>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega Promocja w Betsson- Bonus od Pierwszej Wpłaty 100% do 111PLN i Zakład bez Ryzka!

kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Czapeczka dotarła. W niedziele się zgłosiłem po nią, wczoraj dostałem emaila, że weryfikacja ok i dziś czapka w domu. Trochę mała, ale dla dziewczyny jest w sam raz.
✅
 
G 0

gwiazdek

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące obrotu.
Zakładając sytuację że wpłacam 100 zł, dostaję 100 zł bonusu oraz 100 zł na zakład (przegrany). Obstawiając zakład za 100 zł muszę zrobić 300 zł * 6 = 1800 zł obrotu, czy 200zł*6=1200 zł obrotu ? ?
Jak wygląda sytuacja gdy darmowy zakład zostanie wygrany ??
Dziękuje za odpowiedz ????
 
R 17

raul18

Użytkownik
czyli jak wejdzie mi pierwszy zaklad to obrot bedzie wynosil tylko 6 x 100zl bonusu od depozytu? a jak zaklad okaze sie przegrany to dostane zwrot ale obrot wtedy bedzie wynosil 6 x 200zl ? Dobrze rozumiem, przy depozycie 100zl oczywscie
 
david295 80

david295

Użytkownik
Co do zwrotu za przegrany zaklad jezeli wysle dwa zaklady po 111zl to zwrot dostane od tego ktory byl wyslany jako pierwszy czy od tego ktory bedzie pierwszy rozliczony ?
 
pilkarzyk-84736 17

pilkarzyk-84736

Użytkownik
Wpłaciłem 111 zł i dostałem bonus 111 zł. Zagrałem zakład za 222 zł. Jeśli mi nie wejdzie to dostane zwrot 111 zł, czy zwrot obowiązuje tylko przy zakładzie do 111 zł ?
 
M 0

marcinb81

Użytkownik
Witam ,,, dostalem czapke z betssona wkleilem zdjecie do galerii itd dokumenty i wszystko zostalo zweryfikowane z powodzeniemczekam juz tydzien na ten bonus 20 zlotych i nic kieruja mnie na jakas rosyjsko jezyczna strone w tym temacie przeciez to jakas sciema ,,nie wiecie ile sie czeka dostal ktos ten bonus za czapke ???????
 
Do góry Bottom