>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami MLB 2023 - Major League Baseball

Status
Zamknięty.
Baqu 692,8K

Baqu

Forum VIP
Ahh te Cubs :p

I taka sytuacja
oddali im mecz tak na prawdę, nawet przewidywany najlepszy starter nie zagrał a zmiennik miał sraczke w pierwszym inningu 🤣

kursy na majstra:

1696233610937.png

Atlanta na prawde wydaje sie MEGA faworytem, aczkolwiek jak wiemy w baseballu faworyci nie wygrywają chyba ze to Red Sox albo Yankees w latach 90' albo 00'

Pewnie zagram na Twins albo Brewers dla przyjemności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +196
jaroslav_ 322,1K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Drodzy, serdecznie dziękuję wszystkim za ogromne zaangażowanie w tym sezonie! Bardzo duża ilość jakościowych analiz, trafnych typów oraz konstruktywnych rozmów w tym wątku umiliła tegoroczny sezon zasadniczy MLB. Przed nami natomiast najważniejsza i najbardziej emocjonująca część sezonu czyli Play-offy :)

Przede wszystkim chciałbym podziękować za dzielenie się swoją wiedzą:
irtyko irtyko rasijskij rasijskij jozzy22 jozzy22 grzesio grzesio Baqu baqu


Ja niestety wypadłem z obiegu pod koniec sezonu z uwagi na brak czasu. Teraz natomiast wracam do Was z konkursem, który zaproponowałem administracji i uzyskałem zgodę na jego organizację - zatem zabawa trwa dalej! :)

Wszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie do nowego tematu MLB 2023 PLAY-OFF - analizy spotkań, dyskusje, a także do udziału w naszym konkursie, gdzie w puli do wygrania jest 1000 PLN! Więcej informacji znajdziecie tutaj: Betclic Typer MLB 2023
 
Otrzymane punkty reputacji: +1219
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom