>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata w Biathlonie - Hochfilzen 09-19 luty 2017

Status
Zamknięty.
M 24

matt36365

Użytkownik
W biegu indywidualnym miał już tylko na 20 km ledwo 20 sekund przewagi. W sztafecie mieszanej Hofer miał 45 sekund straty biegowo do M.Fourcada czy 30 sekund do J. Boe, to ile taki Łotysz jest w stanie nadrobić? Wg mnie nie dużo. Rastorgujevs sztafety mieszanej w Hochfilzen nie ukończył, ale po 2 kółkach z 3, miał 17 sekund straty do Hofera. Pożyjemy zobaczymy ????
 
H 32

hortex

Użytkownik
@TomekZWD

Co do Ukraińców już nie mam takiej pewności jak do koleżanek co wczoraj się pięknie potwierdziło -- zaskoczyły nawet takiego fana ich reprezentacji jak ja ;)
Ukraińcy rewelacja w tym roku w sztafetach - trzy razy 4 miejsce ale tutaj spisują sie na tyle tragicznie ze nie widzę ich w top 5.

@hortex
Piszesz o himerycznych Norwegach i Austryjakach a faworyzujesz Ukrainę , Szwecję czy Bułgarię. Nie wiem czy dobrze odczytałem Twoje intencje ale czy Ty widzisz te reprezentacje jako faworytów dzisiejszego biegu ?? Jak dla mnie miejsce na podium jednej z nich już będzie bardzo dużą niespodzianką - cokolwiek więcej mega sensacja wręcz niemożliwa
W biathlonie nie uznaję słowa faworyt. Zbyt dużo jest czynników w miarę loteryjnych, typu defekt sprzętu, kolizja, pogoda, smary, wiatr. Wyznaję zasadę obecnej formy. A w tej...Svendsen zdycha po jednym z ostatnich biegów, Tarjej wraca do formy i biegowo to nie ten sam Boe. Ole już biegowo też nie to. W zasadzie tylko Johannes jest stabilny. Po prostu podoba mi się tu forma Bułgarów.
 
M 24

matt36365

Użytkownik
Ukraina - Szwecja 1 1.35 też moim zdaniem gładko wejdzie ✅, ale ciężko mi połączyć to z innymi typami więc sam odpuściłem.
Ale chciałbym zwrócić uwagę na 2 typy w bet365.
Hofer - Rastorgujevs kto lepszy po 1 zmianie?
Hofer 1.90 ✅ 6-17
Włoch strzela porządnie, szczególnie w sztafecie nigdy nie osłabia swojej drużyny, natomiast Łotysz strzela tragicznie, a już szczególnie na tych mistrzostwach. Znawcą biathlonu nie jestem, biega chyba nieznacznie szybciej, no ale uważam, że Włoch na strzelnicy zyska bardzo dużo i po 1.90 nie odpuszczę tego.
Beatrix - Chepelin kto lepszy po 1 zmianie?
Beatrix 1.44 ✅ 2-15
Francuz strzelanie ostatnio bardzo dobre, Białorusin już nie raz spartolił Białorusinom sztafetę, strzela o wiele gorzej, biegowo też lepszy znacznie lepszy nie jest o ile w ogóle.
Jak mówiłem wielkim znawcą biathlonu nie jestem, ale te typy wydają mi się być warte uwagi. Powodzenia ????
Gładko. Tak jak mówiłem obaj już zawalali strzelalanie i zawalili znowu mimo świetnego początku Łotysza. Włoch i Francuz jak zazwyczaj bardzo solidnie.
 
M 24

matt36365

Użytkownik
Polecam gorąco na jutro:

S.Semenov - M.Slesingr ⛔ :-|
Semenov 1.61 bet365

Biegowo zawodnicy prawie identyczni, różnice i to dużą powinna zrobić tu strzelnica. Czech strzela ostatnio fatalnie, zaś Ukrainiec ostatnie starty na strzelnicy ma dobre.

Sprint w Hochfilzen - oboje po 3 pudła i różnica 0.1 sekundy.
Pościg - Semenov 1 pudło, Czech 3, biegowo podobnie.
Indywidualny - Semenov 1 pudło, Slesingr 3, biegowo Czech lepszy o jakieś 10 sekund, ale to niewiele na dystansie 20km.
Sztafeta - Semenov bez dobierania, Slesing dobierał 5 razy.

Ostatnie występy w Antholz:
Indywidualny - Semenov 1 pudło, Slesingr 7
Masowy - Semenov 2 pudła, Czech 4
Sztafeta - Semenov 1 dobieranie, Czech 3

Jeszcze rzut okiem na biegi masowe w tym sezonie:
Semenov 18,23,17 miejsce
Slesingr 24,29,30 miejsce
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 77

koshinhoo

Użytkownik
Wierer - Puskarcikova 1 @1,40 ✅
Domracheva - Eckhoff 1 @1,40 ⛔
AKO @1,96

Puskarcikova w ogóle mnie nie przekonuje na tych mistrzostwach, sztafete zawailiła, strzela przeciętnie, a biegowo też nie nadrabia. Dla mnie będzie dzisiaj oscylowała w granicach 3 dziesiątki. Typ bardziej grany przeciwko Czeszce, niż na Włoszkę.
Co do Darii, już widać u niej przebłyski z tych jej wielkich czasów. Zdobyła medal na tych MŚ, co mnie osobiście bardzo cieszy. Eckhoff to czajnik, potrafi zawalić strzelanie kkoncertowo. Biegowo dla mnie dwie panie porównywalnie. Idę w Białorusinkę.
E: Puskarcikova dała ciała już na samym początku, Ekchoff swoje zrobiła, Domracheva znowu daje d*** jak ją postawie, 3 pudła na 3 strzelaniu... nieporozumienie
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Start masowy na 12.5km w Hochfilzen - Kobiety
Od 11:30



Eva Puskarcikova vs Tatiana Akimova 1 @ 1.72 Bet365 ⛔ 26-23



Podobne strzelanie da zwycięstwo w tej parze Czeszce. Generalnie Puskarcikova biegowo wygląda lepiej, sporo nadrabia na szybkości strzelenia. Lubi te biegi masowe. Owszem od czasu do czasu przydarzy się jej gorszy moment na strzelnicy, ale to samo ma Akimova. Ponadto Rosjanka słabo wygląda na tych mistrzostwach. Ostatnio totalnie zawaliła sztafetę. Po dobrej pierwszej części sezonu nic już nie zostało. Rosjanka i na strzelnicy i na trasie ma spore kłopoty. Kilka razy można była zauważyć, że jej ostatnia runda bywa tragiczna, sporo odstaje od rywalek. Obecnie Czeszka jest zawodniczką pewniejszą, równiejszą chyba w każdym elemencie i postaram się jej zaufać.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
14:45

Lesser, Erik [top 6] @2.55 0,5/10 Marathonbet
[top10] @1.65 1/10 Marathonbet

Na koniec niezwykle udanych dla mnie Mistrzostw wymyśliłem coś takiego.
Co prawda liczyłem na większe kursy ale buki słusznie uwazaja z oceną Lessera.
Erik w tym roku w masówkach całkiem udane występy bo 11 miejsce na początku sezonu , potem doskonałe 2 miejsce w Oberhofie i 8 w Anterselvie.
Jakby tego było mało to tutaj na mistrzostwach też spisuje się całkiem nieźle. W sztafecie jako jedyny z Niemcow 10/10 i dobry bieg a w indywidualnym do medalu zabrakło 11sek.
Próbuje jeszcze Beatrixa z tych samych powodów ale tylko top 10. (ostatnie masówki to 4 i 6 miejsce)

Z dobrych kursów można jeszcze próbować grać rewelacje biegu indywidualnego czyli Moravca i Bailey ale tutaj jakoś mniej przekonują mnie ich występy w biegach masowych które były takie sobie. Chłopaki można powiedzieć że już swoje zrobili. (dlatego też można coś tutaj rzucić żeby nie żałować)
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Mistrzostwa pełne niespodzianek jak dla mnie chodź emocjonujące, jedynie dzisiejszy masowy mężczyzn w miarę przewidywalny.Rozczarowania to oczywiście brak formy Svendsena u mężczyzn i Hildebrand u kobiet która po dzisiejszym biegu powinna na kolanach wracać do domu ???? .
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Mistrzostwa pełne niespodzianek jak dla mnie chodź emocjonujące, jedynie dzisiejszy masowy mężczyzn w miarę przewidywalny.Rozczarowania to oczywiście brak formy Svendsena u mężczyzn i Hildebrand u kobiet która po dzisiejszym biegu powinna na kolanach wracać do domu ???? .
Dokładnie, sporo niespodzianek ale to zawsze tak bywa na MS czy IO.
Martin Fourcade jednak nie zdominował tak zawodów jak zapowiadano i przy takiej Dahlmeier wypadł bladziutko.

Rozczarowania to dodałbym niestety bardzo,bardzo słabiutki występ Polek które poza nienajgorszym biegiem sztafetowym wypadły słabo.
Obok Svendsena to jednak jak dla mnie Shipulin mocno zawiódł, wszędzie go było pełno , złoto w sztafecie ale indywidualnie nic nie osiągnął.
Wierer która miała być ostoją reprezentacji i zagrożeniem dla najlepszych a była jedną ze słabszych w swojej ekipie.

Największa klęska mistrzostw to jednak reprezentacja Norwegii
Nie pamiętam szczerze mówiąc kiedy wyjechali z tak dużej imprezy bez złota !!

Plusów jest bardzo dużo:

repra USA - wow zdobyli niemal tyle medali co w całej historii
Niemcy - byli faworytami ale jednak 7 zlotych na 11 możliwych to totalna dominacja i sportowy nokaut
Dahlmeier - 5 złotych !
OEB - to wielki król , zdobyć medal w wieku 43 lat ...
Domracheva -- tutaj widzialem komentarze ze dala dupy - spoko kobita w pazdzierniku urodziła dziecko a 4 miechy pozniej zdobyła medal MŚ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom