>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mifiniti

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
W różnych nielicencjonowanych bukach ale w kasynach popularna metoda to teraz Mifini po tym jak Ecopayz zablokowało PL.

 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Czyli czeka mnie gimnastyka :D
Dokładniej to:

"Aby móc przenieść swoje konto do VIP i mieć nieograniczoną liczbę transakcji na tym koncie, będziesz musiał dostarczyć alternatywny dowód adresu, alternatywny dowód tożsamości, ostatnie 3 odcinki wypłaty jako dowód dochodu oraz wyciąg z konta bankowego zawierający informacje związane z MiFinity (...)"

Trzeba trochę pokombinować aż się uda. Skoro są ludzie którzy przeszli do VIPa to nie ma niemożliwego :D
 
A 0

Antychryst

Użytkownik
Już mam. W aplikacji banku na telefonie nie wyświetlają się wszystkie transakcje. Dopiero przez www.
Hejj mozesz mi pomóc please mam ten sam problem nie ma tego kodu nigdzie nawet w tytule do mifinity na przelewie nie pisze mifinity tylko jakies ppro.com masakra,mozesz mi zapodac tym kodem? Podejrzewam ze di wszsytkich jest taki sam jak w revolucie
 
D 0

dymi88

Użytkownik
Jest mi ktoś w stanie pomoc z mifinity ? Mam tam spora kwotę ale mam problem z weryfikacja konta juz na poziomie weryfikacji gdyż robiac selfie kamerka automatycznie mnie ucina i ciężko trafić dobrze zero kontaktu i odpowiedz
Post automatycznie złączony:

Jest mi ktoś w stanie pomoc z mifinity ? Mam tam spora kwotę ale mam problem z weryfikacja konta juz na poziomie weryfikacji gdyż robiac selfie kamerka automatycznie mnie ucina i ciężko trafić dobrze zero kontaktu i odpowiedz
Odplace się finansowo jeśli uda mi się odzyskać pieniądze
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Spróbuj na telefonie, a jak robiłeś na telefonie to spróbuj na komputerze z kamerką lub innym telefonie. Ja robiłem weryfikację w piątek i nie miałem żadnych problemów.
 
D 0

dymi88

Użytkownik
Ok ta weryfikacja kamerka się udała teraz problem z weryfikacja danych oraz banku udało ci się to ?
Post automatycznie złączony:

Spróbuj na telefonie, a jak robiłeś na telefonie to spróbuj na komputerze z kamerką lub innym telefonie. Ja robiłem weryfikację w piątek i nie miałem żadnych problemów.
Ok ta weryfikacja kamerka się udała teraz problem z weryfikacja danych oraz banku udało ci się to ?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Jak zakładacie u nich konto to wstrzymajcie się z transakcjami do jego pełnego zweryfikowania. U mnie zamrożone kawał grosza. ID + selfie zweryfikowane od ręki, potwierdzenie adresu wisi szósty dzień. Dwa meile wysłane i w obu odpowiedź że muszę czekać w kolejce.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Jak zakładacie u nich konto to wstrzymajcie się z transakcjami do jego pełnego zweryfikowania. U mnie zamrożone kawał grosza. ID + selfie zweryfikowane od ręki, potwierdzenie adresu wisi szósty dzień. Dwa meile wysłane i w obu odpowiedź że muszę czekać w kolejce.
Ten portfel to porażka. Nie potrafią zrozumieć że w dowodzie mam inny adres a pod innym mieszkam. Dla nich jest to niemożliwe. Wysłałem im screeny ze Skrilla i Jetona że tam też mam taki adres i po miesiącu przyjęli do wiadomości że tak może być. Kazali wysłać potwierdzenie tego adresu to wysłałem wyciąg z konta. Wszędzie to przechodzi a u nich nie. Chcieli rachunek za media a nie posiadam bo wszystkie są na żonę. Po 2 miesiącach walki dałem sobie spokój. Załóż sobie lepiej portfel krypto i wplacaj/wyplacaj krypto. Wszystkie buki to obsługują i nie ma problemów. Odkąd założyłem to praktycznie nie używam portfeli elektronicznych.
 
Do góry Bottom