>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecz towarzyski Polska - Ukraina [środa 11.11.2020 20:45]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-11-3 o 09.31.06.png
Zrzut ekranu 2020-11-3 o 09.22.38.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Podczas dzisiejszej konferencji selekcjoner potwierdził, że w towarzyskim spotkaniu na pewno nie wystąpi Robert Lewandowski oraz zawodnicy, którzy grają regularnie w swoich klubach w lidze oraz europejskich pucharach
O rotowaniu składem i planie na mecz z Ukrainą
Na pewno, tak jak we wrześniu, będziemy rotować składem. Ale to nie oznacza, że podejdziemy do tych spotkań bez motywacji i zaangażowania. Wychodzimy na boisko za każdym razem po to, żeby wygrać. Nie spodziewam się, żeby któryś zawodników wystąpił we wszystkich trzech listopadowych meczach, ale będzie to ostatecznie zależało od stanu zdrowia piłkarzy. Pewne jest już, że w towarzyskim spotkaniu z Ukrainą nie zagra Robert Lewandowski. Odbyłem w ostatnich dniach bardzo pozytywną rozmowę z Hansem-Dieterem Flickiem, trenerem Bayernu Monachium. Zdajemy sobie sprawę z tego, że najważniejsze dla klubu i reprezentacji jest to, aby zawodnik był zdrowy. Lewandowskiemu przyda się chwila odpoczynku. Wolne w środowym meczu dostanę również inni zawodnicy, którzy grają w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy i mają za sobą dużo spotkań w klubach.
Konferencja on-line oraz zapis najważniejszych informacji:
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Ukraina
Typ: Polska strzeli gola w obu połowach
Kurs: 4,05
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Do tego spotkania nie przystąpimy w najmocniejszym składzie bo zabraknie między innymi Roberta Lewandowskiego. Jakiegoś urazu na treningu doznał też Kamil Grosicki i jego występ jest niepewny. Skład Ukrainy jednak też nie będzie najmocniejszy, tam też zabraknie kilku ważnych graczy. Oglądając ostatnie mecze reprezentacji zauważyłem progres. Pojawiło się kilku ciekawych piłkarzy, którzy wiele wnoszą do naszej reprezentacji i dzięki temu nasze wyniki są ostatnio naprawdę niezłe: zwycięstwo 3:0 z Bośnią i Hercegowiną, remis 0:0 z Włochami(choć obie reprezentacje miały wiele dobrych okazji na gole), wygrana 5:1 z Finlandią, a wcześniej było zwycięstwo na wyjeździe 2:1 z Bośnią i Hercegowiną. W trzech z tych czterech spotkań Polska strzeliła gola w obu połowach i mam nadzieję, że pomimo braku naszego najlepszego napastnika uda im się to również w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +149
E 1K

Eryk933

Użytkownik
Na 1xbet jest linia 2,5 żółtych kartek po kursie 1.63. Nie jestem pewien czy to będzie zwykły mecz towarzyski, dzisiaj jest 11 Listopada to po pierwsze, po drugie przeciwnikiem Ukraina (nie bez powodu - dużo społeczność w PL), będą grać rezerwowi, więc mam nieodparte wrażenie, że tu każdy będzie chciał wygrać. Linia jest wystawiona bardzo bardzo nisko. Ja z niej korzystam i uważam, że nasza drużyna może sama pokryć linię.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Skorupski - Gumny, Walukiewicz, Bochniewicz, Rybus - Zieliński, Klich, Góralski, Płacheta - Milik, Piątek.

Grubo
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 2.5 Bramek @ 1.81 Pinnacle (2:0)
Poland - Ukraine


Widac ze nie ma zainteresowania albo nie ma pomyslu na ten mecz. W tym meczu chodzi mi po glowie under pozniej 2.5 bramki , taki zaklad na przeczucie, podejrzewam ze nie bedzie tam duzego forsowania tempa a druzyny nie beda nie wiadomo jak zazynaly sie za bramki, fakt ze gra sporo zmienikow i beda starali sie jak najlepiej wypasc, sadze ze moze to byc kopanina.

Bilans 8 meczy jakich mamy z Ukraina 3-2-3 i 9-9 w bramkach wiec fajnie by sie tutaj wkomponowal remis dla rowniego bilansu albo 1-1 lub 0-0, co ciekawe najbardziej bym optowal za tym bebramkowym remisem, poniewaz w naszych potyczkach takiego remisu jeszcze nie bylo , wiec warto zastanowic sie nad remisem 0-0 za 10 kurs typ na czucie under 2.5. (Wiem ze obrona w naszym zestawienu jest eksperymentalna i Ukraina moze pokusic sie o wygrana ale to zaklad bardziej oparty na przeczyciu)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +350
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom