>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mecz towarzyski Szkocja - Polska [24.03.2022 - 20:45]

Status
Zamknięty.
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Szkocja - Polska
Drużyna 1 lub remis i poniżej 4.5
lvbet 1.50
Mecz towarzyski, w którym głównym celem moim zdaniem powinno być uniknięcie kontuzji. Jak wiadomo, Szkocja miała zagrać z Ukrainą, co w obecnej sytuacji jest niemożliwe. Polska nie zagra z Rosją, która została ukarana walkowerem. Szkoci tak naprawdę nie wiedzą, co ich czeka, ale Polacy mogą już nastawiać się na mecz ze zwycięzcą meczu Szwecja - Czechy. Mecz towarzyski w Glasgow będzie ważniejszy dla gości i naszego nowego selekcjonera czyli Czesława Michniewicza. Z drugiej strony nie spodziewam się, że
Szkocja odpuści i pozwoli sobie na porażkę. Gospodarze wygrali 6 poprzednich meczów z rzędu a u siebie ostatni raz przegrali we wrześniu 2019. Polacy zagrają bez Lewandowskiego a mam spore wątpliwości co do siły ofensywy z Piątkiem jako najbardziej wysuniętym graczem. Moim zdaniem najpewniej ten mecz zakończy się remisem, ewentualnie skromną wygraną Szkocji po kontrze lub błędzie naszej defensywy. Na pewno jednak nie spodziewam się tutaj overowego meczu czy też wygranej naszej reprezentacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +710
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Szkocja - Polska
Typ Szkocja wygra którąś z połów
Kurs 2,0
Betfan

Obie ekipy w ramach baraży nie rozegrają swojego pierwszego meczu. Polacy wiadomo, że czekają na zwyciezc z meczu Szwecja - Czechy, ale Szkocja, która miała rywalizować z Ukrainą czeka na decyzję. Z tego powdu mecz towarzyski w takim skąłdzie jest rozsądnym rozwiązaniem/ Jak dla mnie Szkocja u siebie będzie bardzo mocnym przeciwnikiem. Liczba sześciu kolejnych zwycięstw w meczach reprezentacyjnych budzi podziw. Nasze orły mentalnie w meczach towarzyskich nie sprawdzają się. W meczach eliminacyjnych co prawda przeważały zwycięstwa. Jednak w debiucie Michniewicza nie widzę tu atmosfery na zwycięstwo. Może jakis remis wys=ciągną dlatego wybieram bezpieczniejszą wersję, że Szkocja wygra którąś z połów.
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Szkocja - Polska
Over 2.5 bramek @ 2.23 Betfan

Zawsze chętnie gram jakieś overy w meczach Polaków, wiadomo, że nasza obrona kuleje, chociaż Wojtek ostatnio w dobrej formie, to i tak tracimy często głupie bramki, po prostych błędach, w eliminacjach do MŚ tylko 3 razy w naszych spotkaniach nie padał BTTS, a mieliśmy w grupie przecież takie drużyny jak Albania, Andora czy San Marino (gdzie ze wszystkimi traciliśmy bramki), na szczęście mamy też dobrą ofensywę, mimo, że możemy oszczędzać Lewandowskiego, to dalej mamy w ataku chociażby Milika czy Piątka, którzy strzelają regularnie bramki w swoich klubach. Szkocja u siebie raczej nie powinna odpuścić, mimo, że to spotkanie towarzyskie, ale też nie sądzę, że będą się bić do upadłego o zwycięstwo. Jest to pierwsze spotkanie Michniewicza, a wiadomo jak to jest z tymi pierwszymi spotkaniami, w meczach Szkocji z Polską często pada spora liczba bramek, więc jestem gotów zaryzykować over w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Polska over 12,5 fauli
1,80 eWinner

Mimo że, to mecz towarzystki, to spróbuję zagrać over fauli Polaków. Bardzo często korzystam z tego zakładu w meczach o punkty naszych Orłów i rzadko mnie pod tym względem rozczarowują. Nawet w meczach "o nic" potrafią robić po kilkanaście fauli. Kilku z naszych graczy będzie walczyło o miejsce w składzie na finał baraży, m.in. Krychowiak - on sam jest gwarantem 3-4 fauli w meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1017
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Szkocja - Polska
Typ: 1 @ 2,75 Fortuna (ta ostatnia minuta... jak to śpiewał Fogg.. :) )
lub
1X i poniżej 2.5 gola @ 1,97 BetFan

Ja dzisiaj stawiam na gospodarzy. Szkoci zrobili dużo lepsze wrażenie na ostatnim Euro niż Polska mimo że również odpadli w grupie ale z Anglia, Czechami i Chorwacją które to zaszły daleko w mistrzostwach wszyscy chyba pamiętają ten wielki bój o Anglię. Po mistrzostwach zespół dostali skrzydeł i świetną końcówką eliminacji wywalczyli sobie awans do baraży. Polska jak jest każdy widzi za trenera Michniewicza na pewno nie będzie to taka radosna piłka jak za Sousy nie spodziewałbym się wysokiego wyniku będziemy nastawieni na obronę pewnie. Nie zagra Lewandowski i Szczęsny będziemy trenować doskonalić grę obronną przed najważniejszym meczem ale znając naszych jakiś babol im się przytrafi i skończy się 1-0 dla Szkotów. Ciekawy kurs na fortunie do pogrania kusi też bardziej bezpieczna ale też opłacalna wersja na typ: 1X i poniżej 2.5 gola w BetFan po kursie 1,97.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +307
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Polska - Szkocja
Poniżej 1.5 kartki @2.35
Mecz tuż przed finałem baraży. Pierwszy mecz Polski pod wodzą Michniewicza. Zadanie to głównie przetestowanie formacji i zawodników oraz nie uszczuplenie kadry przed meczem finałowym. Zawodnicy obu stron powinni grać zachowawczo i szanować swoje nogi. Kurs fajny, bo Szkoci grają twardą piłkę, ale myślę, że przy tych okolicznościach założenia będą jednoznacznie asekuracyjne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +710
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Szkocja:polska
20:45
Typ: 1
Kurs: 2.46
Betfan
Szkocja: Gordon - Taylor, McTominay, Hanley, Tierney, McGinn, McGregor, Adams, Christie, Gilmour, Patterson.
Polska: Skorupski - Salamon, Glik, Bednarek, Cash, Żurkowski, Krychowiak, Reca, Moder, Milik, Zieliński
Dziś w Glasgow w meczu ze Szkocja Czesiu Michniewicz zadebiutuje w roli selekcjonera reprezentacji. Idę tutaj mało patriotycznie w kierunku Szkotów.. zagramy dzisiaj bez Lewandowskiego w wyjściowym składzie co bardzo osłabia naszą drużynę. Wiemy ile znaczy dla kadry nasz kapitan, cofa się odbiera piłki kieruje podpowiada innym. To sparing najważniejszy mecz zagramy we wtorek finałowy mecz barazowy. Myślę że dziś Polacy potraktują ten mecz treningowo pod wodzą nowego szkoleniowca i jednak ulegną walecznym szkotom którzy nie mają meczu barażowego we wtorek i na boisku dadzą z siebie 100 % maxa. Napastnik Southampton Adams pokona dziś Skorupskiego w bramce i to Szkoci odniosą zwycięstwo w tym meczu. Zieloności.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom