>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mistrzostwa Świata League of Legends 2024

Przemkowsky. 53K

Przemkowsky.

Użytkownik
1728030295935.png



WItam, hej.

Temat trochę spóźniony, ale czas zacząć dodawać typy, które naprawdę w tym roku mogą dać zarobić!

Link: https://lolesports.com/en-GB/

Zaczynamy więc!


Spotkania, które dziś warto wziąć po lupę to:​
Bilibili Gaming - LNG Esports
Gen.G - Top Esports
G2 Esports - Hanwha Life
PSG Talon - MAD Lions KOI (opcjonalnie)
Bukmacher: Totalbet

1728030770007.png 1728030788389.png


Dwa kupony, które moim zdaniem mają bardzo dobry potencjał. Nie ma co się dużo rozpisywać, kto oglądał obecnie mistrzostwa świata wie jak wygląda schemat gry, swapy, późne zabójstwa, gra bardziej strategiczna. Zespoły takie jak BLG, GEN G, TOP i HW to zespoły, które biją klasą Europę, jak i resztę świata. Można zauważyć, że zespoły nawet tracąc pierwsze zabójstwa, wierze, to i tak wygrywają swoje gry .

Pierwszy kupon to dla mnie taki pewniaczek, który myślę, że fajnie do AKO 2 pasuje, a z dobrym kursem to już mamy Mad Lions, które pokazało się dobrze w pierwszej grze, ale nie ogarnęli później właśnie tego late game'u - dokładnie tak samo było z T1 i TSport.

Co prawda w tym mistrzostwach świata wszystko może się zdarzyć, ale dobrze wiemy, że to LCK, LPK mają władzę w takich grach właśnie.

Postaram się później dodać jeszcze analizy odnośnie zabójstw zawodników, które też są ciekawe.

Myślę, że te mistrzostwa świata dadzą dużo zarobić! ;)

Miłego dnia.
 
M 2,5K

maciek2510

Użytkownik
Cześć, fajnie, że ktoś podjął w końcu temat Worldsow - będę obserwował.
Że swojej strony pograłem dokładnie to samo, dorzucając jeszcze T1, Fnatic, Dkia.
Ale obawiam się o to GenG, wczoraj dość dziwny draft i długo byli do tyłu w tej grze, koniec końców oczywiście umiejętności indywidualne przeważyły losy na ich stronę, ale niesmak malutki pozostał.
Po drugiej stronie TOP, które wczoraj wróciło z T1 naprawdę imponująco. O tym jak dobrze cały zespół pracował pod ADC mówi fakt, że Jihn nie użył ani razu flasha w całej grze.
Po wczoraj dla mnie to spotkanie jest jakieś 60/40 pod GenG, ale i tak pograłem 😂
 
Do góry Bottom