>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MEN'S EHF EURO 2016 POLSKA

Status
Zamknięty.
D 224

dboniem

Użytkownik
Jedno wazne pytanie. Wedlug moich obliczen 9 miejsce daje mozliwosc awansu do kwalifikacji do RIO. Wiec bedzie dodatkowy mecz czy na podstawie pkt/bramek? Bo to wazne jezeli chodzi o dzisiejsze mecze.
W kwalifikacjach do RIO udział z Mistrzostw Europy wezmą dwie najwyżej sklasyfikowane drużyny, które nie mają bezpośredniego awansu na igrzyska oraz mają zapewnionego udziału w turnieju kwalifikacyjnym.
W tej chwili awans do turnieju kwalifikacyjnego mają:
- Norwedzy.
- zespół, który zajmie 4 miejsce w grupie B, więc Szwedzi lub Rosjanie.
W przypadku wygrania EURO 2016 przez Norwegów, to awans do turnieju kwalifikacyjnego wywalczy kolejna sklasyfikowana drużyna według podanego schematu.
A w przypadku nie zdobycia mistrzostwa przez Norwegów, wtedy do turnieju I (wraz obecnie z Polską, Chile i wicemistrzem Afryki) awansuje Macedonia, jako, że została sklasyfikowana na 9 miejscu na MŚ w Katarze
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 224

dboniem

Użytkownik
Dzieki za odpowiedz.
Odnosnie ostatniego akapitu - Polska nie gra w grupie ze Slowenia w kwali. do RIO?
Na dzień dzisiejszy tak, lecz spójrz na przyszłych możliwych półfinalistów Francja, Polska, Norwegia, Chorwacja, Niemcy, Dania i Hiszpania, z tych drużyn tylko Norwegia nie ma na teraz awansu do turnieju kwalifikacyjnego.
Jeśli inna drużyna niż Norwegia wygra, bądź zajmie 2 miejsce w przypadku wygranej Francji (oni już mają kwalifikacje na igrzyska bo wygrali MŚ), wtedy po prostu zwalniają miejsce dla 9-tej Macedonii i wszystkie drużyny przesuną się o jedną pozycję.
Tak jak zrobił to Katar, po MŚ znajdował się w I turnieju, natomiast jako, że wygrali Mistrzostwa Azji mają bezpośredni awans i zwolnili miejsce ósmej Słowenii, a dzięki temu Polska awansowała do I turnieju, skąd o awans jest zdecydowanie prościej.
Wszystko na to wskazuje, że Macedonia znajdzie się w I turnieju i raczej awansuje, będzie to świetne podsumowanie kariery reprezentacyjnej K. Lazarova
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Nie jestem specjalistą od ręcznej, ale nie uważacie, że kurs na Chorwatów przesadzony?
Jedyna różnica w wynikach między tymi drużynami to mecz z Francją, gdzie Nasi zagrali kosmos, a Chorwacji dostali 2 dni temu ośmioma bramkami. Jeżeli Francja grała na 100% swoich możliwości, to nie jest to wynik, który robił by z Chorwatów ogórki. Ekipa solidna, kojarzę nazwiska z poprzednich turniejów. Przeciętne zespoły ogrywają ze spokojem. Podobnie jak nam zdarzyła się im wpadka z Norwegami. H2H z ostatnich siedmiu imprez mistrzowskich to 4:1 dla Chorwacji, choć do Polacy wygrali rok temu po pięknym boju wskakując do półfinału. Moim zdaniem jako Janusza i laika od ręcznej mecz 50/50. Kursy już nieźle w dół idą, grać szybko.
Chorwacja @ 3.60 B365
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zyg-fryd 65

zyg-fryd

Użytkownik
Według mnie kurs na Duńczyków przesadzony. Niemcy grają całkiem dobre Mistrzostwa. Teraz jest decydujący mecz o awansie. Dunczycy natomiast stracili pierwsze punkty wczoraj w meczu ze Szwecja gdzie popelniali troche błędów i gubili się przez pewnien czas w obronie. Na Dunczykow nie odwaze sie zagrac raczej to bedzie zaciety mecz gdzie o zwyciestwie moze zadycydować 1-2 bramki. Całkiem dobry kurs jest Na Niemców +3,5 i to zagram bo raczej demolki w tym meczu się nie spodziewam.
Niemcy (+3,5) - Dania 1 @ 1,86 ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maniek81 331,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Polska - Chorwacja [Jurecki M. powyżej 4.5 bramki] 1.65 + Niemcy (+5.5) - Dania [1] 1.42
AKO: 2.34 Betsson ⛔
/Niemcy planowo, niestety Nasi w głowach przegrali spotkanie, każdy jeden bez wyjątku ???? /
Dzisiaj Naszych czeka z pewnością nie łatwe spotkanie. Duża presja swoje zrobi. Spodziewam się podobnego meczu do tego z Norwegią. Chorwaci bronią podobnie i Syprzak ponownie nie będzie miał lekko. Do tego nasze skrzydła, które nic wielkiego nie grają i wychodzi, że ponownie Michał z Karolem będą musieli wziąć sprawę w swoje ręce. Karol potrafi zagrać nierówno, natomiast Michał trzyma równy i wysoki poziom. Nie przypadkiem jest na czele klasyfikacji strzelców. Widać, że Biegler mu ufa, bowiem zagrał do tej pory 218 minut. Więcej ma tylko Szmal. Linię 4.5 powinien, więc dzisiaj ponownie pokryć.
Spotkanie Danii z Niemcami rozstrzygnie o tym kto zagra w półfinałach. Niemcy osłabieni, ponoć bez Weinholda i Dissingera, ale też nie wierzę, by się położyli na boisku i oddali mecz bez walki. Do tego dochodzi fakt, że Duny grali wczoraj wieczorem derby Skandynawii, które co nieco ich kosztowały. Dzisiaj spotkanie o 18:15, więc nawet nie doba odpoczynku, a Niemcy mieli takie doby aż trzy!!! Do tego historia pokazuje, że Duny wcale nie tak łatwo rozprawiali się z rywalem. Opcja +5.5 wydaje się być bezpieczna, a do dubla jest jak znalazł.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Dania - Niemcy under 55.5 1.90 3/10 Parimatch ✅
23-25

-mecz o wysokim znaczeniu dla obu, o awans
-Dania back to back, wczoraj zeszli z parkietu po 22. Szybka gra nie powinna byc w ich interesie
-Niemcy osłabieni, przy wąskiej rotacji też nie powinni kręcić tempa
-Dania już wczoraj ze Szwecją wolny mecz, o overze zadecydowała kompromitacja bramkarzy z obu stron. Drugi dzień z rzędu takie bronienie Landina ciężko zakładać. Bramkarze Niemiec też solidna klasa.

HH
 
A 131

alwex

Użytkownik
Hiszpania - Rosja Typ: Rosja Poniżej 26.5 gola @ 1.85 Betsafe

Hiszpanie już wczoraj mieli ciepło w starciu z Węgrami. Dzisiaj kolejny mecz o być albo nie być ekipy z Półwyspu Iberyskiego, gdyż brak awansu do półfinału drużyny, która przed turniejem celowała końcowy triumf będzie odebrany jako olbrzymie rozczarowanie. Tym niemniej jestem jakoś dziwnie spokojny o Hiszpanów. Wciąż nie mogę oprzeć się wrażeniu, ze ta drużyna ma olbrzymie rezerwy, głównie w defensywie, z której słyną od paru lat. Rosjanie grają bardzo dobry turniej, ale na pewno nie jest to drużyna gra uptempo. Ok mają Dibirova, który do kontr lata tak szybko jak Tomas u Hiszpanów. Jednak większość akcji to spokojne szukanie pozycji do rzutu. Rosjanie w starciu z ekipą o podobnym potencjale co Hiszpanie ustrzelili 25 bramek, przy czym Duńczycy grają na pewno szybciej od Hiszpanów. Dlatego też spodziewam się, że nie będzie dzisiaj przesadnego forsowania tempa, Hiszpanów do wygranej poprowadzi dobra postawa defensywy oraz duetu świetnych bramkarzy.
Wszystko się zgadza, ogólnie taki under na bramki Rosjan z Hiszpanami jak najbardziej do gry, jednak widzę tu jedno i to dość duże moim zdaniem &quot;ale&quot;...
Nie jestem żadnym &quot;znawcą&quot; i być może się mylę, ale tak na zdrowy rozum...
Wcześniej w tej grupie jest przecież mecz Niemcy - Dania i w przypadku porażki Niemców (co jest bardzo prawdopodobne), Hiszpanie będą mieli już pewne 2-gie miejsce i awans niezależnie od swojego wyniku z Rosją. Tak więc ten mecz będzie dla nich kompletnie o nic, natomiast Rosjanie (jeśli z kolei wcześniej Szwedzi wygrają bądź zremisują z Węgrami), będą zapewne z całych sił walczyli o to aby zająć 4-te miejsce w grupie i znaleźć się w czołowej ósemce mistrzostw.
Wątpie więc, aby Cadenas nie oszczędzał trochę przed półfinałem podstawowych graczy i nie rozegrał tego meczu przynajmniej częściowo rezerwami oraz w to, że w meczu o nic Hiszpanie będą grali w defensywie jak lwy. Sumując to z bardzo prawdopodobną motywacją Rosjan, uważam granie takiego typu w tym momencie za niezbyt logiczne i że jeśli już na bramki Rosjan, to lepiej zagrać w drugą stronę...

Hiszpania - Rosja Typ: Rosja over 26.5 bramek @1.85 Betsafe ⛔ jednak niespodziewana wygrana Niemiec z Danią ustawiła właściwie ten mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 73

phamrol

Użytkownik
1. Czy Macedonia ma jeszcze o co grać? Przewijał się tutaj wątek ich awansu na turniej kwalifikacyjny, ale tyczy się to miejsca na MŚ w Katarze?
2. Jak kwestia kontuzji? Wiem, że Rutenka nie zagra, a jak Lijewski, Dissinger i Weinhold?
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Luc Abalo powyżej 3.5 @1.81 4bramki
Michał Jurecki powyżej 5.5 @2.22
AKO:4.01
betsafe
Nie jestem wielkim specem od ręcznej, raczej oglądam tylko turnieje z Polakami dlatego nie będą się wymądrzał dlaczego tak a nie inaczej. Oglądałem 3 mecze Francuzuów, i w każdym bardzo imponował mi Abalo - bardzo skuteczny i szybki skrzydłowy. Jak ma czystą pozycje to raczej się nie myli. Do tego koledzy mu ufają i często grają ostatnią piłke na niego. Dziś prawdopodobnie będzie szybki mecz i myślę że Abalo swoje strzeli. Drugi typ to M.Jurecki, postanowiłem zagrać linię wyższą, ponieważ jak dla mnie jest to najlepszy zawodnik na tym turnieju w naszym składzie. Jak naszym nie idzie, to przeważnie on bierze piłkę i robi różnicę. Na dzień dzisiejszy lider klasyfikacji strzelców na turnieju 32/52, 62% skuteczności. Jak nie będzie miał jakiegoś złego dnia, to na spokoju te 6 goli powinien nam rzucić. Powodzenia!
Lazarov u7.5 warte gry?
Ja bym odpuścił, ostatnio zagrałem ten sam typ i Lazarov sobie zrobił strzelankę, 7 goli to już miał po 1 połowie ????
 
daniel091092 8

daniel091092

Użytkownik
A ja i tak sercem i rozumem jestem za Polską. Kurs 1.45 nie jest zadowalający, ale możemy obstawić różnice bramek (1-3) gdzie kurs jest 3.1
Z Chorwatami zawsze graliśmy ciężkie mecze, ale dobrze wiemy, że to my gramy o półfinał i u siebie. Bo wątpie, że Francuzi przegrają z Norwegią.
I co dalej? Jakie argumenty za tym typem? Bo tutaj nie widzę żadnego rzeczowego./Macko18
 
D 224

dboniem

Użytkownik
1. Czy Macedonia ma jeszcze o co grać? Przewijał się tutaj wątek ich awansu na turniej kwalifikacyjny, ale tyczy się to miejsca na MŚ w Katarze?
2. Jak kwestia kontuzji? Wiem, że Rutenka nie zagra, a jak Lijewski, Dissinger i Weinhold?
1. Wszystko jest w rękach Norwegów, sami już nic nie mogą zyskać.
2. Tutaj pewnie trzeba będzie zaczekać do rozpoczęcia meczów
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Spróbuję jeszcze na koniec rundy głównej coś puścić za parę złotych. Wiem, że nie ma co porównywać meczy towarzyskich, ale jednak zawsze w meczu gra się o jak najlepszy rezultat, a w tych ostatnich z Francją pokazała się z dobrej strony. Więc i tu mogą Francuzów zaskoczyć. Spodziewałem się nieco mniejszych kursów na Norwegów, ale &quot;oddsmejkerzy&quot; mocno faworyzują Francję, a to na plus dla typu, bo linia wyższa na Norwegię.
Drugi mecz, Niemców z Duńczykami uważam za bet dnia. Z resztą pewnie kilku myśli podobnie. Dania b2b. Będą przemęczeni, bo jakby nie patrzeć jeden dzień to nie za wiele na zregenerowanie sił, a wczoraj trochę się nabiegali. Niemcy to mogą wykorzystać pomimo faktu, że nie są faworytem.
Linie dobre i do pokrycia. Zobaczymy co pokażą drużyny.
Francja @ Norwegia +4.5 @ 1,84 Betsson 2/5% ✅
Niemcy +3.5 @ Dania @ 1,87 Betsson 2/5% ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Hiszpania - Rosja (25:23)
Typ: Hiszpania-2Ah
Kurs: 2,07
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 27.01.2016 godz. 20:30

Hiszpania o nic, na turnieju są dużym rozczarowaniem, ale przy takim handicapie według mnie warto zagrać. W normalnej sytuacji linia wynosiłaby -4Ah 1,85. Hiszpanie mają kilku graczy z problemami zdrowotnymi: Sterbik, Canellas, Guardiola, ale skład jest szeroki i bardzo wyrównany. Na korzyść Hiszpanów zdecydowanie obrona i szerokość składu. Świetni leworęczni gracze. Rosja to pozytywne zaskoczenie, ale skład wąski, słabi obrońcy. W ataku są bardzo niebezpieczni, ale też nieregularni. Dla mnie para zdecydowanie dla Hiszpanów. Wystawiłbym linię -3Ah 1,85
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Hiszpania - Rosja
Typ: Timur Dibirov powyżej 5.5 Goli @ 1,90 ⛔ 5/7
Kurs z Unibetu

Mecz o dużym ciężarze gatunkowym, Hiszpanie wiadomo są na dobrej drodze do półfinału, ale dla Rosjan również to ważny mecz, bo walczą o 4. miejsce w grupie, które da awans do turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk w Rio (potrzebują wygranej). Odpuszczania więc nie będzie, tym bardziej, że Rosjanie pokazali na tym Euro zaskakująco dobry handball i nie są bez szans. Dibirov to niekwestionowany lider Rosjan, kapitan zespołu, ekspresyjna i charyzmatyczna postać, pewnie najlepszy gracz tej drużyny. W ostatnich 3 meczach mocno wczuł się w rolę lidera: z Węgrami 6/8, ze Szwedami 7/10, z Niemcami również 7/10. Praktycznie nie schodzi z parkietu, do tego potrafi trafić na wiele sposobów, czy to ze swojego lewego skrzydła, potrafi się przebić przez obronę, no i wiadomo kłuje jeszcze z kontry, a do tego jeszcze czasem rzuca karne. Bardzo dobra charakterystyka na solidną porcję goli, do tego jego pozycja dość uniwersalna jeśli chodzi o typ obrony rywali, czy Hiszpanie będą grać wysuniętą defensywę czy 6-0, to Rosjanin swoje okazje do rzutu powinien mieć. Forma Dibirovowi dopisuje, motywacji też nie powinno zabraknąć, linia na over taka sama jak wcześniej, tylko kurs już nieco niższy, ale i tak moim zdaniem wart uwagi.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Polska - Chorwacja 2✅ @ 3,45 Ónibet

Po porażce Francuzów z Norwegią awans mamy na wyciągnięcie ręki - Chorwaci musieliby wygrać z nami 3 golami żeby nas pozbawić awansu więc myślę, że Biegler da odpocząć naszym najlepszym piłkarzom i Chorwaci przechylą szalę na swoją korzyść. Według mnie zdecydowanie mamy tutaj w tym momencie valuebeta.

Edit: poprawka merytoryczna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
No to panowie szykuje sie wielki mecz i prawdopodobnie wielka nerwówa, jeśli wygramy to na pewno nie kilkoma golami, dlatego polecam grać Chorwacja +3.5, w betsafe po 1.50 nawet trochę grubiej ???? Tak w ogóle to niezłe jaja na tym turnieju ostatnio, Niemcy bez czołowych zawodników ogrywają Danię, Białoruś ogrywa Macedonie, a Francja właśnie zalicza wylot z mistrzostw europy ????
edit: swoją drogą zagram też Hiszpania - Rosja +3.5 za pół stawki @ 1.80 w betsafe, już takie jaja sie dzieją że nie zdziwi mnie jak Ruski ich pokonają, tym bardziej że Hiszpania też cudów nie gra ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lipers 102

lipers

Użytkownik
Polska vs Chorwacja typ: Polska po 1,65 (aktualnie) Betfair 3/10
Chętnie pobiorę kurs 1,65 na Polskę, uważam, że jest dobrze wystawiony właśnie ze względu na motywację obu ekip. Polska będzie robiła wszystko, by wygrać ten mecz, nie tylko, by awansować, ale właśnie dla kibiców, na zatarcie gorszego wrażenia po meczu z Norwegią. Chorwaci chyba sami nie wierzą w to, że mogą tutaj wygrać 11 bramkami. W hali będzie niesamowity doping, bo dzisiaj każdy wierzy nie tylko w awans, ale i w zwycięstwo, bo właśnie zwycięstwo, a nie prześlizgnięcie się po przegranej doda skrzydeł, której potrzebuje ta drużyna. Sądzę, że porażka Francji i Danii dodatkowo zmobilizuje naszych chłopaków do jeszcze większej walki, bo jeśli chcemy medal to teraz i tutaj w Polsce! Każdy może wygrać z każdym i już nikt nie uwierzy, że są drużyny nie do ogrania na tym turnieju.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Hiszpania - Rosja under 55.5 1.85 3/10 Parimatch ✅
25-23

Leci w p i n n a c l e pstro w dół.
-mecz o wszystko dla obu ekip
-Hiszpanie back to back, zamiast luźnego meczu po awansie musze teraz się zabijać
-Rosja ostatnia szansa na Rio
-bramkarze obu drużyn OK

Raczej w tych warunkach 53.5 bym tu wystawił.

HH
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom