>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Europy 5.02.2006 - finał i mecz o 3 miejsce

Status
Zamknięty.
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
O 3 miejsce

Chorwacja - Dania 2.10 8.50 1.90 BAW 27:32



Co do Chorwatów to nie ma co dyskutować. Dla takiej drużyny impreza mistrzowska bez medalu to porażka na całej linii. I tak zawiedli już oczekiwania swoich kibiców, którzy zapewne liczyli na co najmniej srebro. Teraz muszą odzyskać utracone zaufanie swoich fanów, a najlepszym sposobem jest zdobycie medalu. Duńczycy, mimo iż pokazali że nie należy ich lekceważyć, nie osiągną już w tym turnieju więcej.

Finał 16:00

Francja - Hiszpania 2.25 10.00 1.75 BAW


Francuzi i Hiszpanie od początku uznawani byli za faworytów turnieju i teraz spotykają się w finale. Na pewno będzie to ciekawy mecz (szkoda że nie mam polsatu sport) i o wytypowanie zwycięzcy będzie ciężko. Ale ja również skłaniałbym się ku Francuzom. Przede wszystkim grają regularnie, a nie jak Hiszpanie - pierwsza połowa żeby nie stracić dystansu z lepszymi, a oszczędzać się na maxa ze słabszymi, a druga połowa już na maxa. Co prawda tytuł mistrzów świata zobowiązuje, ale mimo wszystko Francuzi zaprezentowali się lepiej w tym turnieju. I mimo, iż Hiszpanie wygrali pierwszy mecz (29-26), to i tak typuję w tym meczu zwycięstwo Francji na każdy sposób - HT/FT/handi, a także jeżeli linia będzie ustalona w okolicach 57 punktów to także under.

To tyle z mojej strony na dziś. Jutro, jak będę już w Sportnigbecie wystawione kursy to zweryfikuję swoje typy.

PS. Wstyd, żeby moderator, który powinien być też znawcą (domeL), nie rozróżniał Mistrzostw Europy od Mistrzostw Świata.
 
domel 49

domel

Forum VIP
O 3 miejsce

Chorwacja - Dania

Co do Chorwatów to nie ma co dyskutować. Dla takiej drużyny impreza mistrzowska bez medalu to porażka na całej linii. I tak zawiedli już oczekiwania swoich kibiców, którzy zapewne liczyli na co najmniej srebro. Teraz muszą odzyskać utracone zaufanie swoich fanów, a najlepszym sposobem jest zdobycie medalu. Duńczycy, mimo iż pokazali że nie należy ich lekceważyć, nie osiągną już w tym turnieju więcej.
Zgadzam sie z Tobą Chorwacja zawiodła na całej linii! ale tylko w tym wypadku sie z Tobą zgadzam. Mecz według mnie zakończy sie zwycięstwem Dani. Dania w tym Mistrzostwach Europy:wink: gra naprawdę bardzo dobrze pokonując po drodze takie znakomitości jak np. Rosja, Serbia i Cz. O ile dobrze pamiętam Dania grała już na tych mistrzostwach z Chorwacja i przegrała jedna bramka dlatego tym bardziej jestem przekonany ze Dania w tym spotkaniu wygra, będzie chciała sie zrehabilitować za porażkę i zdobyć brązowy medal.


Finał

Francja - Hiszpania
Francuzi i Hiszpanie od początku uznawani byli za faworytów turnieju i teraz spotykają się w finale. Na pewno będzie to ciekawy mecz (szkoda że nie mam polsatu sport) i o wytypowanie zwycięzcy będzie ciężko. Ale ja również skłaniałbym się ku Francuzom. Przede wszystkim grają regularnie, a nie jak Hiszpanie - pierwsza połowa żeby nie stracić dystansu z lepszymi, a oszczędzać się na maxa ze słabszymi, a druga połowa już na maxa. Co prawda tytuł mistrzów świata zobowiązuje, ale mimo wszystko Francuzi zaprezentowali się lepiej w tym turnieju. I mimo, iż Hiszpanie wygrali pierwszy mecz (29-26), to i tak typuję w tym meczu zwycięstwo Francji na każdy sposób - HT/FT/handi, a także jeżeli linia będzie ustalona w okolicach 57 punktów to także under.
Zacznę od tego ze mecz leci jeszcze na ORF SPORT, może na DSF-ie wiec wystarczy poszukać i napewno znajdziesz ten mecz w TV. Teraz do meczu mam znowu inne zdanie niż mój &quot;przedmówca&quot; według mnie Hiszpania to najlepsza ekipa na tym turnieju grają bardzo ambitnie bardzo efektownie i efektywnie a to jest najważniejsze. Hiszpanie również zmierzyli sie już w tym turnieju z Francja i byli poprostu góra zmiażdżyli Francuzów totalnie! 29:26 (17:9) jak widać w tym meczu nie było tak jak pisze JuanPablo Hiszpania w 1 połowie rozniosła przeciwników a w 2 tylko kontrolowała przebieg meczu. Nie ma co ukrywać Hiszpania to aktualnie najsilniejsza ekipa na Świecie!


PS. Wstyd, żeby moderator, który powinien być też znawcą (domeL), nie rozróżniał Mistrzostw Europy od Mistrzostw Świata
Za ten błąd faktycznie sie wstydzę jest to moja wina już wszystko poprawiłem mam nadzieje ze nie pomieszałem wam w głowach za dużo :wink: co do JuanPablo zobaczymy jutro kto będzie sie wstydził ???? mamy zupełnie inne zdanie. Zapowiada sie ciekawie ????

Pozdrawiam
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
No i Francja wygrała 31-23 (17-13).

Wszystkie moje typy weszły (HT/FT/handi (linia na +0,5)/under (linia na 56.5)

Chyba lepiej wyszedłem na tym dniu niż Ty, domeL ;)
 
domel 49

domel

Forum VIP
No i Francja wygrała 31-23 (17-13).
Szkoda mi Hiszpanów po 1 liczylem na nich a po 2 bylo widac ze nie mieli juz sil ich akcje nie byly takie plynne i skuteczne jak w innych meczach :cry: wedluch mnie gdyby doszlo do pojedynku tych ekip za np tydzien Hiszpania by ten mecz wygrala.


Wszystkie moje typy weszły (HT/FT/handi (linia na +0,5)/under (linia na 56.5)
gratulacje ???? tylko powiedz mi gdzie takie typy mozna grac??tzn jaki buk chetnie sie dolacze ????


Chyba lepiej wyszedłem na tym dniu niż Ty, domeL
no nie wiem Dania kursik 2.21 w profku ladna kaske zebralem :p
 
domel 49

domel

Forum VIP
a co z tego zagrales ?? ????

chyba bede musial przeniesc sie do BAW tam jest duzo handballu ???? ale narazie przerwa
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
Zagrałem wszystko, ale tylko under i handi grubiej, bałem się trochę remisu. Wszystko na single.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom