>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mermaid Poker i promocje tylko dla Polaków!

mermaidpoker_pl 0

mermaidpoker_pl

Użytkownik
Drodzy Gracze !!

Już nie długo ( 4 tygodnie ) Mermaid Poker będzie dostępny w języku polskim i aby to uczcić organizujemy masę atrakcji w przyszłym tygodniu! Każdego dnia począwszy od 23 czerwca do końca miesiąca będą organizowane darmowe turnieje tylko dla graczy z polskich !
Mermaid Poker rozpoczyna swoją przygodę w Polsce , a ja jako nowy manager na Polskę mam zaszczyt państwu pomóc. Z przyjemnością pomogę w każdej sprawie , jednocześnie organizując dla Was jak najlepsze promocje.

1) Dołącz do naszej grupy na Facebooku* gdzie znajdziesz specjalne oferty tylko dla członków grupy.
Znajdziesz nas: wpisując w wyszukiwarce Mermaid Poker Polska i dołaczajać do naszej grupy

2) Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie napisz do nas na email [email protected] bądź porozmawiaj z nami na Windows Messenger ([email protected] ) kiedy będziemy dostępni.

Freeroll tylko dla Polaków codziennie o 20.30 – 50€ w puli – od 23 Czerwca do 30 Czerwca .
Turniej widoczny w lobby 24h wcześniej a rejestracja otwarta 1h wcześniej.
Specjalny Facebook turniej dla użytkowników grupy “ Mermaid Poker Polska ” w serwisie http://www.facebook.com 1 lipca z pulą dodaną 100€ z wpisowym tylko 1€! – Turniej będzie chroniony na hasło , które zostanie rozesłane członkom grupy.
Nie zapomnijcie również ze oferujemy bonus 200% od depozytu + rakeback 30% oraz masę innych promocji!

“Mermaid Poker Polska” powiedz swoim znajomym i powiększ naszą rodzine graczy a dostaniesz 100€* !

Z niecierpliwością będziemy pracować nad promocjami i turniejami na najwyższym poziomie, będące ofertą tylko dla Polaków, więc nie zwlekaj i rozpocznij swoją przygodę z Mermaid.
Pozdrawiam
Mermaid Country Manager Poland
Dariusz Nowak

* http://www.facebook.com jest darmowym serwisem społecznościowym. Pozwoli on informować o najnowszych ofertach MermaidPoker.com . Główną zaletą serwisu jest to, że w przypadku turniejów na hasło, aby chronić użytkowników z Polski, hasło będzie rozsyłane w tym serwisie z opcją ukrytą dla innych. Oznacza to, że dostęp będą mieli tylko członkowie grupy „Mermaid Poker Polska” i pozwoli tu uniknąć nieprzyjemnych incydentów takich jak udział graczy z innych państw w turniejach skierowanych tylko i wyłącznie dla graczy z Polski. Znajdziecie tam państwo specjalne oferty i promocje tylko dla Was! W najbliższym czasie przewidujemy masę ciekawych turniejów . Nie zwlekajcie i już dziś zarejestrujcie się aby niczego nie przegapić!!!! Aby dołączyć do Nas, zarejestruj się w serwisie http://www.facebook.com i wyszukaj grupę „Mermaid Poker Polska” a następnie do niej dołącz. Od teraz wyczekuj niezliczonej masy promocji i turniejów jako członek tej wyjątkowej grupy!
UWAGA! Dodatkowo dla osoby która począwszy od 22 czerwca , przez 2 następne tygodnie, do 6 lipca poleci najwięcej osób do serwisu http://www.facebook.com dostaje 100€ !!!! Aby osoba była liczona, osoba która zarejestruje się w serwisie, musi wysłać maila na adres [email protected] ze swoimi danymi na serwisie facebook.com i danymi osoby przez którą została polecona oraz nick’ami na Mermaid Poker.
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
Mam problem zarejestrowalem sie i zapomnialem jaki dalem login czy mozna jakos odzyskac login znajac haslo i email a nie znajac nazwy do logowania?
 
mermaidpoker_pl 0

mermaidpoker_pl

Użytkownik
Dla gracz których pierwszy depozyt będzie mniejszy niż 400 euro, po okresie na wyrobienie bonusa depozytowego istnieje możliwość otrzymania rakebacku 30% zainteresowanych prosze przysłać maila pod adres [email protected] z kodem PIN i NICKNAME.

Dla graczy których pierwszy depozyt wyniesie minimum 400 euro istnieje możliwość otrzymania bonusu depozytowego plus rakebacku 30%. Wystarczy wysłać maila pod adres [email protected] z kodem PIN i NICKNAME.

Aby otrzymać rakeback trzeba wyrobić minimum 100€ rake na miesiąc.
 
mermaidpoker_pl 0

mermaidpoker_pl

Użytkownik
Mam problem zarejestrowalem sie i zapomnialem jaki dalem login czy mozna jakos odzyskac login znajac haslo i email a nie znajac nazwy do logowania?
Proszę wysłać maila pod adres [email protected]
W mailu proszę napisać ze chce pan odzyskać Username i podać swoje dane personalne. Mail koniecznie musi być z adresu który podawał Pan przy rejestracji. Proszę maila napisać w języku angielskim. Jeżeli potrzebuję Pan dalej pomocy proszę pisać.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
No właśnie to też jest moja zmora. :/
Nic nie da założenie konta na innym komputerze, bo Boss Media zapisuje sobie numery procka i więcej niż 3 kont na komputerze niezależnie od IP nie dopuści (przynajmniej w moim przypadku). :/
Swoją drogą to bardzo dziwne, bo przecież firmą powinno zależeć na tym aby mieli więcej klientów, a nie jak najmniej.
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
format pomaga,ja zrobilem format wczesniej mialem 3 konta zalozone ze swojego ip i wiecej sie nie dalo,zrobilem format ( nie specjalnie dla nowych kont) sciaglem paradise i euro super poker,zalogowalem sie na stare konta a dzis sciaglem mermaid i fortune poker i normalnie dalo sie zarejestrowac,wyglada na to ze mam jeszcze 1 wolne na boss media ;p
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Najbardziej wkurzające w boss media jest to,że jak masz już limit i zakładasz kolejne konto to wyskakuje Ci błąd z jakimś numerem i na dole jest informacja,że masz już limit kont oraz jest napisane,żeby zgłosić się do supportu z prosbą o zwiększenie limitu i tak zrobiłem jakiś czas temu na galaxy poker napisałem,że chciałbym poszerzyć swój limit ponieważ mam już 3 konta to Pani mi odpisała,że nie ma takiej opcji. LOL Napisałm jej to po co piszecie na sofcie,żeby zgłosić się do was w celu zwiększenia limitu i na to pytanie do dnia dzisiejszego nie dostałem odpowiedzi.
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
Dla gracz których pierwszy depozyt będzie mniejszy niż 400 euro, po okresie na wyrobienie bonusa depozytowego istnieje możliwość otrzymania rakebacku 30% zainteresowanych prosze przysłać maila pod adres [email protected] z kodem PIN i NICKNAME.
Dla graczy których pierwszy depozyt wyniesie minimum 400 euro istnieje możliwość otrzymania bonusu depozytowego plus rakebacku 30%. Wystarczy wysłać maila pod adres [email protected] z kodem PIN i NICKNAME.
Aby otrzymać rakeback trzeba wyrobić minimum 100€ rake na miesiąc.
z takimi promocjami to wiele nie naszalejecie gdyz wiekszosc roomow oferuje odrazu bonus depozytoqy i rakeback. i to jest jakby wejscie wasze na rynek to powinniscie robic promocje a nie tym bardziej zniechecac klientow
pozdrawiam
 
mermaidpoker_pl 0

mermaidpoker_pl

Użytkownik
Witam

Jeśli chodzi o problemy z założeniem konta to zalecam spróbować założenie konta z innego IP. Najlepiej żeby było to IP, z którego nie były zakładane konta w siecii Boss Media. Postaram się również znaleźć jakiś inny sposób. Narazie jeżeli istnieje możliwość proszę spróbować ten.

Pozdrawiam

Mermaid Country Manager Poland

Darek
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Witam
Jeśli chodzi o problemy z założeniem konta to zalecam spróbować założenie konta z innego IP. Najlepiej żeby było to IP, z którego nie były zakładane konta w siecii Boss Media. Postaram się również znaleźć jakiś inny sposób. Narazie jeżeli istnieje możliwość proszę spróbować ten.
Pozdrawiam
Mermaid Country Manager Poland
Darek
Dalszą dyskusję na temat limitu kont proszę prowadzić tutaj:
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=15912
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Już dziś kolejny freeroll z pulą €50 o godzinie 20.30 tylko dla Polaków.
Jednocześnie o godzinie 20.00 tylko dla graczy Mermaid Poker z pulą 300€ !
www.mermaidpoker.com
Fajne te freerolle dla Polaków, w następnym miesiącu proponuję zwiększyć pulę do 100E , kosztem np. zmniejszenia liczby turniejów, jeżeli oczywiście takie turnieje są planowane :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom