>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB 24.05.2007

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dzisiejsze mecze.
[center:d8508ab238]
[/center:d8508ab238]
[center:d8508ab238]
[/center:d8508ab238]
 
konrado 215

konrado

Użytkownik
???? Spotkanie: Kansas City Royals vs. Cleveland Indians
typ:Cleveland Indians
kurs:1,69 Bwin

Analiza: Dziś trzeci mecz z rzedu obu druzyn, dwa pierwsze zakonczyly sie niespodziewanym, wrecz sensacyjnym zwyciestwem gospodarzy. Indianie przegrywali swoje mecze chociaz mecze te zaczynali z teoretycznie lepszymi miotaczami. Dzisiaj jest inaczej otóż:
KAN: De La Rosa (4-3, 3.59 ERA)
CLE: Sowers (0-4, 7.13 ERA)
to zespol gospodarzy zacznie mecz z lepszym miotaczem, argument jakim sie kieruje typujac ten wynik to to, iz Indians sa zespolem o wiele lepszym walcza w tym sezonie o najwyzsze cele i nie moga sobie pozwalac na trzy porazki z rzedu szczegolnie ze slabymi rywalami. Uwazam ze dzisiaj sie otrzasnal i po wczorajszym dosc pechowym meczu rozgromia pewnie gospodarzy.
:spokodfhgfh:
 
T 0

taziii

Użytkownik
Zacząłem interesować się trochę MLB i staram się przybliżyć sobie temat ????

Pierwszy jaki ja proponuje to spotkanie:

Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles
typ: Baltimore Orioles

Obie drużyny grają w tym sezonie na podobnie tzn mają podobne statystyki Toronto Blue Jays (20-25) a Baltimore Orioles (21-25). Ten mecz odbędzie sie w Baltimore gdzie drużyna Orioles notuje 13-9 czyli są na + umieją u siebie grać, zaś Toronto na wyjazdach spisuje sie tak sobie i notuje w tej chwili 8-14.
Ostatnie 6 meczy Toronto gra w kratke tzn W i L na zmianę z tym że ostanio był W wiec moze teraz L:] Baltimor zaś tez ma w 6 ostatnich meczach 3W i 3L.

Mnie przekonuje na grę na Baltimore Orioles porównanie picherów które znajduje sie na
klik

Picher Baltimore Jeremy Guthrie jego ERA w tym sezonie to 2.95, ERA w ostatnich 3 meczach to 0.84 zaś w ostanim meczu ERA=1,29

Picher Toronto Shaun Marcum w tym sezonie jego ERA=4.13 a w ostanich 3 meczach ERA=1.26 a ostani mecz to ERA=3 gdzie pozwolil na 1H 3ER i 1 BB.
Jego statystyki przeciwko Baltimore też nie sa najlpsze ERA=9.49 pozwolil na HR=13 BB=8 i H=3.

Liczę na to ze Boltimore spisze sie przed własną publicznościa i wygra te mecz
 
W 2

wislak

Forum VIP
:baseball: Kansas City Royals - Cleveland Indians

Typ: 2 (-1.5) ✅ ????
Kurs: 2.32
Betfair


27-16, 10-12 away - swietny bilans Indianów, trzecie miejsce w całej MLB! Kansas jest jednym z trzech zespołów (drugi od konca) które mają bilans poniżej 0.400. Jest to jeden z najsłabszych teamow baseballowych w Major League ;) No i co tu duzo mowic: seria 1L tego swietnego Cleveland przy serii 2W Royals... muszą obie passy zostac przerwane, tym bardziej zwazywszy na wczorajszą wtopkę 3-4. Pitcherzy także po stronie gosci:
CLE: Lee (2-0, 4.15 ERA)
KAN: Elarton (1-0, 5.23 ERA)
Lepsza ERA i jak narazie Lee bezbłędny :mrgreen: Mysle ze dzisiejszej nocy spokojnie podtrrzyma serię wygranych.

To moja wczorajsza analiza. Bylem mega zdziwiony jak zobaczyłem ze przegrali :eek:
Dzisiaj więc muszą to wygrac... Nie ma innej opcji. Nie mam co więcej pisac, obie serie przedluzyly sięo 1 oczko, wiec dobry zespol ma juz 2L, a jeden z najgorszych w lidze 3W. Czy Kansas moze wygrac czwarty mecz z rzędu? Wątpię w to...
Picherzy:
CLE: Sowers (0-4, 7.13 ERA)
KAN: De La Rosa (4-3, 3.59 ERA)

PZDR!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom