>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Mecze Towarzyskie reprezentacyjne kobiet i mężczyzn

Fortuna bonus
zibi16 13,7K

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, w tym temacie podajemy swoje analizy, typy i przemyślenia związane z meczami towarzyskimi Reprezentacji kobiet i mężczyzn, powoli rozkręca się nam to wszystko więc z dnia na dzień powinno być co raz więcej spotkań i co raz ciekawiej.

Już dziś reprezentacja Polski zostanie sprawdzona przez Czeszki, jak zakończy się pierwszy sparing?
Zaczynamy!

zibi16 13,7K

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Czechy 3:0
Czechy +10,5
1,85

Przed nami pierwszy sparing reprezentacji Polski. Polki grają w Wałbrzychu z Czeszkami, które przygotowują się do kwalifikacji Mistrzostw Europy, Polki po zajęciu 4 miejsca na poprzednich ME zagwarantowały sobie start bezpośrednio bez żadnym kwalifikacji więc taki sparing jest ważniejszy dla Czeszek.
Polki mocno osłabione brakiem kilku kluczowych siatkarek m.in. J. Wołosz, M. Smarzek-Godek, M. Kowalewska, N. Mędrzyk, Z. Efimienko-Młotkowska, K. Alagierska, A. Kąkolweska czy M. Grajber. Czyli jednym słowem podstawowa rozgrywająca i jej zastępczyni, podstawowa atakująca, podstawowa przyjmująca i obie podstawowe środkowe oraz główna wchodząca środkowa. Jest to ogromne osłabienie po Naszej stronie i ciekaw jestem jaki skład wystawi J. Nawrocki.
Z pierwszego składu zostały libero M. Stenzel, przyjmująca M. Stysiak.
Oczywiście Czeszki to nie jest Europejska czołówka, powiedział bym, że taki średniak ale w takim składzie Polki także należą do średniaka i myślę, że takie handi jest sporym zapasem po stronie Czeszek.​

Ostatnia edycja:
G 10

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Wczoraj Nasze Panie troszkę pograły.Dzisiaj będzie gładko.
Typ 3-0 dla Polek po kursie 1.95[/ICONPLUS]
Piszesz żebym coś napisał,gdy sam wszystko napisałeś😊Polki wczoraj grały młodzieżą i mimo to odrobiły wynik z 0-2 i wygrały mecz 3-2.Przestały robić błędy i mecz wygrały.Dziś powinny dojść Nasze bardziej doświadczone zawodniczki,ale nawet bez nich powinny sobie dziś spokojnie poradzić.Typ 3-0 a dla Mniej odważnych np. -168.5 punktu po kursie 1.85
//Może napisz kilka zdań na temat tego meczu a nie suchy typ? Nie wszyscy wiedzą w jakim składzie grają Polki i, że np brakuje bardzo dużo naszych zawodniczek. Masz czas do meczu jeśli nic nie napiszesz typ będzie usunięty./ zibi16

Załączniki

Ostatnia edycja:
zibi16 13,7K

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Szwajcaria
Polska -12,5 1,85

Wczoraj Polki bardzo męczyły się ze Szwajcarkami wygrywając 3:2 a przegrywając już 0:2. Myślę, że tak źle rozpoczęty mecz był spowodowany wystawieniem bardzo młodych zawodniczek.
Oczywiście to jest tylko moja teoria, że w tym 2meczu zagrają wszystkie zawodniczki oczywiście z racji, tego, że to jest ostatni mecz w sezonie po zgrupowaniu więc nie ma co oszczędzać.
Sporo siatkarek nie pojechało na to zgrupowanie m. in. M. Smarzek, J. Wołosz, N. Mędrzyk, A. Kąkolewska czy Z. Efimienko - tych zawodniczek jest więcej.
Jeśli moja teoria się sprawdzi to dziś zobaczymy M. Stysiak na przyjęciu, J. Nowicką na rozegraniu czy np na ataku Łukasik są to zawodniczki już ograne.
Szwajcaria to zespół słaby nie ma co się oszukiwać więc myślę, że nawet w 4 setach takie handi może wejść dość spokojnie.​

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10