>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mifinity a eZeewallet

R 0

raflik64

Użytkownik
hej
Poradźcie proszę co wybrać.
Gram w lsbet i do tej pory wszystkie wpłaty/ wypłaty robiłem przez ecopayz . O tygodnia nie można wypłacić poprzez ecopayz pieniędzy.
Do wyboru jest Mifinity , ezeewallet . Jest także Astropay oraz przelew bankowy ale z tych 2 ostatnich nie skorzystam. Korzysta ktoś z Mifinity lub eZeewallet ?
 
N 0

niceq

Użytkownik
Czesc. Jeszcze nie grałem na lsbet, ale planuje ze wzgledu na bonus. Tez sie zawiodlem tym, ze nie ma dostepnej platnosci ecoPayz. Czekam na odpowiedz od supportu czy przywroca ta planosci. Dzis zarejestrowalem sie na MiFinity, ale nie jest zachwycony tym portfelem. Planowalem wplacic 1000 pln, ale to 12000 pln obrotu bonusem. Podobno szybko nakladaja limity, i obawiam sie, ze w polowie obrotu limity beda tak niskie, ze nim nie obroce. Mozesz napisac cos wiecej o tym bukmacherze? Szybkosc wyplat, limity, za jakie stawki tam grasz? Jak dlugo tam grasz? Pozdrawiam
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik

Czesc. Jeszcze nie grałem na lsbet, ale planuje ze wzgledu na bonus. Tez sie zawiodlem tym, ze nie ma dostepnej platnosci ecoPayz. Czekam na odpowiedz od supportu czy przywroca ta planosci. Dzis zarejestrowalem sie na MiFinity, ale nie jest zachwycony tym portfelem. Planowalem wplacic 1000 pln, ale to 12000 pln obrotu bonusem. Podobno szybko nakladaja limity, i obawiam sie, ze w polowie obrotu limity beda tak niskie, ze nim nie obroce. Mozesz napisac cos wiecej o tym bukmacherze? Szybkosc wyplat, limity, za jakie stawki tam grasz? Jak dlugo tam grasz? Pozdrawiam
Eco wycofuje sie z wiekszosci bukow wiec napewno nie przywroca. Dziwie siw, ze jeszcze o tym nie slyszales bo ma wszystkich grupach bylo o tym glosno. Nawet tutaj w dziale eco. Od 1 kwietnia znikaja z bukow bez licencjii Eu. Czyli z wiekszosci.
 
Do góry Bottom