>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB 27.04.2007

Status
Zamknięty.
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
[center:0dd4a09ff0] Dzisiejsze mecze:

Cleveland Indians - Baltimore Orioles
NY Yankees - Boston Red Sox
Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds
Philadelphia Phillies - Florida Marlins
Washington Nationals - NY Mets
Toronto Blue Jays - Texas Rangers
Detroit Tigers - Minnesota Twins
Los Angeles Angels - Chicago White Sox
Houston Astros - Milwaukee Brewers
St.Louis Cardinals - Chicago Cubs
Colorado Rockies - Atlanta Braves
Arizona D&#39;Backs - San Francisco Giants
Seattle Mariners - Kansas City Royals
San Diego Padres - LA Dodgers
Oakland Athletics - Tampa Bay Devil Rays
[/center:0dd4a09ff0]

Prawdopodobni Pitcherzy
 
wlochu8 0

wlochu8

Użytkownik
:baseball: ---Baseball--- :baseball:
- San Diego Padres - Los Angeles Dodgers 2,00
Ako.2,00
- San Diego Padres - Los Angeles Dodgers (1,5/-1,5) 2,60
Ako. 2,60


Ciewkawy mecz, ładny kurs oczywiście stawiam na Dodgersów. Trzy przegrane z SF u siebie na pewno ich motywują do następnej gry, za to San Diego nic nie gra. Dwie ostatnie przegrane z śrenią Arizoną, mała liczba odbić... Dzisiaj po stronie gości rzucać będzie dobry Mark Hendrickson. Jak narazie zaczoł tylko raz w pierwszym składzie i poradził sobie zaskakująco dobrze. Przeciwko dobremu Colorado przez prawie 6IP pozwolił przeciwnikom na tylko 5odbić. W historii dobrze sobie radził rzucając przeciwko SD. Po stronie San Diego miotaczem dzisiaj będzie słaby Clay Hensley. Zawodnik ten w ciągu małych ilościach IP pozwala na duzo odbić. Jedyne co jest plusem dla Hensleya to, że dobrze rzuca przeciwko zawodnikom z Los Angeles, ale jednak dzisiaj to się zmieni. Za to Hendrickson również dobrze miota przeciwko rywalom. On musi walczyć o wychodzenie w meczach ponieważ LAD mają mocna ekipe pitcherów. W takich spotkaniach musi odowadniać, że stać go na bardzo dobrą grę. Ja w niego wierzę i stawiam na LAD. Jak narazie kursy ładne. Stawka w miarę duża, narazie tego nie obstawiłem, bo do nocy jeszcze wiele ciekawych rzeczy może się zdarzyć.
 
W 2

wislak

Forum VIP
A ja mysle o progresjach jakis... co sądzicie dzisiaj na gre przeciwko San Fransico i na yankessow... Arizona moze sprostac SF... co sądzicie?


P.S. LAD tak samo...
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Tigers - Minnesota Twins ⛔ Fatanie ostatnio.
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2,45
BUK: BetGun
Analiza: Dziś na Comerica Park &quot;Tygrysy&quot; z Detroit podejmą &quot;Bliźniaków&quot; z Minnesoty. Gra gości ostatnio przyprawia o ból głowy, przerwali wczoraj serię czterech porażek dopiero w 11 in i wygrali mecz 1:0 i to ze słabymi Kansas City Royals. Gra gospodarzy wygląda zdecydowanie lepij, wygrali ostatni mecz z CWS i stoczyli ciężki bój z mocnymi Angels wygrywając jeden mecz a drugi przegrywając po extra zmianach. Twins słabo odbijali w meczu z KCR a miotali tez ze słabymi ERAmi. Tigers na pierwszy ogień puszczają Nate&#39;a Robertson&#39;a. Jego ERA to 2,05 i dwa z trzech to mecze wygrane. Ramon Ortiz, pitcher gości legitymuje się trochę gorzą ERA wynosząca 2,48 i bilansem 3-1. Dziś Detroit Tigers na własnym boisku nie powinni miec problemów z przeżywajacymi kryzys formy Minnesota Twins.

:baseball: :baseball: :baseball:
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Skoro w MLB ostatnio dużo niespodzianek to może uda mi się takową ustrzelić ( a może nie :roll: ? ), kursy z EXPEKT&#39;a

Philadelphia Phillies - Florida Marlins 2 2,36 ⛔ nie wiele brakowało 6:5
Philadelphia Phillies - Florida Marlins +1,5 2 1,65
✅

Drużyny, które grają na bardzo wyrównanym poziomie, chociaż sezon 2007 lepiej zaczeli goście, którzy na wyjazdach póki co 3 wygrane i 4 przegrane, Phil nie za dobra u siebie 4 wygrane 6 porażek, chociaż atut własnego boiska moim zdaniem zawsze jest. Marlins wystawiają Anibala Sanchez&#39;a i nie ujmując niczym miotaczowi gości Freddiemu Garcia, myśle, że dzisiaj lepszy może okazać się ten pierwszy. Sanchez dopiero drugi sezon w MLB, jednak w pierwszym znakomicie się zaprezentował 10 wygranych 3 porażki ERA 2.83, ten sezon zaczął bardzo dobrze 2 wygrane chociaż ERA troche gorsza 4.15. To prawda, że Garcia jest dobrym miotaczem, w tym sezonie po 1 wygranej i przegranej, jednak dzisiaj będe upatrywał właśnie tutaj niespodzianki ( jakich coraz więcej w MLB ). Poza tym Sanchez powinien poprawić swoja statystykę w grach z Phil, ponieważ nie jest ona za dobra 1 przegrana z ERA 16.62 !

Pozdrawiam
 
wlochu8 0

wlochu8

Użytkownik
:baseball: ---Baseball--- :baseball:
- Oakland Athletics - Tampa Bay Devil Rays 2,30
Ako.2,30
- Oakland Athletics - Tampa Bay Devil Rays (1,5/-1,5) 3.00
Ako.3,00


Naprawdę ciężki mecz.. Oby dwie drużyny mają passe dwóch przegranych z rzędu. Ale w słabszej formie jest Oakland przegrać z Seatlle po małych wynikach to o czyms świadczy. Za to TB przegrała na wyjeździe z LAA (nie ma się czemu dziwić) Dzisiaj po stronie gości rzucać będzie James Shields. JEgo ERA wynosi 4.50 , nie jest to najlepszy pitcher ale gra coraz lepiej. Ostatni mecz go na pewno podbudował. Przy dobrym Cleveland zrobił aż 12SO i pozwolił na tylko 2runy. To jest bardzo dobry wynik. Po drugiej stronie miotaczem będzie Chad Gaudin. Dobry pitcher, ale niczym się nie wyróżnia. No może jedynie ERA, bo wynosi ona 1.85 (ale to o niczym nie świadczy) Gra przeciwko słabym drużynom.. Ostatni mecz przeciwko Texasem pozwolił rywalom tylko na jeden punkt i 4odbicia ( przez 6IP) Ciężki mecz naprawdę, ale ja stawiam na gości. Moim zdaniem wyrównany pojedynek do końca.. Stawiam ponieważ buki przeceniają możliwośći Oakland i przy ładnym kursie można sobie pozwolić na małą stawkę. Kurs śliczny w pinnaclesports.

Oprócz tego myślę, że Detroid pewnie wygra.. analizy nie chce mi sie pisac
 
W 2

wislak

Forum VIP
A ja dalej wierze w Alexa ????

New York Yankees - Boston Red Sox
Will Alex Rodriguez hit a home run?


Typ: TAK
Kurs: 3.35
Expekt


W poniedziałek Alex Rodriguez (gracz New York Yankees) został pierwszym zawodnikiem w historii American League, który na zdobył 14 home runs w zaledwie 18 spotkaniach. Ma szanse pobić rekord 20 HR&#39;ow w miesiącu! Jankesi przegrali juz 6 spotkan z rzędu, teraz muszą wygrac i chyba po częsci dzieki Alexowi. 14 ma juz na swoim koncie, co jest podwójną ilościa nastepnego w klasyfikacji HR Kinslera i Rollinsa... To swiadczy o tym ze miota niesamowicie ;) Poza tym wczoraj i 3 dni temu w przegranych meczach (w tym 0-6 ostaniej nocy z Bluejays) nie zdobyl Home Runa, wiec dzis powinien zdobyc.

:baseball: :baseball: :baseball:

wiem ze analiza podobna do poprzednich ale co tu pisac wiecej... :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom