>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Microgaming Poker Soft

vde 119

vde

Użytkownik
Witam ! Soft od Microgaming jest jednym z moich ulubionych i lubie grać na tym własnie sofcie... Mam założone konto na :

Unibet
Canbet
Intertops
Tobet
Betway

Teraz właśnie sobie coś przypomniałem, że ktoś coś kiedyś pisał, że nie można mieć w jednej sieci kilka kont ???? (oczywiście w każdej firmie mam tylko jedno konto, pytam sie o sieć)

Więc właśnie powyższe pytanie kieruje do Was bardziej doświadczonych pokerzystów ???? Pozdrawiam
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Pytasz o sieć w której niemożna mieć kilka kont ?

Tak więc jest to sieć Boss Media. Tam można mieć maksymalnie 3 KONTA.

Aha i nie kłóćcie się ze mną, że można mieć 5 kont, bo ktoś tam tyle założył. Tylko, czy ta osoba która ma powyżej 3 kont to czy udało się jej wypłacić chociaż z jednego pokerroomu ? Ja właśnie miałem 5 kont. Ale mi się udało wypłacić, na szczęście wypłaciłem 350 euro które ugrałem z 10 euro we freerollu. Dlaczego pisze, że udało mi się ? Bo to był właśnie pokerroom w którym założyłem poraz pierwszy konto w tejże sieci. A pozostałe 2 konta (założone jako czwarte i piąte) zostały usunięte. Ale tam nie miałem pieniędzy :p
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Wszędzie możesz mieć ile chcesz. Boss Media robi problemy a sama potem każe robić konta z kafejek. Ja wypłacałem już z kilku roomów BM.
A co do Microgaming vel Prima - kiedyś miałem sytuację, że miałem wtedy konta w 5 roomach tej sieci i w każdej inny alias i pewnego dnia moje konta zostały zablokowane, po skontaktowaniu się z nimi powiedziano mi, że muszę mieć wszędzie takie same aliasy. Miałem trochę z tym problemów, bo niektóre roomy nie chciały mi zmienić/nie wiedziały chyba nawet o co chodzi. Gdy zakładałem konto to od tej pory wybierałem, że proponowany przez nich alias to mój - ten który oni mi rozponawali po IP, ale teraz już tak nie ma.
 
Do góry Bottom