>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata w Biathlonie - Ostersund 2019 (7-17.03)

Status
Zamknięty.
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
J. T. Boe - T. Boe 1 1,17
M.Fourcade - B. Doll 1 1,42
M.Olsbu - P. Fialkova 1 1,4
AKO 2,33 Fortuna✅✅✅
Witam. Fortuna już wystawiła kursy na sprint na MŚ. Nie ma co moim zdaniem kombinować i dlatego gram na faworytów. W braterskim pojedynku oczywiście stawiam na Johannesa. Kapitalny sezon w jego wykonaniu, jest w stanie wygrać nawet z dwoma pudłami, biegowo najlepszy i brata spokojnie ogra. Martę sezon słabszy niż nas przyzwyczaił, Puchar Świata już ma z głowy więc wszystkie siły na MŚ. Tak mi się wydaje że będzie mocny, ostatnie starty już dużo lepsze niż na początku sezonu i powinien być lepszy od Niemca. Strzelecko Martę 92%, Doll 78% w tym sezonie więc tu już przewaga po stronie Francuza. Biegowo na razie nie tak mocny jak w poprzednim sezonie ale na pewno na MŚ będzie poprawa. Ze sprintu kobiet wybrałem Olsbu. Dla mnie jedna z faworytek do medalu. Sprinty ma bardzo dobre w tym sezonie, dwa zwycięstwa i regularnie w dziesiątce. Słowaczka też dobry sezon ale ostatnie starty dużo gorzej niż na początku sezonu i myślę że bardziej regularna Norweżka zakończy ten sprint wyżej.
 
W 0

winter85

Użytkownik
Zdobędzie najwięcej medali na MŚ
Francja @5 Fortuna
Do zagrania Francji przekonują mnie bardzo szerokie i wyrównane składy wśród pań oraz panów.
Chevalier, Braisaz, Bescon, Simon, każda z nich stawała w tym sezonie na podium, podobnie jest u Panów, gdzie zdarzało się, że nie jeden z nich stawał na pudle na tych samych zawodach. Co więcej w pierwszej siódemce PŚ jest aż 4 Francuzów. Stary lis M.Fourcade mimo słabszej formy ostrzy zęby na kolejne medale. Norwegia wiadomo J. Boe, Roeiseland, Tandrevold, Eckhoff i jeszcze kilku innych klasowych zawodników jest zawsze groźnych, ale Norwegom zdarza się więcej pudeł i potrafią zawalać zawody właśnie gorszym strzelaniem. Liczę, że zawodnicy z Francji, w którejś z konkurencji zameldują się na podium we 2 i będą medale w większości z konkurencji, a Norwegowie zaliczą kilka wpadek i to ostatecznie zadecyduje o większej ilości medali dla Francuzów.
Uważam bet za bardzo duże value i wyceniam na 4/10
Na ten sam zakład w totolotku jest kurs @2,75, więc tym bardziej trzeba brać.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
fajna parka w forbecie i totalbet, kurs nie powala ale do dubelka biore:

Szwajcaria - USA [sztafeta mix] (1) 1.50 FORBET / TOTALBET

bieg zdecydowanie na korzyść Szwajcarów, którzy w mixach w tym sezonie są rewelacja.
w Pokljuce 2 miejsce, w Utah 4 przez zawalone 7. strzelanie i karna rundę - byłaby walka o 3 miejsce.
Szwajcaria w mocnym sprawdzonym składzie, amerykanie kombinowali u siebie po słabym występie w Poklujce ale również słabo im poszło na swojej ziemi
Obie ekipy w tych składach spotkały się na inauguracje sezonu i wówczas Szwajcarzy 2 lokata, USA 15 - oba zespoły 0+9 strzelnica i około 3 minuty i 40 sekund różnicy na trasie biegu.
niedawno na amerykańskiej ziemi amerykanie wymienili 3 ogniwa zostawiając jedynie Egan i mimo dobrego strzelania 0+5 odległa 10 lokata, i półtora minuty straty do Szwajcarów
W mojej opinii jeżeli Szwajcaria nie zawali strzelnicy wygra to na luzie, widzę ich w top 6

✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
edsoncanoe 329

edsoncanoe

Użytkownik
Rosja-Czechy 2 2.2 Unibet
Wydaje mi sie ze Czechy sa w lepszej dyzpozycji i kursy w mojej ocenie powinny byc raczej odwrotne,ewentualnie wyrownane wiec 2.2 pobieram z radoscia ????
Typ opieram glownie na kobietach i to jest glowny powod do tego zeby zagrac na Czechy bo to one powinny zrobic przewage a mezczyzni nie powinni juz tego stracic.
W Czechach Davidova to czolowka bialthlonu ktora jest w bardzo dobrej formie,vitkova poprawila swoja dyspozyje wzgledem poczatku sezonu gdzie zaczela slabo,ale widac ze forma idzie w gore,mezczyzni z kolei to zawodnicy z pierwszej 30,ktorzy prezentuja solidny poziom.
Jesli chodzi o Rosje to z kobiet tylko Yurlova-Percht prezentuje dobra forme natomiast Pavlova jest kiepska biagaczka i ona powinna wypasc najslabiej z calej ekipy,z mezczyzn Malyshko to nie jest juz ten sam zawodnik ktory wygrywal zawody puchary swiata,mala roznice moze zrobic Loginov bo jest dobrym biegaczem ale sam nic nie zdziala.
Polecam rowniez:
Szwecja-Rosja 1 1.5
Estonia-Białorus 1 1.72
Wydaje sie dosyc pewne ze na 1 zmianie Chevalier wygra z Hinz ktora jest slabiutka kurs 1.45,godzine temu bylo jeszcze 1.55
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Witam
Wielkim znawcą nie jestem biatlonu ale skąd tak wysoki kurs na Kamilę Żuk w parze z Magdą Gwizdoń?
Żuk - Gwizdoń 3,90 do 1,20 w forbecie. Na STS 1,70 na Kamilę w tej parze. Jestem ciekawy Waszych opinii. Ja zagrałem na naszą młodą gwiazdkę gdyż przejść wobec takiego kursu obojętnie nie mogłem
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
buk: LVBET

dziś sprinty mężczyzn, ja rozumiem ze Johannes jest w tym sezonie mega mocny, jest faworytem ok, ale dawać 1.35 ze będzie prowadził po 1 strzelaniu to przesada.. próbuje szczęścia.. jest kilku zawodników którzy mogą dziś mocno powalczyć, poza tym aby prowadzić po 1 strzelaniu wypada mieć 5/5, co nie jest pewnikiem - może się szczęście uśmiechnie
lider po 1 strzelaniu:
Martin Fourcade @ 12.00 ⛔
Alexander Loginov @16.00 ⛔
Tarjei Boe @ 23.00 ⛔
Julian Eberhard 41.00 ⛔
wybór padł na taka czwórkę,, liczę na Martę :star:
stawki malejące według wpisu, powodzenia
--
rudy lisek znowu gora ;D jest kocur
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Oeberg - Brorrson 1 1,4✅
Dahlmeier - Olsbu 1 1,32✅
Desthieux - Weger 1 1,3⛔
AKO 2,40 Fortuna⛔
Witam. Sprint na plus więc mam nadzieję że dzisiaj w poscigowych będzie podobnie. W pierwszej parze dwie szwedki i o ile miejsce Oeberg nie jest niespodzianką to po Brorrson chyba nikt się nie spodziewał tak dobrego występu. Dzisiaj jednak nie wierzę w drugi tak dobry bieg i bardziej regularna w tym sezonie Oeberg powinna być wyżej. W drugiej parze Dahlmeier samym strzelaniem powinna załatwić Norweżkę która w biegach na dochodzenie zalicza dość sporo niecelnych strzałów. W ostatniej parze stawiam na Francuza który ma bardzo dobry sezon i powinien sobie poradzić z chimerycznyn Szwajcarem. Mały handicap na starcie jest i powinien go utrzymać do mety
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
13:45 Poscig Kobiet
Dahlmeier - Herrmann [1]
Oeberg - Eckoff [1]

AKO: 1.78 po podatku 1,5/10 Forbet ⛔
Dahlmeier 12 sek przewagi na starcie ale wiadomo że biegowo raczej bez szans bo Hermann biega wprost rewelacyjnie, za to na strzelnicy liczę na dość dużą przewagę zawsze solidnej Laury.
Druga para to zawodniczka gospodarzy która ładnie ogrywałem w zawodach sprinterskich i teraz też to robię, całkiem przyzwoicie biega i dobrze strzela, w końcu mistrzyni olimpijska z przed roku w biegu indywidualnym, Eckoff to nigdy nie wiadomo , potrafi pobiec bieg życia i totalnie zawalić -- w tym biegu stawiam na solidność i reprezentantkę gospodarzy.
Brorsson - Egan [1]
Hildebrand - Zuk [1]
AKO: 1.73 po podatku 1,5/10 Forbet ✅✅✅

W obu parach przewagi w okolicach 12-15 sek więc nie jest to jakiś znaczący atut . Pierwsza para to kolejna zawodniczka gospodarzy nie taka solidna jak Oeberg ale z niezbyt utytułowaną Egan powinno spokojnie wystarczyć, Amerykanka w tym sezonie tylko raz w pierwszej 10 na początku sezonu w Pokljuce
Druga para niby wyrównana ale jednak Niemka jeśli nie zabraknie jej motywacji to może dziś zrobić ladny skok z odległego 40 miejsca. Kamila pomimo rewelacyjnego występu w Stanach jest jednak zbyt niepewna na strzelnicy
Dahlmeier - Vitozzi [1]
Kuzmina - Makarainen [
1]
AKO: 1.73 po podatku 2/10 Fortuna ✅✅✅
Tutaj 4 wielkie nazwiska więc nie może być mowy o tym że ktoś jest no name lub nie wytrzyma presji wielkiego wydarzenia. Dlaczego zatem takie zestawienia -- uważam że przewagi po sprincie są tutaj zdecydowanie wystarczające - Niemka blisko 50sek przy takiej formie na strzelnicy ?! Kuzmina mniej bo 34 sek ale nie jest raczej gorsza na strzelnicy od Finki

Przy tych warunkach i tylu niespodziankach wynik rewelacyjny :cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
M 55

matik93

Użytkownik
M.Hojnisz 1-10 miejsce kurs 4.5 stawka 5/10
1-6 miejsce kurs 10 stawka 4/10
1-3 miejsce kurs 20 stawka 2/10
Zwycięstwo kurs 75 stawka 1/10
Moim zdaniem dzisiaj jest jedyna okazja na medal, dlaczego? Monika lubi ten bieg 6 na IO oraz jedyne podium w tym sezonie to właśnie na 15 km. Jeśli przypomni sobie dyspozycję na strzelnicy z początku tego sezonu to może zrobić duża niespodzianke.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
M.Hojnisz 1-10 miejsce kurs 4.5 stawka 5/10
1-6 miejsce kurs 10 stawka 4/10
1-3 miejsce kurs 20 stawka 2/10
Zwycięstwo kurs 75 stawka 1/10
Moim zdaniem dzisiaj jest jedyna okazja na medal, dlaczego? Monika lubi ten bieg 6 na IO oraz jedyne podium w tym sezonie to właśnie na 15 km. Jeśli przypomni sobie dyspozycję na strzelnicy z początku tego sezonu to może zrobić duża niespodzianke.
Wszystko fajnie tylko Monika chora i nie wiadomo czy w ogóle wystartuje ???? Podobno wczoraj miała ponad 37 stopni gorączki. Niby nie dużo ale jednak choroba swoje moze wyciągnąć. Typ fajny ale w takich okolicznościach to nie wiem czy to nie wyrzucenie kasy w błoto
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Biegi indywidualne fajnie poszły ale niestety nie było jak i kiedy tego podać, mam nadzieję że się teraz nie spierdoli ?!
Generalnie widać że forma z przed MŚ w większości przypadków się sprawdza i nie ma co kombinować i liczyc na jakiś cud.
Norwegia V - 2.75 (2.42 netto) 1.5/10 forbet ✅✅✅
Niemcy V - 6.5 0.5/10 pinek
Dziś sztafety pojedyncze mieszane i widzę Norwegię jako głównego kandydata do wygranej a forbet jak dla mnie przesadził bo 2.2 to absolutny max co bym dał tutaj.
Boe trochę podrażniony biegiem pościgowym gdzie już zakładał złoto na szyję i 3 pudła na ostatnim strzelaniu, wczoraj w indywidualnym dość słabo, Olsbu rewelacyjny bieg pościgowy i awans 20 pozycji.
Kto rywalem ??
Właśnie Niemcy których byli trochę nie doceniają a ja zagram w razie czego bo jak Herman będzie przyzwoita na strzelnicy i lesser za dużo nie potraci w biegu to mogą pozamiatać Norwegię.
Włochy - super Wierer ale już Hofer mnie aż tak nie przekonuje
Francja- Guigonat ok ale Simon może nie podołać
Szwecja - rewelacyjna Oeberg ale Samuelsson to jednak nie poziom Boe czy Lessera

NICE :cash::cash::cash: +1.63
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom