>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2024 - CZECHY (Praga/Ostrawa)

verno 709K

verno

Znawca - Hokej
Finlandia vs Szwajcaria - Szwajcaria over 2.5 @1.85

Idę dzisiaj w stronę Szwajcarów z 2 powodów, pierwszy to taki że wyglądają dobrze na tym turnieju i bramkowo też to wygląda solidnie. Na ten moment mogą jeszcze walczyć o 2 miejsce chociaż oczywiście może się to zmienić po meczu Czechów jednak na tą chwilę jest to dodatkowy bodziec a Finlandia już nie gra o nic i mogą sobie oszczędzać siły na grę w PO. W przypadku gdy Czesi wygrają i podtrzymają 2 pozycje to spodziewam się całkiem luźnego meczu bo obie drużyny wtedy nie będą o nic grały i możemy zobaczyć "radosny mecz" bez większej napinki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1443
S 28K

sobolekk

Użytkownik
Slowacia szwecja under 6.5 dwuminutowych kar. 2.55 lvbet
Mecz o nic Szwecja pewne 1 miejsce slowacja pewne 4 miejsce, nikt nie bedzie sie zabijal. Poza tym szwedzi nawet jak jeszcze grali o cos to nie liczac meczu z lotwa gdzie nabili duzo kar to 4x mieli tylko 2 kary i raz 3
 
pinio1111 86,3K

pinio1111

Użytkownik
Szwajcaria RT 2,10


Cóż, to teraz wypada ostro pograć na Szwajcarię. Czesi mogą zgarnąć tylko 2pkt, więc przy wygranej Szwajcarów za 3pkt to oni wskakują na 2 miejsce i unikają USA.
Finowie dziś mają sparing bo wygrana nic im nie daje i pozostaną na 4 miejscu.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 791,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Na meczu wieczorne taki dubel
. Szwajcaria z x + Szwecja RT kurs ako 2,05 fortuna
Finom potrzebny jest punkt by grać w cwiartce, Szwajcarom nie zależy by wpaść na USA i Szwecję ale potrzebują 2 pkt, jest to możliwe. Słowacja gra o pietruszkę bo i tak ćwiartka z Kanadą pewna a Szwedzi wczoraj grali na pół gwizdka i myślę że będą chcieli być najlepszą ekipą w fazie zasadniczej by w ewentualnym półfinale grać ze słabszą drużyną. Tak to widzę dziś
 
Otrzymane punkty reputacji: +541
pinio1111 86,3K

pinio1111

Użytkownik
Na meczu wieczorne taki dubel
. Szwajcaria z x + Szwecja RT kurs ako 2,05 fortuna
Finom potrzebny jest punkt by grać w cwiartce, Szwajcarom nie zależy by wpaść na USA i Szwecję ale potrzebują 2 pkt, jest to możliwe. Słowacja gra o pietruszkę bo i tak ćwiartka z Kanadą pewna a Szwedzi wczoraj grali na pół gwizdka i myślę że będą chcieli być najlepszą ekipą w fazie zasadniczej by w ewentualnym półfinale grać ze słabszą drużyną. Tak to widzę dziś
Przecież Finom nic nie potrzeba. Mają 10pkt i zostaną na 4 miejscu. To ostatni mecz, więc kto niby miałby im zagrozić?
Finowie grają o nic w tym meczu a Swiss o uniknięcie USA, więc raczej faworyt jest jeden.
W drugim meczu obie drużyny grają o pietruszkę bo Szwecja ma już pewne 1 miejsce, więc trochę Twojej argumentacji nie rozumiem?
 
Ostatnia edycja:
mark1973 791,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Przecież Finom nic nie potrzeba. Mają 10pkt i zostaną na 4 miejscu. To ostatni mecz, więc kto niby miałby im zagrozić?
Finowie grają o nic w tym meczu a Swiss o uniknięcie USA, więc raczej faworyt jest jeden.
W drugim meczu obie drużyny grają o pietruszkę bo Szwecja ma już pewne 1 miejsce, więc trochę Twojej argumentacji nie rozumiem?
Zagalopowałem się, faktycznie Austria sfrsjerzyła dziś mecz z GB. Więc Fin nic nie grozi. W drugiej parze Szwedom zależy by mieć więcej punktów niż Kanada przy ewentualnym rozstawieniu w półfinałach. Doczytaj sobie jak wygląda drabinka to zrozumiesz
 
pinio1111 86,3K

pinio1111

Użytkownik
Zagalopowałem się, faktycznie Austria sfrsjerzyła dziś mecz z GB. Więc Fin nic nie grozi. W drugiej parze Szwedom zależy by mieć więcej punktów niż Kanada przy ewentualnym rozstawieniu w półfinałach. Doczytaj sobie jak wygląda drabinka to zrozumiesz
A ok, o tych zawiłościach w rozstawieniu nie wiedziałem.
 
B 75K

bukibuk

Użytkownik
Jakie spostrzeżenia przed 1/4? Mnie osobiście zaskoczyl kurs na Szwajcarie, uważam że Niemcy niedoceniani, zrobili w grupie swoje, wygrali gdzie trzeba, czy Szwajcaria zrobiła aż takie wrażenie? Przebije w końcu ten swoj sufit z 1/4? Moze tak, ale uważam że po tym kursie nie jest to warte gry. Na pewno sprobuje grac w kierunku Niemcow. Delikatnie RT za @5.25, ml za @3.55 Niemcy z X za @2.6, Niemcy over 1.5 @1.63.

Poza tym mysle ze Szwedzi i Kandyjczycy na spokojnie, graja swoje teraz pewnie wejdą na jeszcze wyższy poziom.

Ostatni mecz pewnie najciekawszy, ciekawe czy trybuny poniosą Czechow do wygranej, moze Pasternak. Choć osobiście jakbym miał stawiać to wydaje mi się ze jednak USA.
 
Do góry Bottom