>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Mecze Towarzyskie reprezentacyjne kobiet i mężczyzn

zibi16 12,9K

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
08/2007
Posty
3668
Witam, w tym temacie podajemy swoje analizy, typy i przemyślenia związane z meczami towarzyskimi Reprezentacji kobiet i mężczyzn, powoli rozkręca się nam to wszystko więc z dnia na dzień powinno być co raz więcej spotkań i co raz ciekawiej.

Już dziś reprezentacja Polski zostanie sprawdzona przez Czeszki, jak zakończy się pierwszy sparing?
Zaczynamy!
 
zibi16 12,9K

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
08/2007
Posty
3668
Polska - Czechy
Czechy +10,5 1,85

Przed nami pierwszy sparing reprezentacji Polski. Polki grają w Wałbrzychu z Czeszkami, które przygotowują się do kwalifikacji Mistrzostw Europy, Polki po zajęciu 4 miejsca na poprzednich ME zagwarantowały sobie start bezpośrednio bez żadnym kwalifikacji więc taki sparing jest ważniejszy dla Czeszek.
Polki mocno osłabione brakiem kilku kluczowych siatkarek m.in. J. Wołosz, M. Smarzek-Godek, M. Kowalewska, N. Mędrzyk, Z. Efimienko-Młotkowska, K. Alagierska, A. Kąkolweska czy M. Grajber. Czyli jednym słowem podstawowa rozgrywająca i jej zastępczyni, podstawowa atakująca, podstawowa przyjmująca i obie podstawowe środkowe oraz główna wchodząca środkowa. Jest to ogromne osłabienie po Naszej stronie i ciekaw jestem jaki skład wystawi J. Nawrocki.
Z pierwszego składu zostały libero M. Stenzel, przyjmująca M. Stysiak.
Oczywiście Czeszki to nie jest Europejska czołówka, powiedział bym, że taki średniak ale w takim składzie Polki także należą do średniaka i myślę, że takie handi jest sporym zapasem po stronie Czeszek.​