>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Meksyk 2021/22

successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Meksyk
Godzina: 04:00
Spotkanie: Atlas - Puebla
Typ: Poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Obydwie drużyny tak jakby zmówiły się na jeden gol w meczu. Dokładnie jedna i tylko jedna bramka padła w każdym z sześciu ostatnich bezpośrednich spotkań! Wszystkie odbyły się na przełomie ostatnich dwóch lat, a więc statystyka dość świeża. Również w lidze mocny under. Na 10 ostatnich spotkań z udziałem gospodarzy, aż w ośmiu padły maksymalnie dwie bramki, a współczynnik ten jest jeszcze niższy w przypadku gości (9 na 10 ostatnich spotkań z ich udziałem kończyło się underem).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 17. Liga de Expansion MX
Godzina: 00:00
Spotkanie: Celaya - Cancun
Typ: Celaya wygra 3:1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Jest to ostatnie spotkanie przed play offami. Gospodarze mają duże szanse na to aby zapewnić sobie bezpośrednie finały kwalifikacji wygrywając dzisiejsze spotkanie i przy korzystnym wyniku w innym spotkaniu. Podejmują oni ostatnią drużynę w tabeli. Ostatnim razem pokonali ich u siebie 4:0 i myślę, że i w tym spotkaniu będą oni górą. Porównując kadrę można dostrzec kilka braków w obu drużynach lecz przy takim spotkaniu podejrzewam, że drużyna gospodarczy będzie chciała za wszelką cenę wygrać to spotkanie by zapewnić sobie pewne miejsce w finałach kwalifikacji. Drużyna gości ostatnie spotkanie wygrało 17 września z przed ostatnią drużyną w tabeli.
 
Ostatnia edycja:
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 17. Liga de Expansion MX
Godzina: 00:00
Spotkanie: Tepatitlan de Morelos - Leones Negros
Typ: Leones Negros wygra 2:1
Kurs: 3.20
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Jest to ostatnie spotkanie przed play offami. Drużyna gości może zapewnić sobie bezpośrednie finały kwalifikacji. Będzie to trudne spotkanie ponieważ gospodarze aby uczestniczyć dalej w play offach muszą to spotkanie wygrać więc raczej postawią się przeciwnikom. Ja w tym spotkaniu jednak postawię na gości ponieważ to oni w ostatnich pięciu meczach lepiej się prezentowali natomiast gospodarze ostatnie zwycięstwo odnieśli 25.08.2021r. Jeżeli chodzi o gości to prawdopodobnie będą mieć do dyspozycji wszystkich podstawowych zawodników. Patrząc na kursy na to spotkanie wydają się według mnie trochę zawyżone na gości więc pójdę w ich stronę i myślę, że to oni wygrają to spotkanie i zapewnią sobie bezpośrednie finały co do i większy komfort nie rozgrywając dodatkowych spotkań. Powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom