>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ankieta Mistrz Krajowej Ligi Żużlowej

Kto zostanie mistrzem Krajowej Ligi Żiżlowej w sezonie 2024?

  • Kolejarz Opole

  • Landshut Devils

  • Lokomotiv Daugavpils

  • Polonia Piła

  • Start Gniezno

  • Unia Tarnów


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Gniezno - Tarnów
Typ Tarnów
Kurs 2
Buk STS Falstart słaby początek meczu jak i mojego typowania

No to zaczynamy. Na początek spotkanie dwóch drużyn aspirujących do awansu. Jednak jak dla mnie to Tarnów ma bardziej równy skład seniorski. Jednak w typie skupie się na dodatkowej motywacji jakim jest i jak sam prezes mówił konieczność wygrywania spotkań aby zachęcić potencjalnych sponsorów.Oststnie tygodnie to istny rollercoaster dla dumy Małopolski i właśnie ta małopolska wyciągnęła do nich rękę. Jednak jest to tylko ręką a o resztę zadbać mają inni anic nie przyciągnie potencjalnych darczyńców jak wygrywanie spotkań.

Bardzo dobrze wygląda dwójka liderów jak Lahti i Bellego. Na całe szczęście zdolny do jazdy po dzwonkach jest Lewiszyn. Martwi postawa i sylwetka Jelenia ale myślę że przy jednej dziurze można to polatać resztą składu.

Juniorzy to nie wiadoma więc tutaj Gniezno ma przewagę, jednak ja swojego zdania nie zmienię Tarnów będzie Goliatem przez cały sezon o ile będą pieniądze tak jak w ubiegłym roku Stał Rzeszów.

Ponadto Tarnów przyjedza do siebie. Betonowy tor jest nie mam taki sam jak w Tarnowie. Warto przypomnieć ostatni rok gdzie zlepek składu wygrywał tam do 11 biegu. Przegrywając jednak końcówke koncertowo jednak ubiegłoroczny skład a ten to spora różnica.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom