>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB 05.05.2007

Status
Zamknięty.
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Boston Red Sox at Minnesota Twins [2] 1.45 ✅ 1-2
Boston Red Sox at Minnesota Twins(-1.5) [2] 1.85 ⛔ 1-2



Skusilem sie na ten mecz dzisiaj ze wzgledu na pitchera MIN, Santana jest moim ulubionym graczem, w zeszlym sezonie naprawde tam wymiatal. Niestety taka jest prawda ze w tym sezonie idzie mu gorzej ale mam nadzieje ze on sie dopiero rozkreca. Narazie ma bilans 3-2 i ERA: 3.60 jego przeciwnik Julian Tavarez 1-2 i ERA: 7.58 wiec tez kiepsko! Minnesota przegrala pierwszy mecz z Bostonem wczoraj 2-0 tak wiec licze ze dzis wkoncu wygraja, zwlaszcza ze graja przed swoja publicznoscia! Ogolnie to maja tez ostatnio serie LLL a BOS WWW wiec moze w koncu przelamanie...
Twins maja bilans 15-14 i (7-8 home) natomiast Red Sox 19-9 i (10-5 away) Konfrontacje miedzy tymi sezpolami raczej wyrownane, na 20 ostatich meczy 12 zwyciestw MIN i 8 BOS. Blizniaki sa obecnie na 3 pozycji w centralnej dywizji AL a Czerwone skarpetki na 1 we wschodniej.

P.S. kursy dam pozniej bo jeszcze nie wystawily buki :/
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates ✅ ????
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2,40
BUK: BetGun
Analiza: Myślę, że warto po raz drugi zagrać dziś na zwycięstwo &quot;Piwowarów&quot;. Wczoraj po prostu ośmieszyli &quot;Piratów&quot; i jak się spodziewałem wygrali 10:0! Czy dziś podobny wynik jest możliwy? Pogrom znów powinien ale nie aż taki. Gospodarze pierwszą porażke potraktowali poważnie i nie ma co już liczyć na ich błędy. W czoraj goście grali z lepszym pitcherem wiec dziś grając Zach&#39;em Duke (1-2, ERA 6,06) tym bardziej nie moga namieszać. U Brerwers zacznie dobry Jeff Suppan (4-2, ERA 2,55), może tym nie zszokował, ale ma w tych 6 meczach 22 SO przy tylko 7 BB (jeden z najlepszych wyników w lidze). Tak wiec dzis tez licze na wysoką wygraną gospodarzy i hc powinien wejść na luzie.

:baseball: :baseball: :baseball:
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Spotkanie: New York Yankees - Seattle Mariners
Typ: 2
Kurs: 3,10
ew. zywsk: 2,10

Analiza:

Dzisiejszego wieczora o godzienie 21:55 czasu polskiego rozegra się mecz New York Yankees - Seattle Mariners. Bukmacherzy maja swojego favoryta czyli New York Yankees.
Moim typem jest Seattle Mariners, ponieważ w klasyfikacji generalnej znajdują się na dziewiątej pozycji, zaś Yankees na dwudziestej czwartej pozycji, a to świadczy o tym że graja lepiej w tym sezonie. New York Yankees na własnym boisku 5 wygranych 7 przegranych 82 zdobyte pkt i również 82 stracone. Seattle Mariners są w dobrej formie i na wyjazdach 5 wygranych 5 przegranych w tym 50 pkt zdobytych i 60 straconych. New York Yankees maja na swym koncie 0.444 pkt zaś Seattle Mariners 0.542 co świadczy o tym że naprawde dysponują dobra forme. Jedynym mankamentem Seattle Mariners jest pither Weaver mający 18.26 pkt ERA natomiast pither Yankees Wang mający na 5.84 pkt ERA jest jest duzo lepszy o 12.42 pkt ERA od pithera Mariners. W ostanich 6 meczach New York Yankees grało 3 razy na wyjeździe i wygrali wszystkie 3 razy u siebie również grali 3 razy i 1 raz wygrali. Seattle Mariners w ostanich 6 meczach 4 razy grali u siebie z tego 3 wygrali i 2 razy na wyjezdzie i wygrali 1 raz. New York Yankees grało wczoraj z Seattle Mariners wynik zakączył się 11:15 dla Seattle Mariners. Jak wspominałem wcześniej moim typem jest Seattle Mariners i zdania nie zmienie to jest sport wszystko rozwiąze się na boisku czasem słabszy możę wygrać z lepszym. Pozdrawiam
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Panowie nie liczy sie generalka tylko dywizja, dywizja.

Pozycja w generalce nic nie oznacza, Mets sa wyzej niz LAD, ale to LAD jest liderem swej dywizji.
Zwyciezca dwyzizji ma awans do PO, potem juz tylko bicie sie o dzika karte.
 
P 0

protech

Użytkownik
szymonbee:
Nie kieruj sie nigdy sympatia do zawodnika/druzyny - z gory jestes skazany na porazke. Trzeba obiektywnie podchodzic do meczu.

Ja jestem przeciwny Twinsom dzisiaj, nie sugerujcie sie kursem. To ze Santana potrafi zagrac dobrze, owszem swiadczy to o czyms, lecz jego forma nie jest w chwili obecnej dobra. Nigdy w swojej karierze nie przegral 3 z kolei spotkan u siebie, stało sie to niedawno.. Soxi sa w znakomitej formie, wygrali ostatnie 7 meczy na wyjezdzie z 8 ktore grali. Maja bardzo silny line up dzisiaj, swietni uderzajacy, sadze ze dzis ograja Santane bez wiekszych problemow. Kurs tutaj jest totalnym smiechem dla mnie. Uwaga 2.93..

Moj typ
Boston Red Sox win @2.93

Anderoid, naprawde nie rozumiem Twojej analizy.. jak mozna stawiac przeciwko Yankessom w tym momencie? Ja gralem pewny siebie Run Line -2. Zadnego argumentu za Seatle nie moglem znalezc.

Dokladnie jak mowi BigPapi.. generalka to rzecz na ktora sie po prostu nie patrzy, miejsce obecne w dywizji rowniez nie jest w tym momencie az tak wazne.. walka o play offy zacznie sie troche pozniej : )
Czesto warto przeczytac historie meczy pomiedzy obiema druzynami albo pitcherow jak grali przeciwko batterom, z druzyny przeciwnej. Wazne jest ustawienie line up, pitcher, ale nie generlka, poprzedni mecz czy cos..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom