>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB 12.05.2007

Status
Zamknięty.
konrado 215

konrado

Użytkownik
Spotkanie:LA Dodgers vs. Cincinnati Reds
Typ:LA Dogers
Kurs:1,57 (Bwin)

Analiza: Po pierwsze LA jest drużyna o wiele lepsza od Reds&#39;ow O czym swiadczą statystyki LA (21-15), Reds (15-21), Nastepnie miotaczem u LA jest dzisiaj Brad Penny, który w tym sezonie jest w wysmienitej formie. Spotkanie jest rozgrywane na terenie Dodgers&#39;ow co tez powinno pozytywnie wplynac na ich gre. Jedynym minusem jest to, ze LA wczoraj wygrało swój mecz a ostatnimi czasu lubi gra w kratke, jednak wierze,że dzisiaj bedzie drugie zwyciestwo z rzedu druzyny z kaliforni.

✅ LAD 7:3 Cinncinati
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
MLB:

Los Angeles Dodgers - Cincinnati Reds 1 1.57
Wybrani pitchers B. Penny - K. Lohse


Dzisiaj postawie na Dodgersów, mimo, że wczoraj wygrali z Cincinnati, a ich &quot;kratkowość&quot; nie jest mi obca. Poza tym Brad kasy mi już troche zafundował, więc jestem temu panu wdzięczny. Brad ma obecnie najepszą ERA&#39;e w MLB: 1.39 w czterech meczach, a dodatkowo wszystkie wygrane. Z Cin również radzi sobie bardzo dobrze 5 wygranych i tylko 2 porażki przy znakomitym ERA 3.34. Za Dodgersami przemawia też zeszłoroczna histora, w sezonie 2006 u siebie wygrali oni wszystkie 3 mecze rozgrywane z Cin. Miotacz gości - Kyle Lohse - prezentuje się znacznie gorzej. W tym sezonie wygrał 1 z 4 meczy, chociaż ERA nie najgorsza - 3.21. Jednak patrząc na inne sezony to Kyle nigdy nie miał ERA&#39;y poniżej 4, co powoli zaczyna się stabilizować, bo w ostatnich 3 meczach ERA już 5.12. Mimo, że kurs na Dodgersów nie powalający to chyba warto na nich dzisiaj postawić.

Pozdrawiam


✅ LAD 7:3 Cinncinati
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Los Angeles Angels @ Texas Rangers
LAA -1.5 ✅ 6:3
2.32 @ Pinnacle


Dziś na Rangers Ballpark in Arlington zostanie rozegrany mecz między Texas Rangers a Aniołami z Los Anheles.

Start piczerwem w ekipie z LA będzie doświadczony rodem z Dominikany Bartolo Colon [3-0 , ERA 3.46]. W ekipie Rangers SP będzie Kameron Loe [1-2 , ERA: 5.76].
Faworytem w tym spotkaniu jest zespoł z Miasta Aniołow. Colon w karierze przeciwko Texasowi ma bilans 16-5 i ERE 3.40 , pozwolil na 129 H i 20 HR. W ostatnich 4 wyjazdowych meczach przeciwko Texsasowi ma bilans 4-0 , a w ostatnich 10 meczach przeciwko Texasowi ma bilans 10-0 !!. Angeles ma bilans na 4 oststnie mecze 4-0 przeciwko drużyną z AL West.
Loe rzuca od 3 lat w Texasie i ma łączną ERE za ten czas 4.75. W tym seonie na 29.2 rzucanych inningiów pozwolił na 34 H , 24 R i 3 HR . W dodatku Loe , ma bilans 1-4 w oststnich 5 staratch przeciwko LAA.

Dla mnie typek pewny w dodatku kursy chcodza kolo 2.00 , ja ososbicie gram.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom