>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mecz towarzyski Polska - Finlandia [środa 7.10.2020 20:45]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panie i Panowie jakieś propozycje na jutro?
Brzęczek zapowiadał na konferencji, że w składzie będzie sporo rotacji, a w bramce na pewno zobaczymy Drągowskiego.
 
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Wydaje mi się że nuda, nuda i jeszcze raz nuda to będzie. Ten mecz jest potrzebny chyba tylko ze względu na zobowiązania wobec tv bo innego sensu w tym nie widzę.
Finowie trochę poszli do przodu ale też nie ma co z nich robić nie wiadomo kogo, awans do euro mają i brawa za to, jeszcze większe słowa uznania dla Greków i Bośniaków, że potrafili tak spierdolić eliminacje... ale nie o tym.
Finowie po pandemii 2 mecze w LN w obu po 1 golu, Polacy wiadomo co grali i jakie wyniki były. Jutro sporo rotacji w obu drużynach (czyli brak zgrania) ale Brzęczek też ma pewnie świadomość że nie może tego przegrać bo będzie kolejny kamyk do ogródka pełnego głazów z zarzutów i zastrzeżeń wobec jego osoby więc też spodziewam się kunktatorstwa podobnego do jego towarzyskich meczów z Irlandią i Czechami z 2018 roku (tak wiem dawno było ale nadal prawda). Reasumując spodziewam się albo nudnego 0:0 czy też jakiegoś 0:1, 1:0...
Moje typy:
Do dubla: under 2.5 1,75
Do tripla czy większej taśmy
Under 3,5 za 1,27
1 polowa under 1, 5 za 1,35
Kursy z STS

1 wielki
 
Ostatnia edycja:
lukas88 229K

lukas88

Forum VIP
Polska- Finlandia
Typ: 1 (-1) AH
Kurs: 2,19
Marathonbet

Stawka 6/10

Dziś "trener" Brzęczek ma porotować składem, przez co będzie szansa dla Klicha, Kędziora, Modera czy Drągowskiego. Uważam że to lepszy wariant, niż granie cały czas leciwymi już Krychowiakiem i spółką. Świeżość w tej kadrze na pewno się przyda, uważam że stać ich na pokonanie mocno przeciętnych Finów. Zresztą jak wynik nie bezie zadowalający to ok 60 minuty pojawi się RL9 i coś pewnie ustrzeli.

Może nieco patriotycznie ale uważam że zobaczymy dziś kilka bramek i typuję wynik 3-0 lub 3-1

Alternatywnie:
Polska strzeli w obu połowach @ 2,67 Fortuna 4/10
Polska (-1,5) @ 2,78 Fortuna 3/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +141
mrsmith 90,9K

mrsmith

Użytkownik
Pomijając fakt że ten i podobne mecze towarzyskie są do niczego już nie potrzebne bo i tak gra się co 3 dni , to uważam że będzie to szybki chodzony bo nikomu się nie bedzie chciało ani biegać ani walczyć bo i po co.
Stawiam na remis bramkowy może 1-1
X w PZbuk 3,75
1-1 w Totolotku 7,00
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Polska- Finlandia
Typ: 1 (-1) AH
Kurs: 2,19
Marathonbet
Stawka 6/10


Dziś "trener" Brzęczek ma porotować składem, przez co będzie szansa dla Klicha, Kędziora, Modera czy Drągowskiego. Uważam że to lepszy wariant, niż granie cały czas leciwymi już Krychowiakiem i spółką. Świeżość w tej kadrze na pewno się przyda, uważam że stać ich na pokonanie mocno przeciętnych Finów. Zresztą jak wynik nie bezie zadowalający to ok 60 minuty pojawi się RL9 i coś pewnie ustrzeli.

Może nieco patriotycznie ale uważam że zobaczymy dziś kilka bramek i typuję wynik 3-0 lub 3-1

Alternatywnie:
Polska strzeli w obu połowach @ 2,67 Fortuna 4/10
Polska (-1,5) @ 2,78 Fortuna 3/10
Może i Lewandowski by strzelił, ale najpierw musiałby być w szerokiej kadrze na ten mecz...
 
willliag 9

willliag

Użytkownik
Jestem od wielu lat na tym forum, ale pierwszy raz od dawna spróbuję podzielić się typami, zobaczmy co z tego będzie :)

Milik strzeli - 2.65 Forbet
Milik over 1,5 - 8.50 Forbet

Wszyscy wiemy w jakiej Milik znalazł się sytuacji, w Neapolu już nie pogra, szykuje się parę miesięcy bez gry w pierwszej drużynie, z tego względy myślę, że po pierwsze będzie bardzo zmotywowany na bramki (też po to by się pokazać na nowe okienko transferowe, oczywiście to tylko sparingi ale innych okazji może nie mieć) no i po drugie myślę, że z uwagi na swoją sytuację dostanie pełne 90 minut (a np. Piątek, na którego kursy są niższe może zejść podczas meczu - oczywiście może być i dokładnie przeciwnie, ale logika wskazuje że powinno być tak jak napisałem jeśli chodzi o czas gry)
 
willliag 9

willliag

Użytkownik
Jestem od wielu lat na tym forum, ale pierwszy raz od dawna spróbuję podzielić się typami, zobaczmy co z tego będzie :)

Milik strzeli - 2.65 Forbet
Milik over 1,5 - 8.50 Forbet

Wszyscy wiemy w jakiej Milik znalazł się sytuacji, w Neapolu już nie pogra, szykuje się parę miesięcy bez gry w pierwszej drużynie, z tego względy myślę, że po pierwsze będzie bardzo zmotywowany na bramki (też po to by się pokazać na nowe okienko transferowe, oczywiście to tylko sparingi ale innych okazji może nie mieć) no i po drugie myślę, że z uwagi na swoją sytuację dostanie pełne 90 minut (a np. Piątek, na którego kursy są niższe może zejść podczas meczu - oczywiście może być i dokładnie przeciwnie, ale logika wskazuje że powinno być tak jak napisałem jeśli chodzi o czas gry)
No i w sumie wyszło zgodnie z założeniem, został na boisku aż do końca, próbował aż w końcu weszło. Nawet widać było w 90+ parcie na kolejną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom