>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mecz wycofany z oferty

1 3

1905

Użytkownik
Witajcie,mam takie pytanie obstawiłem mecz Brazylijskiej Serie B Chapecoense-SC - America Mineiro wczoraj ok. 10 rano na typ połowa/koniec 2/1 po kursie 25,00,mecz został przełożony - na dzisiaj na godzinę 21:20.Zastanawia mnie jedno większość bukmacherów wycofało ten mecz z ofert,też teraz sprawdziłem i na sts.pl też nie można tego meczu już zagrać.Jak zostanie potraktowany mój zakład ? Dostanę zwrot? Czy będzie normalnie policzony ?
 
1 3

1905

Użytkownik
Źle mnie Ted zrozumiałeś,wiem że jest to 72h do rozegrania - bardziej mi chodzi o to że został on wyrzucony z ofert i na tym mi bardziej zależy.Czy jeżeli został on wyrzucony z ofert sts.pl przed rozpoczęciem meczu to jak się to mnie tyczy? Czy będę miał zwrot czy będzie normalnie policzony ?
P.S Sorki za drugi temat,chodzi mi tylko o to pytanie,później do zamknięcia.
 
merida1879 1,2K

merida1879

Użytkownik
Witam.
Właśnie obiecałem dla STS, że zrobię mim pseudo reklamę.
Od początku.
Zawarłem z nimi zakład z paroma zdarzeniami, gdzie był między innymi mecz tenisa pomiędzy:
Delbonis F.(Arg)0-2Roger-Vasselin E.(Fra) obstawiłem 0:2 dla Vasselina. No to ucieszony zacieram ręce i czekam na mecze LM.
Ale po jakimś czasie sprawdzam kupon i co widzę, stawka została zmieniona na 1.00 czyli tak jakby nie było zawartego zakładu.
Oczywiście zacząłem interweniować u nich i pokazywać zrzuty ekranowe które sobie wcześniej porobiłem UDOWADNIAJĄC IM ŻE ZMIENIAJĄ CZASY
ZAWARTYCH ZAKŁADÓW.POKARZE WAM JAK TO ROBIĄ
. ????
Zmieniają decyzje i zaliczają zakład, al po paru minutach patrzę i nie wierze - zakład wyzerowany.
Dla mnie jest to czysta machlojka, ale nie zostawi tego tak, są instytucje które tylko czekają na takie newsy.
w pierwszym zdjęciu czerwone zakreślenie jest złe, chodzi o niebieskie. ZWRÓĆCIE UWAGĘ NA GODZ. ROZPOCZĘCIA ZAKŁADÓW
 
T 15

temp

Użytkownik
Akuratnie zmiana godziny rozpoczęcia meczu mnie nie dziwi, bo mecz faktycznie zaczął się o 16:10.
Co do rozliczenia po kursie 1.00 to wydaje się, że masz rację. Daj znać, czy po Towjej interwencji przywrócili prawidłowy kurs.
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Na screenie nie ma czasu zawarcia zakładu, tylko czas rozpoczęcia meczu a jak wiadomo w tenisie godziny rozpoczęcia się często zmieniają.
 
Do góry Bottom