. 2. - WC.
PS. Wybaczcie trochę trywialny styl, pisałem to w inne miejsce, gdzie raczej nie uświadczę ekspertów od spraw MLB, ale pomyślałem, że i tu wrzucę.
Dzięki Grzesiu za zwrócenie uwagi (nie mogę wysłać PMki, bo mam poniżej 10 postów), jakoś podświadomie napisałem tego Fernandeza, a to troszkę większa piłka. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
F 51

fulerre

Użytkownik
Washington Nationals - Atlanta Braves UNDER 9 1.671 (x2)
W zeszłym sezonie obie ekipy spotkały się 18 razy. Przy linii wynoszącej 9 zanotowano 13 underów (pozostałem mecze to 3 overy i 2 zwroty). Jest to pierwszy mecz sezonu, zaczynają najlepsi pitcherzy (Lowe w ATL, Livan Hernandez w WAS). Żaden z nich nie grał w którymś z overowych spotkań. Żadna z tych ekip raczej nie słynie z kapitalnego odbijania i blowoutowania rywali.

St. Louis Cardinals (-1.5) - San Diego Padres 1 2.30 (x2)
Kto czytał mojego poprzedniego posta, ten wie, jak wygląda sytuacja Padres. Nie ma co patrzeć na ich zeszłoroczne wyniki. W STL zaczyna Carpenter, który pod nieobecność kontuzjowanego Wainwrighta został klubową 1. Stauffer przebił się do startowej rotacji Padres pod koniec ubiegłego sezonu i spisywał się całkiem dobrze, poza meczem w... St. Louis, kiedy to dał rywalom 4 runy, a SD przegrało 0:4. Przewaga startera, przewaga batterów, nie widzę innej możliwości jak wygrana Cards. Oby przewagą ponad 1 punktu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Texas-Boston
Typ: ponizej 9
kurs:1.76
Buk: bet365
Najciekawsze spotkanie dzisiejszego dnia , Boston zdrowy i wzmocniony Crawfordem i Gonzalezem , Rangers wciąż mocny lineup więc dlaczego under?
Miotacze wysokiej klasy , dodatkowo w przeszłości bardzo dobrze radzili sobie z pałkarzami dzisiejszego przeciwnika :
Wilson vs Boston w 2010 : 3-0 w 3 startach z ERA 0.86 , AVG 1.57 , 20 SO i tylko 2 ER a więc ma na nich patent , podobnie jak Kershaw vs Giants , wczoraj się sprawdziło i liczę że w przypadku Wilsona będzie podobnie.
Lester vs Rangers : 3-1 z ERA 2.98 w 7 startach w karierze , ostatni sezon 1-1 w 2 spotkaniach z ERA 1.69 , wliczając 8 IP shoutout na stadionie Rangers.
Statystyki obu miotaczy bardzo imponujące . Leworęczni byli w ostatnim czasie bardzo niewygodni dla niektórych graczy ofensywy Bostonu :
Średnie z poprzedniego sezonu :
Pedroia vs LHP - .236 AVG ( .304 vs RHP)
Crawford vs LHP - .256 (.332 vs RHP) , dodatkowo .167 vs Wilson ale za to 4 RBI przy 12 AB
Ortiz vs LHP - .222 , przeciwko Wilsonowi 10 AB , 1 RBI i tylko .100 AVG
Drew który zawsze zawodził vs LHP , przeciwko leworęcznym miotaczom zastąpiony zostanie przez Mike&#39;a Camerona który z leworęcznymi radzi sobie bardzo dobrze ( .357 AVG )
Adrian Gonzalez jest obok Camerona i Youkilisa jednym z niewielu w lineupie Red Sox , który z leworęcznymi (.337) radzi sobie doskonale .

Po ekipie Rangers nie widać problemów z leworęcznymi zawodnikami , ale jak juz wcześniej wspomniałem Lester radził sobie z nimi doskonale i mam nadzieje że dziś podtrzyma dobrą passe . Dlatego też pomimo sporych możliwości ofensywnych obu drużyn nie przewiduje więcej niz 9 ER , moim zdaniem bardzo prawdopodobne że przynajmniej jedna z drużyn straci w granicach 0-3 pkt co raczej napewno da under .
Wiecej na moim blogu.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Chicago Cubs - Pittsburgh Pirates
Typ: Chicago Cubs
kurs:1.58
Najpewniejszy jak dla mnie mecz na niedziele . Matt Garza debiutuje w drużynie z Chicago , napewno wyjdzie mocno skoncentrowany i zmoblizowany aby zdobyć pierwsze W reprezentując nowy klub. Poprzedni sezon w ekipie Rays , to jego najlepszy w karierze (15-10) zaliczając no-hitter, grając w najmocniejszej dywizji w MLB. Teraz przeniósł się do łatwiejszej dla miotacza NL(między innymi ze względu na brak DH ) i pierwsze spotkanie rozegra przeciwko bardzo przeciętnym , żeby nie powiedzieć słabym Pirates.
Cubs u siebie , przed dużą szansą na zwycięstwo biorąc pod uwagę miotacza przeciwnika . Ross Ohlendorf po najgorszym w karierze poprzednim sezonie (1-11 , 4.07 ERA) , zaliczył także fatalny okres ST notując bilans 0-5 z 9.82 ERA , oddając 5 HR i 8 BB w 18.1 IP. Trzeba jednak zaznaczyć że jedyne zwycięstwo Rossa z roku 2010 było właśnie z ekipą Cubs , z która co ciekawe w 2010 w 3 startach miał 1.35 ERA.
Jednak po rozczarowującym poprzednim sezonie oraz ST w którym prezentował się tak fatalnie , nie wierze aby nagle odnalazł formę nawet jeśli w przeszłości dobrze radził sobie zespołem z Wrigley Field .
Chicago przeciwko Pirates w 2010 tylko 5-10 i na pewno będą chcieli w tym roku poprawić bilans z rywalem z dywizji. Moim zdaniem Garza daje duża przewagę Cubs na starcie , dlatego gorąco polecam dziś granie na gospodarzy.
Wiecej na blogu
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Texas-Seattle✅
typ 1
kurs:1.60
Texas po sweepie nad Red Sox , przyjmuje na Arlington ekipę Mariners która serie z A&#39;s może zaliczyć do udanych , 2 wyjazdowe wygrane to bardzo dobry wynik jak na ekipe z Seattle. Rangers przeciwko Bostonowi pokazali niesamowitą ofesnywę , 34 H , 24 R , 11 HR . Texas ma szanse na pierwszy start 4-0 od 15 lat . Starterem gospodarzy jest Derek Holland , leworęczny 25-latek który w karierze rozegrał 31 spotkań jako starter , 5.52 ERA , osobiście widziałem go 2 razy(nie licząc posteason gdzie rzucał jako reliever) i może wielkiego wrażenia na mnie nie zrobil , ale coś pozytywnego na pewno pokazał , solidny jeśli chodzi o SO ( 7.71 K/9 w 2 latach w MLB) , trochę sobie nie radzi kiedy jest pod presją , słaba skuteczność z przeciwnikiem na bazach. Dzis jednak , moim zdaniem , jedna z najsłabszych ofensywnie drużyn w MLB i powinien mieć teoretycznie łatwiej niż jego koledzy z rotacji którzy odprawili Red Sox (nadspodziewanie łatwo) . W ekipie Mariners startuje Eric Bedard , doświadczony leworęczny miotacz o uznanej marce , kiedyś czołówka ligi wśród leworęcznych , aczkolwiek ostatnie lata to ciągłe kontuzje , łacznie tylko 30 startów w barwach Mariners od sezonu 2008. Ciągłe kontuzje Bedarda i jego brak regularnych wystepów nakazują wątpić że zobaczymy jeszcze Erica w formie z czasów gry w Orioles. Jest to bardzo dobry miotacz , ale po przejściach i na dodatek dziś staje naprzeciw jednej z najlepszych i ,,najgorętszych&#39;&#39; obecnie drużyn w mlb jeśli chodzi o atak. Na pewno nie będzie mu łatwo , optymizmem napawały starty w ST , 3-0 z 1.35 ERA w pierwszych 5 spotkaniach przygotowań , jednak w ostatnim starcie oddał 7 H ,5 ER w zaledwie 4 zmianach przeciwko Dodgers. Texas w Arlington to drużyna trudna do pokonania , lineup bez kontuzji , Mariners słabi ofensywnie więc Holland powinien sobie poradzić.
wiecej na moim blogu
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Cleveland Indians - Boston Red Sox
Typ:2
Kurs:1.64
Moim zdaniem najpewniejszy mecz na wtorek , spotkanie dwóch drużyn które źle wystartowały w sezonie 2011 . Indians dwa razy zostali zdeklasowani przez CWS , jedno spotkanie wygrali dzięki bardzo dobrej grze byłego miotacza Bostonu , Justina Mastersona . Red Sox dostali sweepa na terenie Rangers , bardzo słabo prezenowali się miotacze ale i ofensywa nie zachwycała , 11 HR i 26 runs Rangers przy 12 R Bostonu wygląda fatalnie .
Josh Beckett rozpoczyna serie z Indians , dobry , doświadczony miotacz (246 startów , 112 W 74 L) jednak ostatni sezon stracony z powodu kontuzji pleców (6-6 w zaledwie 21 meczach , 5.78 ERA). Wiadomo jak wartościowy był to zawodnik w ostatnich latach dla drużyny Red Sox , jeżeli kontuzja nie będzie mu doskwierać to może znowu być kluczową postacią w rotacji Bostonu. Na otwarcie sezonu rywal idealny , jedna z najgorszych drużyn ligi , dodatkowo w poprzednim sezonie poradził sobie z Indians doskonale: 8 IP , 3 H , 1 ER , 0 BB , 8 SO .
Indians wystawiają Josha Tomlina o którym wiem niewiele , 12 startów , 6-4 z 4.56 ERA , mało SO , 5.30 K/9 . Nie widziałem go w akcji , informacje na jego temat jakie znalazłem to : rzuca fastball / cutter , brak dobrych breaking ball , nie radzi sobie z praworęcznymi pałarzami (5.45 ERA , AVG .296) , nie powinien sobie poradzić z mocną ofensywą Red Sox. Praworęczny miotacz czyli to Boston lubi zdecydowanie bardzie niż LHP , pokazała to seria z Rangers.
Boston z wielkimi ambicjami , w takim składzie nie może sobie pozwolić na start 0-4 , szczególnie że rywal naprawdę słaby , do tego z niepewnym miotaczem , Red Sox zdecydowanym faworytem .
Wiecej na blogu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Atlanta Braves @ Milwaukee Brewers
Brew Crew -1.5 @ 3.060
Pinnacle
Ranking

To już moja czwarta próba wygrania na Brewers i mam nadzieję, że dzisiaj wreszcie Brewers zaskoczą. Miało być &quot;run wild&quot;, a jest &quot;calm down&quot;. Czas to zmienić, a okazja jest bardzo dobra. Yovanni Gallardo jako pitcher Brewers, a po drugiej stronie Derek Lowe. Batterzy Brewers mają spory potencjał, a ich statystyki vs. Lowe są niesamowite - średnia .380, do tego w ostatnich trzech startach przecwko Brew Crew Lowe narzucał tylko 17 inn, w których oddał aż 23 hity i 3 HR.
Staty Yovanniego wyglądają zdecydowanie lepiej - 21 innów, 11 hitów, 0 HR i życiówka ERA 1.27. To + desperate mode po stronie Brewers może wreszcie przynieść 1 zwycięstwo. RL do rankingu, grane ML po wysokim kursie 1.95.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Arizona Diamondbacks @ Chicago Cubs
DBacks @ 2.35
Bet365

Nigdy nie byłem fanem Cubsów i nie zanosi się na to, że kiedykolwiek będą. Patrząc na wyniki Cubs zastanawiam się jakim cudem oni wygrywają. Odpowiedź jest dość prosta - długie wybicia (ostatnio Soriano)..w nich tkwi cała tajemnica Cubsów do tej pory. Zero stolen base w tym sezonie, w spring training mieli ogromne problemy z tym. Dzisiaj narzuca jakiś młodzian o dźwięcznym nazwisku CASHner - pierwszy występ w MLB przy braku wsparcia może skończyć się rzeźnią. DBacks wg mnie mają całkiem niezły potencjał. Enright do dominatorów może nie należy, ale wstydu nie przynosi. Myślę, że DBacks pogonią Cubsów.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Nationals @ 2.35
over 9 Dodgers @ Rockies @ 1.98

Red Sox -1.5 @ 2.16
over 9 White Sox @ Royals @ 2.010
White Sox @ 2.00

Livian ostatnio bardzo dobrze narzucał vs. Braves, a Marlins nie są w wielkiej formie jeśli chodzi o pałkarzy. Mając do wyboru Liviana vs. Volstada, o każdej porze dnia i nocy biorę Liviana.
Dodgers i Rockies z reguły grają overowo. Hummel do dominatorów nie należy, a Billingsley też lubi oddać kilka runów. No i oczywiście magia Coors Field.
Kiedy Red Sox mają wygrać, jak nie z D-Ice&#39;m przeciwko słabym Indians? D-Ice wreszcie schudł i liczę na to, że przypomni sobie dobre lata, a Red Sox wreszcię zaczną odbijać.
Seria White Sox-Royals to kolejna overowa seria. Buehrle najlepsze lata ma już za sobą. Francis ostatnio zagrał świetny mecz z Angels, gdzie oddał tylko 1 run&#39;a. Nie spodziewałbym się kolejnego takiego występu.

Postaram się później jeszcze coś dopisać.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Spotkanie : Texas Rangers - Seattle Mariners
Typ : Under 9

Kurs: 1.55

Felix Hernandez w pierwszym spotkaniu sezonu zaliczył CC , 2 oddane runy , po prostu zagrał na swoim poziomie. Wilson przeciętny występ przeciwko Red Sox , bez decyzji , na pewno jest zmoblizowany aby zagrać lepiej i odnieść pierwsze zwycięstwo przeciwko przeciętnej ofensywie Mariners. Hernandez w 2 ostatnich spotkaniach przeciwko Rangers 16 IP , oddając 8 H i tylko 2 ER. Myślę że dziś obaj miotacze zagrają na swoim poziomie i nie zobaczymy zbyt wiele punktów , under 9 wydaję się dobra opcją , dodałem dodatkowy pkt z racji dobrej ofensywy Rangers .
Wiecej na moim blogu.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
San Francisco Giants at San Diego Padres
San Francisco Giants ✅
1.74
Pinnacle


Lubie stawiać na wygrane dobrych pitcherów. A taki właśnie dzisiaj będzie narzucał w Giants. Strike out machine Tim Lincecum. W pierwszy meczu sezonu vs. Dodgers The Freak w 7 inningach zanotował 5 hits i 0 earned runs. Do tego przy 3 walk&#39;ach wystrike-outował 5 batterów. Bardzo dobry występ na początek sezonu.
Dzisiaj narzucał będzie przeciwko Padres, którzy w pierwszych meczach sezonu zanotowali 0.215 batting avg. śr. 7 hits &amp; ok. 4.5 runs na mecz. Jak widać ofensywa San Diego bez rewelacji. DLatego jestem w stanie zaufać Freakowi, że przez te 6-7 inningów nie odda więcej niż 1 run rywalom, tym bardziej, że w karierze w 86 i 1/3 inningu przeciwko Padres zanotował ERA 2.08, czyli świetnie.
Jeśli chodzi o ofensywe Giants, to wygląda nieznacznie lepiej niż u Padres. Śr. 8.6 hits na mecz &amp; 4 runs na mecz, przy 0.246 batting avg. W San Diego narzucał będzie jako SP Tim Stauffer, który w pierwszym meczu sezonu w 6 inningach zanotował 9 hits &amp; 2 ER. W karierze w 32 inningach vs. Giants ma ERA 2.53, czyli podobnie jak u Freaka bardzo dobrze.
Spodziewam się underowego spotkania, ale linnia ustawiona dość nisko, więc lepiej chyba zainwestować troche grosza w ekipe gości. Mają nieznacznie lepszą skuteczność na bazach no i świetnego Lincecuma jako SP.
__________________
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Chciałem napisać analizę, ale Maroon na swoim blogu wszystko pięknie objaśnił apropos meczu Phillies z Mets. Dlatego polecam zajrzeć na jego bloga (http://www.mlbpopolsku.blogspot.com) i jednocześnie zerknąć na oferte Expekt i typ &quot;Under 25 hits&amp;runs&amp;errors&quot; w tym meczu. ⛔ (ofensywa Phillies jednak zmiażdżyła)
Roy zapewnia w te 7 IP grubo poniżej 10 tą sumę. Ofensywa Phillies co prawda miażdzy, ale SP w Mets dzisiaj bardzo przyzwoity i myślę, że wynik będzie underowy. Bullpens też nie powinni tego zawalić.
Polecam ????

Tampa Bay Rays at Chicago White Sox
Chicago White Sox
✅

Nie mogę przejść obojętnie obok kursów w okolicach 1.80-1.90 na White Sox z żałosną ofensywą Rays.
Narzuca dzisiaj Jackson, który w pierwszym meczu sezonu zagrał bardzo przyzwoicie. Ale nie to mnie przekonuje do typu, ale dwie inne rzeczy. Po pierwsze, Jackson vs. Rays w karierze 17 IP &amp; ERA 1.59. Po drugie, ofensywa White Sox... .314 batting avg. &amp; 65 hits / 40 runs (w 5 meczach)... gdy spotyka się świetna ofensywa z ofensywą fatalną, a do tego w zespole, który gra świetną ofensywę narzuca pitcher, który ma dobre statystyki (bardzo dobre!) przeciwko rywalowi.... 1.87 kurs na gospodarzy to promo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Chicago White Sox - TB Rays
typ:1
kurs:1.70

Rays w ogromnym kryzysie , 5 porażek u siebie i wczorajsza porażka z White Sox gdzie Jackson kompletnie zdominował ekipę TB. Najgorsza ofensywa ligi, obecnie ostatnie pozycje w 4 najważniejszych kategoriach statystyk ofensywnych , zaledwie 8 R w 6 spotkanach , moim zdaniem mają po prostu fatalny skład i są dodatkowo bez najlepszego gracza Evana Longorii i wątpie aby ich pałkowanie drastycznie się poprawiło na przestrzeni całego sezonu . Jeżeli chodzi o miotaczy to także nie jest dobrze , wczoraj ich najlepszy starter David Price zaliczył 2 porażkę , notując tylko 2 SO przeciwko CWS. Chicago to aktualnie pierwsza ofensywa ligi , nie ma się co dziwić kiedy spojrzy się na nazwiska w lineupie White Sox , Carlos Quentin w niesamowitej formie ( .458 , 2 HR , 10 RBI) , nie ma słabych punktów w lineupie CWS , wielu świetnie odbijających , do tego niesamowicie szybcy Pierre i Rios , na pewno daje im to olbrzymią przewagę na starcie nad Rays którzy posiadają w wyjściowym składzie tylko 3 zawodników z średnią powyżej 200 (!) , w porównaniu White Sox mają tylko jednego gracza poniżej 250 AVG.
Miotacze na dziś to : John Danks który dobrze zaprezentował się w meczu z Indians , 6IP ,6 H , 2 ER , 8 SO , na jego nieszczęście był to jak na razie jedyny mecz w sezonie w którym miotacz CWS nie miał solidnego run support. Wątpię aby sytuacja się powtórzyła , ważne aby Danks zagrał tak samo solidnie jak przeciwko Indians , wtedy o wynik meczu można być spokojnym. Rays wystawiają Jamesa Shieldsa który w pierwszym spotkaniu zaprezentował się bardzo dobrze , przeciwko Orioles 7.1 IP , 4 H , 2 ER , 7 SO , oczywiście zawiedli go koledzy z ataku i przez to zaliczył ,,L&#39;&#39; . Podsumowując White Sox ma ogromną przewagę w ofensywie , są na fali , Chicago u siebie zawsze mocne więc powinni sobie poradzić nawet jeśli Shields pokaże tak dobrą formę jak w mecze z Baltimore.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Brewers vs Cubs
Typ: 1
Kurs: 1.54

Brewers u siebie zawsze bardzo mocni , wczoraj wygrali 6-0 kompletnie dominując ekipę Cubs . Starterem Brewers będzie Gallardo który na początku sezonu pokazał że jest bardzo mocny, two-hit CG shoutout przeciwko Braves mówi wszystko o jego umiejętnościach i aktualnej formie. Cubs wystawiają młodego Colemana , jest to młody praworęczny miotacz , z brakiem mocnego rzutu co przekłada się na bardzo mała ilośc SO , 5.24 K/9 podczas jego występów w minor league , 4.69 podczas jego 12 występów w Cubs w sezonie 2010. Słaba skuteczność z przeciwnikiem na bazach , .337 , wymusza sporo ground ball (49%) jednak uważam że to nie załatwi wszystkiego przeciwko tak groźnej ekipie jak Brewers.
Gallardo w 2010 przeciwko Cubs 2 zwycięstwa w 3 spotkaniach w 2010 i niesamowite 0.45 ERA , 20 IP i 25 SO przy stuteczności .145 a więc radzi sobie z nimi doskonale . Coleman przeciwko Brewers 0-1 7.56 ERA , 8.1 IP , 13 H , 7 ER , 5 BB i .361 AVG a więc fatalnie . Ofensywa Cubs nie zachwyca , lineup jak dla mnie słaby i Gallardo nie powinien mieć z nimi większych problemów. Brewers na Miller Park to bardzo groźna drużyna , jeśli złapią swój rytm są drużyna którą gram bardzo często na własnym stadionie , polecam dzis granie na gospodarzy jako najpewniejszy moim zdaniem typ na niedziele .
Wiecej na blogu
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Seattle Mariners - Cleveland Indians
Mariners (-1.5) @ 2.80
SEA 2-6 i streak 0-6 w tym sezonie tymczasem CLE 6-2 i streak 6-0, dla mnie przy tych ekipach to już wystarczajace liczby SEA jeszcze nie wygrali u siebie w 2011 i od razu sweep? chyba nie...
Erik Bedard (SEA) w 2010 ERA 2.82 w 15 startach w 2011 na razie 1 mecz i porażka z TEX potencjał na pewno jest dobre występy przyjść muszą.
Josh Tomlin (CLE) znakomity występ przeciw BOS tylko 3 hits w7 inn. ale to gość który dopiero w 2010 zadebiutował w MLB wcześniej grając w niższych ligach , 2010 ERA: 4.56 w 12 meczach.
Wydaje się, że dzisiaj gospodarze sobie poradzą przerywając swój fatalny streak L6 i psując zabawę Indianom W6 kurs 1.81 warty zagrania a handicap 2.80 bardzo atrakcyjny i prawdopodobny. Ja to biorę .
rankingowy


Ciekawie wyglądają dziś także:
Detroit Tigers - Kansas City Royals
DET (-1.5) @ 2.36 Pinnacle

San Diego Padres - Los Angeles Dodgers
SD @ 1.83 Pinnacle
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Mam wrażenie , że niedziel najłatwiej sie przewiduje , kończa się serie , mecze sa wcześniej , więc mozna skontrować ewenrtualnie.
Seattle próbuje nie dostać sweepa w domu.
Jako SP Bedard , który kiedyś był dobry , ale załapały go kontuzje
Seattle @ 1.84 ⛔
4-6
Over 7.5 @ 2.100 ✅
Over is 8-3 in CLE last 11 road games.
Sędzia overowy
Ostatnie linie , gdy on decydował o ball/strike : 8,7,7,7.5 - 2 pierwsze zworty , dwa ostatnie weszły.
Ten mecz z linią 7.5 to mecz LAA-Tampa z 5 kwietnia.
---------
Toronto @ LAA
LAA -1.5
✅ 3-1

Weaver jako starter i im też chyba nie wypada przegrać serii otwierającej sezon w domu
Ma patent na Blue Jays , na 7 czy 8 meczy druzyna przegrała raz.
ERA przeciwko około 3.00
Florida @ Houston
Houston @ 2.06

✅ 1-7
Im, też nie wypada przegrac serii w domu [patrz Mariners]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom