>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy mężczyzn 2023 - Włochy, Bułgaria, Izrael, Macedonia Północna

G 16,5K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Piękny mecz naszych siatkarzy. O ile w niektórych meczach były jakieś niedociągnięcia i nierówna gra tak w finale wyborna forma.
Grałem Włochy handicap - 1.5 seta(miałem nawet podac tu typ ale nie bo czasu), więc można powiedzieć, że nie wierzyłem w naszych, ale wynik i gra wszystko zrekompensowały. Brawo Biało-Czerwoni.
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Ciekawe zakłady specjalne w sts na finał.
W każdym secie co najmniej 46 pkt - kurs 6,00
W każdym secie co najmniej 47 pkt - kurs 12,5
Finał bardzo równy i 25:21 w secie to nie problem. Oczywiście mogą być sety gdzie się któraś z drużyn zatnie i będzie większa przewaga. Ale kurs 12 na 22 punkty ugrane w secie 😱😱
Zawodnik 5 bloków - 3,75 😱 też spora szansa
Rzeczywiście przyjacielu potężne value złapałeś, ale cóż szkoda że Polacy zrobili tego pierwszego do 20stu, pewnie sporo siana Ci przemknęło koło nosa.
Polska wczoraj pokazała kto rządzi w obecnej siatkówce i to myśle, że będzie hegemon na miare Brazylii za czasów Dante czy Giby, na MŚ przegraliśmy z Włochami w zasadzie moim zdaniem tylko przez brak Leona. W innych kadrach też jakaś posucha, Brazylia nie może się doczekać od wielu lat jakiegoś spektakularnego zawodnika chociażby takiego nowego Lucarelliego, ale cóz to już nie nasz problem. U mnie wczoraj 2/2 i jeszcze Tottenham na kuponie zamknał na 2200zł no coś niesamowitego tam się działo już trochę offtopowo ale nawet jak ktoś nie miał tego w grze to polecam oberzeć powtórkę tego spotkania, bo coś takiego nie zdarza się często, żeby w 97 minucie przegrywać 0:1 i wyciągnać na 2:1, coś niebywałego po prostu
 
Do góry Bottom