>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata Dywizji I grupa A - Kazachstan 2019 - 29.04-05.05

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Korea - Litwa



Krótko na temat. Dzisiaj Azjaci stoją przed szansą zbliżenia się do miejsc dających awans do Elity, bo ktoś z dwójki Kazachstan - Białoruś będzie musiał się obejść bez kompletu punktów. Po dzisiejszej kolejce zostanie do rozegrania ostatnia runda, która zadecyduje o awansie. Dzisiaj to zdecydowanie mecz z kategorii "must win" dla Koreańczyków i myślę, że poradzą sobie z niezbyt mocną Litwą.



Korea -1,5 @1,61 Fortuna ⛔



Nie będę pisał w drugim temacie bo oba zdarzenia gram na jednym kuponie. Jako drugi mecz wybrałem starcie Polaków z Japończykami. Japonia już do wyższej dywizji nie awansuje i musiałby się zdarzyć kataklizm żeby spadli niżej. Polacy natomiast muszą koniecznie wygrać swój mecz jeśli myślą o awansie. Azjaci są do ogarnia, bo Nasza reprezentacja gra całkiem nieźle choć zdarzają się spore błędy w obronie. Japończycy ostatnio ulegli Holendrom do których dojechali dodatkowo zawodnicy mimo to nie sądzę, żeby to aż tak bardzo poprawiło siłę ofensywna Oranje i myślę, że Japonia zagrała poprostu gorsze spotkanie.



Polska '60 @1,55 Fortuna ⛔



AKO @2,50 ⛔
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Ostatnia kolejka Mistrzostw Świata dywizji IA. W tabeli nie zajdą już zmiany które będą miały wpływ na awans lub spadek, bo Słowenia właśnie wygrała z Litwą. Węgry mimo że mają tyle samo punktów co wspomniana wyżej Litwa nie spadną gdyż zwyciężyli w bezpośrednim spotkaniu z naszymi północno wschodnimi sąsiadami i to oni za rok zagrają poziom niżej. Kazachstan również zagra o nic. Mają zapewniony awans do Elity. Na tych mistrzostwach radzili sobie bardzo dobrze i do meczu z Węgrami podchodzą z kompletem zwycięstw. Węgrzy natomiast wygrali dotychczas tylko jeden mecz z przeciętna Litwą kolejne przegrywając sporą różnicą bramek. Ostatnie spotkanie 0:6 ze Słowenią, a gra reprezentacji Węgier wołała o pomstę do nieba. Liczę na to, że Kazachowie zagrają ostatni mecz przed swoją publicznością na 100% uszczęśliwiając swoich kibiców i spokojnie pojadą na wakacje, bo to ich ostatni mecz o stawkę w tym roku.



Kazachstan -3,5 @3,50 Fortuna ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom