>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ME grupa C (Hiszpania, Węgry, Białorus, Niemcy)

Status
Zamknięty.
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Niemcy - Bialorus
Typ: Bialorus +10.5
Buk: STS
Kurs: 1.80

Witam! troszke pozno pisze to gdyz o 17.15 rozpoczynaja to spotkanie ale dopiero wrocilem z pracy. Mysle, ze ten polap 10 bramek jest mocno zawyzony! widzialem Bialorusinow w meczu z Polska i nie wydaje mi sie, ze beda to chlopcy do bicie. Nie twierdze tez, ze wygraja gdyz niemcy sa 100% faworytami ale nie sadze by wygrali 11 bramkami i jak dlamnie jest to pewniak za wieksza kase jak na dzisaj.
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Polecam się zastanowić nad Węgrami! mogą być niespodzianką mistrzostw ???? mają kozackiego bramkarza i zgrany zespół ???? ale to zawsze Niemcy ???? wieć to tylko typ dla odważnych ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Wegry zawsze byli grozni,jest tam pare twardych egzemplarzy,a Niemcy ? Mistrzowie swiata powinno byc wziete w cudzyslów. Gra Niemieckiej ekipy nie powala i powszechnie wiadomo ze ta ekipa ma wiecej szczescia niz umiejetnosci. Nie mowie ze Wegrzy napewno wygraja ale jesli tak sie zdarzy to nie bedzie to zadna niespodzianka. Francja powinna sobie dzis poradzic ze Szwecja , kurs okolo 1.6 wiec warto skorzystac . Mimo ze lubie Hiszpanow nie zaryzykowalbym stawiajac na nich z Bialorusią,kurs mizerny a Hiszpanie jacys ospali na tych mistrzostwach.
 
domel 49

domel

Forum VIP
Węgry - Niemcy 24:28 (12:15)
Węgrzy hmm nie wiem co o nich myśleć ale nie wydaje mi sie żeby byli niespodzianka mistrzostw. Dzis czeka ich bardzo ciężki pojedynek mistrzowie świata którzy nie powinni z nimi przegrać. Nie powinni ale nie znaczy to ze nie wygrają, patrząc natomiast na ostatnie mecze Hungarow stwierdzam ze była to jednorazowa eksplozja (mecz z Hiszpanami) dziś jednak ciężko będzie powtórzyć ten wynik. Niemcy to doświadczony zespól nie da sie tak łatwo sprowokować dlatego stawiam znów na brameczki ???? oba zespoły będą walczyć do upadłego obrona w tym spotkaniu może nie być za ciekawa, wydaje mi sie ze będą sie tu liczyc bramki i będzie ich bardzo dużo
typ: totals więcej 59.5 // 1,75 bwin 52 bramki troche zabraklo ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Polecam handi +5,5 na Białoruś w meczu z Węgrami. Nasi wschodni sąsiedzi pokazali fajny handball zarówno w spotkaniach przedturniejowych z Polską, jak i choćby wczoraj z Hiszpanią. Węgry z Niemcami grali również bardzo ciekawie, ale 6 goli to dużo i wątpię, by Madziarzy go pokryli. Nawet przy wysokim prowadzeniu przez całe spotkanie, ostatnie minuty rozegrają rezerwami, a to szansa dla Białorusinów. Tak więc polecam Hungary-Belarus [0-5,5] (2) po kursie 1,8.✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom