>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

MILENIUM-BONUS

S 2

sebastian1727

Użytkownik
Milenium właśnie wprowadza do swojej oferty bonus 50 procent pierwszej wpłaty dla nowych użytkowników do 500 złotych. Trzeba zagrać za dwukrotność bonusu i części wpłaty której dotyczy bonus .Do bonusu zaliczają się 3 zdarzenia zagrane za minimum kursu ogólnego 2.0 zł.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Milenium właśnie wprowadza do swojej oferty bonus 50 procent pierwszej wpłaty dla nowych użytkowników do 500 złotych. Trzeba zagrać za dwukrotność bonusu i części wpłaty której dotyczy bonus .Do bonusu zaliczają się 3 zdarzenia zagrane za minimum kursu ogólnego 2.0 zł.

co oznacza &quot; i czesci wplaty ktorej dotyczy bonus &quot;

czyli wplacam 1000zl wiec musze oboric za 1000zl bo tyle wynosi dwukrotnosc bonusu + no wlasnie ile jeszcze ???
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Z regulaminu promocji
3. Kwota obrotu jest to kwota równa:
a) dwukrotności sumy kwoty pierwszego wpłaconego depozytu i przyznanego
bonusu - jeżeli kwota pierwszego wpłaconego depozytu nie przekracza 1000 zł
b) 3000 zł, jeżeli kwota pierwszego wpłaconego depozytu przekracza 1000 zł
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Z regulaminu promocji
3. Kwota obrotu jest to kwota równa:
a) dwukrotności sumy kwoty pierwszego wpłaconego depozytu i przyznanego
bonusu - jeżeli kwota pierwszego wpłaconego depozytu nie przekracza 1000 zł

b) 3000 zł, jeżeli kwota pierwszego wpłaconego depozytu przekracza 1000 zł
czyli jak wplace 1000 to musze zagrac za 3000 ??

bo jesli dwukrotnosc wplaconej kwoty i bonusu czyli (1000+500) x 2 TAK ??
 
B 0

bet4death

Użytkownik
panowie a jak postawic zaklad za kwote bonusu, wiem ze kurs wiecej niz 2.0 ale nie mam opcji w formach platnosci BONUS
 
A 185

adikos

Użytkownik
Bonusa nie dostajesz po depozycie zaraz tylko jest on uwalniany w trakcie obrotu w 2 progach, a jakich to już sobie regulamin poczytaj.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Proszę o wytłumaczenie za ile muszę zagrać żeby uwolnić bonus przy depozycie 760zl . Obrót 4krotny depozyte. Czyli gram 4kupony po 760zl z ako z min kursem 2.0 i po tym czasie zostanie dopisany bonus 760 który mogę wypłacić?
 
K 15

kapec123

Użytkownik
Ja podczas rejestracji wpisałem kod żeby otrzymać dodatkowe 20 zł to nie dostałem ani 20 zł ani zakładu bez ryzyka za 10 zł. Pisząc maila dostałem odpowiedź ze nie zaznaczyłem opcji ze chce bonus... zaznaczyłem na pewno a poza tym żeby dostać 20 zł nie trzeba było nic zaznaczać tylko wpisać kod. Nie polecam zdecydowanie gdyż robią z klienta idiotę..
 
Do góry Bottom