>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB 17.05.2007

Status
Zamknięty.
konrado 215

konrado

Użytkownik
???? Spotkanie: Philadelphia Phillies vs. Milwaukee Brewers
Typ: Milwaukee
kurs: 1,75 Bwin

Analiza: Dzisiaj po raz czwarty na terenie Phillies spotkaja sie obie drużyny. Do tej pory trzy zwycięstwa odnotowali gospodarze, nie ukrywam, że dzisiaj licze na przełamanie sie Brewers i zrewanżowanie sie rywalowi. Obie drużyny nie wystawiaja swoich najlepszych pitcher&#39;ów:
PHI: Garcia (1-2, 5.17 ERA)
MIL: Sheets (3-2, 4.10 ERA)
Jednak lepszym miotaczem analizując statystyki jest Sheets. Uważam, że zawodnicy gospodarzy nie bedą do końca skupieni, a goście wręcz przeciwnie. Brewers ma serie 4L co jest ich niechlubnym rekordem w tym sezonie i mam nadzieję, że dzisiaj to zmienią.
:spokodfhgfh:
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Dzisiaj MLB niezbyt ciekawe, ja wybrałem coś takiego:

Seattle Mariners - Los Angeles Angels 1 1,76 ⛔
Wybrani pitchers J. Washburn - B. Colon


6 spotkanie, 3 w Seattle, między drużynami Seattle Miners - gospodarze - a Los Angeles Angels - jako goście. Może typ nie najpewniejszy, ale chyba warto zagrać bo: Jarrod Washburn - miotacz gospodarzy - w tym sezonie mimo, że ma słaby bilans wygranych do przegranych to radzi sobie całkiem nieźle, obecnie jego bilans to: 3-3 ERA 2.64, a w ostatnich meczach jeszcze lepiej. Ponadto zdecydowanie lubi grać z ekipą Los Angeles, póki co wygrał 3 z 4 meczy z ERA 4.31. Każda passa się kiedyś kończy, więc dzisiaj kończą się 4 zwycięstwa z rzędu Bartolo Colon&#39;a - miotacza gości -, który ma dobry bilans, jednak słabszą ERA od Washburn&#39;a: 3.66, chociaż on natomiast lubi grać z Seattle, póki co jego bilans to 11-8 z ERA 4.17. Jednak za Seattle przeważa również to, że dosyć dobrze grają u siebie: bilans 11-8, natomiast LA gorzej na wyjazdach: 9-12.

Pozdrawiam
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Spotkanie: New York Mets - Chicago Cubs ⛔ 6-5
Typ: under 9.5 runs
Kurs: 2.00
Buk: Expekt
Analiza:
Dzis zagralem taki typ glownie ze wzgledu na serie! Obie drozyny dzis wystawiaja niestety slabych pitcherow ktorzy w tym sezonie jeszcze malo grali a wlasciwie to pitcher Metsow nie gral jeszcze wogole! Mimo to sadze ze mecz bedzie slaby i nudny i nie wydarzy sie tam zbyt wiele i padnie w koncu under! Metsi maja ostatnio serie OOOOO a Cubs OOO tak wiec czas na przelamanie. Jest to juz 4 mecz z rzedu miedzy tymi zespolami i zawsze byl overek tyle ze zawsze byla linia 8.5 i 2 razy bylo 9 punktow tak ze jezeli dzis podniesli linie do 9.5 to warto sprobowac

heh 5 punktow Metsow w ostatnim inningu :/ trudno zdaza sie :?
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Chi. Cubs 0 0 0 1 0 4 0 0 0 5 6 0
N.Y. Mets 0 0 0 0 1 0 0 0 5 6 11 1

Szymonbeee ostatni inning Metsi zdeklasowali Chicago ... i niestety Twój typek niewpadł a było tak blisko ... jednak słabi pitcherzy potrafią coś tam potrafią wkoncu są profesjonalistami , ja osobiscie gralem na METSÓW i jestem zadowolony ????
Pozdrawiam
 
W 2

wislak

Forum VIP
:baseball: Houston Astros - San Francisco Giants

Typ: 2 ✅ ????
Kurs: 2.68
Betfair


Houston z bilansem 20-19, 10-9 home zajmuje niezłą, drugą pozycję w Central w NL. W West, gdzie poziom jest znacznie wyzszy, z bilansem 19-20, 8-10 away dopiero 4. pozycję okupujte team Giants. Oba teamy grają na porownywalnym poziomie. Jesli dzisiaj wygrają goscie to przeciez bedą mialy taki sam bilans. Gracze Astors jednak mają zdecydowanie lepszy bilans ostatnich gier. Seria 4W... A SF seria 2L... Mysle ze dzisiejszy mecze idealny na złamanie obu serii.
Pitcherzy:
SFO: Lincecum (1-0, 5.56 ERA)
HOU: Oswalt (6-2, 3.14 ERA)
Typ cięzki, glownie prawo serii. Mysle ze szanse są na wejscie a kurs piekny. ALe trzeba pamietac ze 7-3 to bilans LAST 10 Houston a San Fransisco ma dokladnie odwrotny...

PZDR!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom