>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - Bonus 100% do 400PLN!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Expekt
MEGA PROMOCJA: Bonus 100% do 400PLN!
Wpłać 400PLN i graj za 800PLN!

W ramach oferty powitalnej gracz wpłacając określoną kwotę, otrzyma jej równowartość do 400 zł. Aby odblokować lub wypłacić bonus, użytkownik musi obrócić nim sześciokrotnie w jednym lub więcej zakładach postawionych na zdarzenia, o kursach minimalnie 2,00.
Oto jak w łatwy i szybki sposób skorzystać z promocji:
1. Zarejestruj się w expekt.com ze specjalnego linku:
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;
(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)
2. Dokonaj wpłaty na konto
Aby rozpocząć grę w Expekt, musisz wpłacić na konto co najmniej 15 zł. Aby skorzystać z bonusu od depozytu, środki musisz wpłacić przy pomocy przelewu bankowego lub karty kredytowej/debetowej. Wpłata przy pomocy e-portfela nie uprawnia do skorzystania z oferty podobnie jak przelew środków lub bonusów z innego działu Expekt.
3. Otrzymasz bonus na grę
Wpłacając dowolną kwotę do Expekt, automatycznie otrzymasz od nas bonus aż do 400 zł, który możesz od razu wykorzystać na grę. Wypłata bonusu i wygranych z niego pochodzących będzie możliwa po dokonaniu jego obrotu na zakładach postawionych na zdarzenia posiadające co najmniej 3 możliwe wyniki.
Skorzystaj z oferty powitalnej w Expekt. Doładuj swoje konto i odbierz od nas coś extra!
Z bonusu od depozytu do 400 zł mogą skorzystać tylko gracze, którzy zarejestrowali się w Expekt po 8 października 2013 r.

Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!

Regulamin i zasady:
&lt;label for=&quot;ac-1&quot;&gt;Inne warunki&lt;/label&gt; &lt;article class=&quot;ac-large&quot;&gt; &lt;section class=&quot;grid-11&quot;&gt;
  • Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy w Expekt.
  • Oferta dotyczy tylko graczy zamieszkałych w Polsce. Jeśli jesteś rezydentem innego kraju, nie możesz z niej skorzystać. Expekt zastrzega sobie prawo do zmiany tego punktu regulaminu w dowolnym momencie i wedle własnego uznania.
  • Expekt przyznaje tylko jeden bonus od depozytu na dane konto, adres IP, komputer, rodzinę, adres, numer telefonu lub kartę kredytową/debetową.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do zablokowania próby wypłaty jeśli zaistnieje podejrzenia o nadużycie. Expekt zastrzega sobie prawo do indywidualnego rozpatrzenia każdego incydentu.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do odebrania bonusu i/oraz anulowania freebetów/zakładów postawionych przy jego użyciu, jeśli zauważymy, że gracz postawił zakład/serię zakładów, które zagwarantują mu profit bez względu na wyniki obstawionych wydarzeń sportowych.
  • Z bonusu nie można skorzystać w połączeniu z innymi promocjami, jeśli nie zaznaczono inaczej.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do jego zmiany lub całkowitego wycofania w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny. Gracze powinni regularnie sprawdzać regulamin, by być na bieżąco z zachodzącymi w nim zmianami.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do wykluczenia z oferty danych graczy lub rezydentów danego regionu z natychmiastowym efektem i według własnego uznania.
  • Angielska wersja regulaminu jest wersją nadrzędną.
  • Niniejszy regulamin obowiązuje w połączeniu z regulaminem ogólnym Expekt Gaming (Gibraltar) Limited, który jest dostępny na stronie http://www.expekt.com.

&lt;/section&gt; &lt;/article&gt;
KLIKNIJ i zarejestruj się na [URL='http://www.Expekt.com']www.Expekt.com[/URL]​
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
warunki promocji zmieniły się! Teraz bonus NIE jest dopisywany automatycznie, przed otrzymaniem bonusu 400PLN trzeba postawić jednokrotnie 400PLN i dopiero wtedy dostaniemy bonus, który trzeba obrócic 6x
 
tysioncbaksuf 57

tysioncbaksuf

Użytkownik
warunki promocji zmieniły się! Teraz bonus NIE jest dopisywany automatycznie, przed otrzymaniem bonusu 400PLN trzeba postawić jednokrotnie 400PLN i dopiero wtedy dostaniemy bonus, który trzeba obrócic 6x
Skąd taka informacja?
EdIT: ok, znalazłem
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
L 0

latka

Użytkownik
Witam, a ja mam pytanie czy konto bankowe z którego wpłacamy pieniądze musi być kontem należącym do zakładającego konto? czy można kogoś poprosić o wpłate?
Druga sprawa: hipotetycznie - wpłacam 400 PLN gram na kurs 2.5 wygrywam 1000 PLN i wtedy dopisują mi to 400 PLN ? czyli będe miał na koncie 1400 PLN ? i obrót liczymy sam bonus (6x400PLN) czy też bonus liczymy od calej kwoty który mam w trakcie przyznawania bonusu?
 
B 0

bialy-wilk

Użytkownik
Konto bankowe musi należeć do Ciebie.
Obrót liczą od kwoty 400zł czyli 6x400zł bez względu na potencjalną wygraną. Bonus zostaje przypisany parę sekund po postawieniu pierwszego zakładu.
 
H 0

harley92

Użytkownik
&#39;&#39;Aby otrzymać bonus od depozytu do 400 zł, użytkownik musi dokonać wpłaty na swoje konto w Expekt i dokonać co najmniej jednokrotnego obrotu wpłaconej kwoty na zdarzeniach o kursie co najmniej 2,00.&#39;&#39;
prosze mi powiedzieć czy dobze to rozumiem: wpłacam 400 zł na konto expekt i teraz tak:
*czy mogę dokonac obrotu na kilku zdarzeniach osobno czyli np grajac 8 kuponów po 50zł
*czy to musi byc kurs 2,00 na pojedyncze zdarzenie czy może być np kupon wielokrotny np trzy zdarzenia po 1,30 co da nam ako powyżej 2,00
 
L 0

latka

Użytkownik
@harley92
Możesz ten jednokrotny obrót dokonać w kilku kuponach, liczy się wysokość pierwszego depozytu. Kurs 2.0 można uzyskać w pojedynczym zdarzeniu (w tym przypadku MUSI być to zakład z trzema możliwościami do postawienia) oraz w kuponie wielokrotnym (zakłady dowolne).
 
P 0

pogorz91

Użytkownik
Zapytałem dziś na czacie czy to prawda, że expekt przeprowadza weryfikacje prosząc o zdjęcie dowodu trzymane przy twarzy. Szanona pani poinformowała mnie, że każdy jest weryfikowany indywidualnie i ze w regulaminie jest wszystko. Poprosiłem o ten zapis z zdjęciem twarzy, pani wkleila mi tresć o zdjęciu ale dokumentu, w którym nie ma żadnej wzmianki o zdjęciu fejsa, wiec powiedziłej jej to. Odpowiedziała mi, że to jest moja interpretacja regulaminu ???? i że czasami prosza o zdjęcie dowodu trzymane przy twarzy. Napisalem jej jeszcze że jak mogą prosić o coś czego nie ma w regulaminie itp itd. Znow odpisała że to sa moje interpretacje regulaminu, żebym wpłacał kase i grał a opdczas wypłaty poprosza mnie o dokumenty ale czy same czy z twarzą to sie okaże ????
 
L 0

lubiewypic

Użytkownik
&quot;Aby skorzystać z bonusu od depozytu, środki musisz wpłacić przy pomocy przelewu bankowego lub karty kredytowej/debetowej. Wpłata przy pomocy e-portfela nie uprawnia do skorzystania z oferty podobnie jak przelew środków lub bonusów z innego działu Expekt&quot; - jak wpłacę z banku za pomocą przelewy24 to będzie bonus? przelewy24 to nie e-portfel?
 
B 0

bialy-wilk

Użytkownik
@lubiewypic - tak, za możesz wpłacić za pomocą przelewu24 z swojego banku, dostaniesz bonus.
@pogorz91 - Expekt aktualnie chce tylko dowód ( można samemu zweryfikować swoje konto - ładując skan w sekcji dokumenty w moje konto). Kiedyś chcieli zdjęcie jak trzymasz swój dowód koło twarzy ale się to już zmieniło i chwilowo tego nie wymagają.
 
C 1

capsu

Użytkownik
mam pytanie czyli jeśli postawię Moje 400zł na kupon z kursem 2,0 i przegram to i tak dostanę te bonusowe 400pln?
tak jakby zakład bez ryzyka w pewnym sensie?&gt;
 
F 2

future0

Użytkownik
nie &quot;bez ryzyka&quot; bo nie ważne czy wygrasz czy przegrasz to i tak dostaniesz, a więc stawiając zawsze ryzykujesz
 
K 0

krycia92

Użytkownik
dzis expekt porostu mnie okradł, wczoraj otworzylem konto u niech bo nie gralem wczesniej wplacilem 400, zagrralem zaklad i dostalem 400 zagralem na to samo zdazenie, zaklady wygrane, ale rozliczony na + tylko depozyt, bonus zabrali mi i przyslali takiego maila

Witaj Pawel,
Z przykrością informujemy, że bonus powitalny (Cashback) został usunięty z Twojego konta z powodu naruszenia Regulaminu Serwisu. Szczegóły znajdziesz w sekcji „Promocje Sportowe”. Pełna treść Regulaminu znajduje się pod adresem:

Przypominamy, że decyzje o przyznaniu bonusu lub jakiejkolwiek innej promocji pozostają w gestii Expekt.com. Prosimy, abyś pamiętał, że Expekt.com przyznaje tylko jeden bonus na osobę, kartę kredytową, konto bankowe, gospodarstwo domowe, komputer lub adres IP.
Pozdrawiamy,
Dział Obsługi Klienta

ja nie gralem u nich wczesniej, nikt z rodziny nie grał, nie logowalem sie na zadne inne konto, nic z tych żeczy ip itp. mialem czyste konto i komputer.

EXPEKT ZŁODZIEJEEEEEEEEEEEEEEE
 
M 0

myszkamiki

Użytkownik
Witaj krycia92.
Doskonale rozumiem twoje &quot;zdenerwowanie na expekt&quot; ze zabral Ci bonus 400zl i wszsytkie wynikacjace z niego wygrane. Masz prawo do flustracji.
I zgadzam sie z Toba pewnie Expekt rowniez ze &quot; nie grales u nich wczesniej, nikt z rodziny nie grał, nie logowales sie na zadne inne konto, nic z tych żeczy ip itp. miales czyste konto i komputer.
To prawda co mowisz.
Tylko jest jedna mala rzecz o ktorej pewnie zapomiales lub nie doczytales w regulaminie a mianowicie mieli zapiske taka ze jak dokonasz depozytu na kwote 400zl a nastepnie postawisz na jakis mecz te 400zl to otrzymasz bonus 400zl i teraz tego BONUSA nie mozna postawic na ten sam zaklad co depozyt.
Czyli bonusa nie mozna bylo postawic na ten sam zaklad co postawiles depozyt, inaczej zabieraja bonus i wynikacjace z niego wygrane. Tak tez zrobili.
Wiec nie widze tutaj nic zlego ze strony EXPEKT.
Mam nadzieje ze pomoglem. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom