>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MLB 07.05.2007

Status
Zamknięty.
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
[center:29e494249d] Dzisiejsze mecze: [/center:29e494249d]

[center:29e494249d]Baltimore Orioles - Cleveland Indians
Atlanta Braves - San Diego Padres
Florida Marlins - Los Angeles Dodgers
New York Yankees - Seattle Mariners
Cincinnati Reds - Houston Astros
Milwaukee Brewers - Washington Nationals
St. Louis Cardinals - Colorado Rockies
Philadelhia Phillies - Arziona Diamondbacks
San Francisco Giants - New York Mets [/center:29e494249d]

Probable pitchers : http://mlb.mlb.com/news/probable_pitchers.jsp?c_id=mlb&amp;amp;ymd=20070507
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Milwaukee Brewers - Washington Nationals
Typ: 1 (-1,5)
BUK: BetGun
Kurs: 1,90
Analiza: Dzis dojdzie do spotkanie między aktualnie najlepszym a najgorszym zespołem MLB. Oczywiście patrząc na bilans. Lider dywizji Central podejmie ostatnią drużynę Eastw NL. Goście ciągną serię 5L i nie byli ostatnio w stanie wygrać choćby jednego meczu w serii z Cubs. Natomiast Brewers mecz za meczem utwardzają pozycję wysoką i wygrali oststnio 3 z 4 meczi z Pirates. Chris Capuano będzie narzucał w drużynie gospodarzy, jak nrazie wygrał wszystkie cztery mecze i ma ERA 2,90, jego dzisjeszy rywal, Matt Chico sobie tak dobrze nie radzi (2-3 ERA 6,59). Chris jak narazie ma na koncie 22 SO i 13BB, więc przyzwoicie miota. Tak więc o wiele mocnijszy zespół z Milwaukee powinien rozbić gości wusoko wygrywając.

:baseball: :baseball: :baseball:
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Florida Marlins - Los Angeles Dodgers 2 1,79 ✅
Wybrani pitchers R. Nolasco - B. Penny

Na dzisiaj spodobał mi się kurs właśnie na drużyne Los Angeles Dodgers, którzy zagrają na wyjeździe z ekipą Florida Marlins. Marlins nie grają u siebie najlepiej 8 wygranych, 9 porażek, natomiast ekipa Dodgers bardzo dobrze gra na wyjazdach w tym sezonie 10 wygranych i 6 porażek. Poza tym LA wystawia moim zdaniem lepszego miotacza jakim jest Brad Penny, mimo, że jego passa zwycięstw (aktualnie 3 z rzędu) musi się kiedyś skończyć, to ja jednak myśle, że nie będzie to dzisiejszy wieczór. Znacznie lepiej prezentuje się on od miotacza gospodarzy Ricky&#39;ego Nolasco, który sezon zaczął od wygranej, ale w tym sezonie ma ERA 5.68, dla porównania Penny 1.64 ! Brad raz już grał z Florydą i ten mecz przegrał, dzisiaj powinno być odwrotnie.

Pozdrawiam

:gool:
 
simons 646

simons

Forum VIP
ostatnio zaczalem grac MLB. Ku mojemu zdziwieniu mimo tego ze nie jestem jakims specjalista w dziedzienie to ostatnio trafiam sporo typkow. robie analize lecz taka dosc trywialna tzn patzre ne ERA pitcherow, jak jest to na ich krotki komentarz i na &quot;passe&quot; danego zespolu no i jakso to wychodzi, bo wczoraj trafilem 4/4 (Arizona, milwaukee, oaklad i red soxi) a 2 dni temu 2/3.
wydaje mi sie ze to niezly wynik wiec myslalem zeby zaprezentowac wam mim zdaniem typy na dzis ,lecz nie umieszcze analizy poniewaz bez sensu troszke po prostu patrze na ERA i passe druzyny ni ma glebszej analizy tak jak w footbalu ;) a drugi powod jest tak ize jutro mam ustna z polaka a dzis dopiero napsialem prace takze troszke malo czasu na rozpisywanie sie ????
jezeli chociaz 3/5 typkow dzisiaj wejdzie to sie zastanowie czy kontynuowac typowanko an forum w innym wypadku brak w tym sensu. I prosze nei banowac za brak analizy (wytlumaczenie wyzej) jak jzu jest konieczna analiza to proszep o prostu wykasowac post.
I to co dzis gram ????

Baltimore Orioles - Cleveland Indians 2 ✅
New York Yankees - Seattle Mariners 1 ⛔
Milwaukee Brewers - Washington Nationals 2 ⛔
Philadelhia Phillies - Arziona Diamondbacks 2 ✅
Florida Marlins - Los Angeles Dodgers 2 ✅

i PS: Jakby kto mial watpliwosci to typki sa bez &quot;sciagania&quot; od nikogo bo widze ze jeden sie powtarza

Raz moge darowac , ale nastenym suchy typ bez analizy poleci + nagroda : ] // Grzesio

DZIEKUJE PIEKNIE ???? 1 typ wszedl ... ;) teraz jeszcze TYLKO 4 xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom