>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB 10.05.2007

Status
Zamknięty.
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Ja dzisiaj zagram bardzo ryzykownie:

Florida Marlins - Los Angeles Dodgers 2 1,76 ⛔
Wybrani pitchers S. Mitre - D. Lowe


Można powiedzieć, że mała progresja się mi tutaj zrobiła, ale cóż, lubie Dodgersów i troche kasy mi już zafundowali. Panowie z LA oby dzisiaj przestali grać w kratkę. Miotacze z obydwu zespołów w tym sezonie prezentują bardzo zbliżony do siebie poziom pod względem ERA, jednak swoje mecze częściej wygrywał miotacz gości: Derek Lowe 3 przegrane - 3 wygrane ERA 3.89, Sergio Mitre 2 przegrane ERA 3.12. oprócz tego Lowe dosyć dobrze gra z Florydą wygrał 5 na 7 spotkań z ERA 4.29. Mitre nie grał z Dodgersami jeszcze ani razu. Poza tym Lowe jest bardziej doświadczonym graczem i jego zeszły sezon był zdecydowanie lepszy niż pana Mitre. Derek 16-8 ERA 3.63, Mitre 1-5 ERA 5.71. Ja daje LA jakieś 55% szans, przemawia za nimi również ich gra na wyjazdach: 12 wygranych z 19 meczy. Oby...

Pozdrawiam

Kratkowość Dodgersó :-?
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Dzis zastanawiem sie na dwoma typami i nie wiem, który wybrać.

Spotkanie: Detroit Tigers - Seattle Mariners
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 1,80
BUK: BetGun
Analiza: Dzisijeszą noc sobie odpuściłem, jak się spodziewałem było kilka niespodzianek i właśnie Tigers równiez przegrali z Mariners, mimo że byli faworytami, ale serię 9W w MLB ciężko jest utrzymać i wkońcu nadchodzi ten dzień. Po porażce powinno przyjść zwycięstwo i kolejne wiktorie. Tym bardziej, że w polu miotacza stanie dwóch zawodników o bardzo zróżnicowanych umiejętnościach, a może lepiej poziomie gry. U &quot;Tygrysów&quot; zacznie Justin Verlander (2-1 ERA 2,75), w tym sezonie rzuca dobrze, narazie ma 42 SO i 15BB. Może trochę dużo walk&#39;s ale na tle dzisiejszego rywala wygląda lepiej. Jeff Weaver (0-5 15,35) od razu widać różnice. Jego zespół przegrał wszytkie 5 meczy kiedy on zaczynał narzucać, 10 SO i 7BB to też słaby rezultat. Tak wiec dziś gospodarze powinni odnieść łatwe i wysokie zwycięstwo nad gośćmi.

:baseball: :baseball: :baseball:


Spotkanie: Atlanta Braves - San Diego Padres
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2,10
BUK: BetGun
Analiza: Dziś ostatni, czwarty mecz między obojga drużynami. Dwa mecze po 3:2 wygrali Braves i dzis mierzą w kolejne. Są zespołem o wiele lepszym od Padres, prowadzą w dywyzji East w NL i nie zamierzają jej oddać. Dzis zadanie ułatwione, gdyż wystawiają bardzo dobrego pitchera, Tim&#39;a Hudson&#39;a (3-1 ERA 1,70), dobrze rzuca dotychczas, ma 35 SO i 12 BB więc dobry wynik i żadko po jego rzutach drużyna przeciwna zdobywa runs czyli punkty. Jego dzisjeszy rywal to David Wells (1-1 ERA 6,03) raczej Padres nie pomoże w odniesieniu zwycięstwa. Nie rzuca najlepiej, w zeszłych latach był groźniejszy. W 6 meczach, gdy grał pozwlił przeciwnikom aż na 21 runs. To dużo, jego inne statystyki to 16 SO i 7 BB. Więc i w tym meczu gospodarze powinni odnieść wysoką wygraną.

:baseball: :baseball: :baseball:

Co mi poradzicie?
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Jak dla mnie to o ile HC na Detroit może jeszcze wejść to na Atlante już mniejsza szansa (ale jest): dlaczego ? Wells bardzo dobrze radzi sobie z Atlantą 3 wygrane, może dzisiaj passa się skończy, ale chyba za dużo punktów to nie da sobie nawrzucać. Może i ten HC też ci wejdzie, ale ostatnio niespodzianek w MLB jak sam wiesz co nie miara dlatego ja się nie zdziwie jak obie drużyny przegrają :-? Życze szczęścia.
Pozdrawiam
 
W 2

wislak

Forum VIP
:baseball: Detroit Tigers - Seattle Mariners

Typ: 1 (-1.5) ✅ ????
Kurs: 1.88
BUK: Betfair


Gracze z Detroit są najlepszym zespołem MLB w ostatnim czasie. Wczoraj zamierzałem dać typ na złamanie serii przez Seatlle, ale mnie zniechecili pitcherzy, bo Tigers mieli zdecydowanie lepszego, szkoda. Tym razem zagram na graczy z Detroit. Bilans 20-12, przed meczem z nocy seria 8W, a teraz 1L. Muszą wygrac, bo takie zespoły nie przegrywają 2x z rzędu, tym bardziej po takiej serii. Pierwszy pojedynek z Mariners wygrali 9-7, teraz dostali łomot. mają dobry bilans 9-7 home. Do tego przecietne staty gości: 15-14, 7-8 away, własni kibice i stadion. To musi dac typowi wygraną ???? A najciekawiej wyglądają tutaj głowni aktorzy widowiska: pitcherzy:
SEA: Weaver (0-5, 15.35 ERA)
DET: Verlander (2-1, 2.75 ERA)
Verlander ma ogromną przewagę nad przyjezdnym, nie za sprawą swojego niezłego bilansu, ale fatalnego Weavera.
Uważam ze typ dosyc pewny ;)

PZDR!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom