>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ME 1/2 finału i mecz o 5miejsce.

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Sklaniam sie do zagrania na Dunczyków , poniewaz doskonale rozlozyli proporcje pomiedzy ofensywna , skuteczna gra a doskonala obrona. Niemcy jak zawsze kombinatorka , szybkie kontry, ale sadze ze nie starczy to na rozpędzonych Dunczyków . Wkoncu Lars Christiansen przezywa 4 mlodosc:p No ale zawsze trener Heiner Brand moze wyciagnac jakiegos asa z rekawa i dac Niemcom final(na co oczywiscie nie licze). Najskuteczniejszym graczem jest Glandorf , jednak watpie zeby poszalal przy Dunskiej obronie. Francuzi o ile nie zagraja tragicznnie w obronie nie bedą mieli zadnych problemów z Chorwacja ktora ma bardzo slabe skrzydla ,zas dobra defensywe,a pojedynek gwiazd Balic - Karabatic bedzie moim zdaniem zwycieski dla ,,Francuza&#39;&#39; . Norwegow radze zostawic w spokoju:jezora:
 
domel 49

domel

Forum VIP
ok wiec ja widzę to tak
Chorwacja - Francja
Chorwaci na tych ME grają bardzo nierówno potrafią zagrać bardzo dobrze i wygrać mecz np z Polska a na drugi dzień zagrać fatalnie i przegrać z Dania (10cioma). Francuzi grają podobnie ale według mnie grają skuteczniej, maja lepszych zawodników nie tylko 1 Balica który tworzy grę w Chorwacji. Ja stawiam tu na Francję mam nadzieje ze pokażą piłkę ktora grali 2 lata temu na ME i powędrują do finału.
typ: 2 // 1,4 BAH
Dania - Niemcy
Co do tego meczu to jak dla mnie nie może być innego wyniku jak tylko zwycięstwo Duńczyków!! widziałem ich w akcji w paru meczach i powiem szczerze je jestem zachwycony ich gra. Maja światowych zawodników którzy grają w najlepszych ligach i klubach na siwcie. Ich pomysł na gre, taktyka, umiejętności techniczne sa na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście Niemcy to Niemcy również ich gra jest bardzo dobra ale maja zastoje w grze, tak jakby brak koncentracji w pewnym momencie. Biedzie to napweno bardzo Ciekawy pojedynek. Możliwe za zakończy sie remisem i mecz rozstrzygnie sie w dogrywce lub dopiero w karnych.typ: raczej Dania ale poszczę sobie jeszcze X za 2 dyszki ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nie zagra Roggisch, na drobne kontuzje narzekali Kraus, Hens, Jansen i Preiss, więc myślę, że Niemcy nie mają czego szukać bez środka obrony. Ponadto dużo bramek zdobywają dzięki rzutom Glandorfa czy Hensa, a więc druga linia. Co Duńczycy robią z zawodnikami pokroju Bieleckiego, Balica czy właśnie dwóch wymienionych Niemców mogliśmy się już w tym turnieju przekonać. Ja stawiam -1,5 na Duńczyków va banque po dobrym kursie ~1,9.
 
thevil 0

thevil

Użytkownik
W całości popieram wasze typy, finał Francja - Dania to dla mnie 80% szans pewności mając na uwadze dotychczasową grę półfinalistów. Może gdyby w Chorwacji grał Dzomba, a Hens nie testował wytrzymałości siatek za bramką to miałbym pewne wątpliwości ????
A więc Francja 1,4 i Dania 1,6
 
domel 49

domel

Forum VIP
mecz Chorwacja- Francja zakończony 25:24 powiem jedno Dania może świętować juz Mistrza Europy mecz z Niemcami to rozgrzewka przed Chorwacja która według mnie nie zasłużyła na finał!
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Dokładnie ! To samo sobie pomyślałem, gdy sędzia zakończył mecz - kto by nie awansował z drugiego półfinału to wygra... Chorwaci grają dobrze, to mistrzowie olimpijscy, ale za dużo zależy od jednego gracza. Najbardziej wyrównane reprezentacje mają Dania i Francja i to byłby świetny mecz finałowy.

Miejmy jednak nadzieję, że kurs wystawiony na Danię/Niemcy będzie atrakcyjny i skorzystamy ;)
A teraz - go go Denmark !!
 
A 0

almighty

Użytkownik
Powiem szczerze, ze nie bardzo rozumiem dlaczego wszyscy skazuja Chorwacje na porazke. Przegrali jedno spotkanie w tym turnieju - wlasnie z Dunczykami (jedno zremisowali, ale dlatego, ze nie zalezalo im, zeby wybronic ostatnia akcje Norwegow). Dunczycy graja imponujaco i na pewno bede dla bukmacherow faworytem, ale.. w dzisiejszym spotkaniu nie bylo juz fajerwerkow i wygrali tylko jedna bramka, pierwsza polowe przegrali wyraznie, w drugiej mecz na styku.

Pisanie, ze w Chorwacja to zespol, w ktorym zbyt wiele zalezy od jednego zawodnika jest chyba lekka przesada - zabierzcie ktorejkolwiek druzynie ich lidera i w dodatku rozgrywajacego i zobaczymy jak bedzie wygladala ich gra. Balic byl dzisiaj podwajany w obronie, wiekszosc jego akcji ofensywnych konczyla sie sprowadzeniem do parteru, a mimo to potrafil urywac sie obroncom i zdobyl 5 bramek. Asyst nie liczylem, ale mysle, ze bylo ich conajmniej tyle samo. Dla mnie Balic jest w kapitalnej formie, ale na zwyciestwo pracuje caly zespol (Balic w defensywnie nie gra, a bramek zdobywa tyle co lider w kazdej druzynie).

Ciekawy jestem jakie beda kursy na jutrzejszy final (mecz o 3 msc.) i jak bede ustawione linie u/o - wtedy podan moje typy na to spotkanie.

PS. Teksty w stylu kto zasluzyl, a kto nie zasluzyl na final zawsze mnie bawia.. Francuzi ze swoja gra dzisiaj zasluzyli?
 
thevil 0

thevil

Użytkownik
Powiem szczerze, ze nie bardzo rozumiem dlaczego wszyscy skazuja Chorwacje na porazke. Przegrali jedno spotkanie w tym turnieju - wlasnie z Dunczykami (jedno zremisowali, ale dlatego, ze nie zalezalo im, zeby wybronic ostatnia akcje Norwegow). Dunczycy graja imponujaco i na pewno bede dla bukmacherow faworytem, ale.. w dzisiejszym spotkaniu nie bylo juz fajerwerkow i wygrali tylko jedna bramka, pierwsza polowe przegrali wyraznie, w drugiej mecz na styku.
Pisanie, ze w Chorwacja to zespol, w ktorym zbyt wiele zalezy od jednego zawodnika jest chyba lekka przesada - zabierzcie ktorejkolwiek druzynie ich lidera i w dodatku rozgrywajacego i zobaczymy jak bedzie wygladala ich gra. Balic byl dzisiaj podwajany w obronie, wiekszosc jego akcji ofensywnych konczyla sie sprowadzeniem do parteru, a mimo to potrafil urywac sie obroncom i zdobyl 5 bramek. Asyst nie liczylem, ale mysle, ze bylo ich conajmniej tyle samo. Dla mnie Balic jest w kapitalnej formie, ale na zwyciestwo pracuje caly zespol (Balic w defensywnie nie gra, a bramek zdobywa tyle co lider w kazdej druzynie).
Ciekawy jestem jakie beda kursy na jutrzejszy final (mecz o 3 msc.) i jak bede ustawione linie u/o - wtedy podan moje typy na to spotkanie.
PS. Teksty w stylu kto zasluzyl, a kto nie zasluzyl na final zawsze mnie bawia.. Francuzi ze swoja gra dzisiaj zasluzyli?
Bo ich gra była po prostu słaba, a nie wierzę, że mecz z Danią z góry był odpuszczony, Duńczycy zmiażdżyli ich formą.
A gadanie, że bez Balicia wiele mniej znaczą jest całkowicie uzasadnione. Kiedy schodził Chorwaci nie mieli pomysłu na grę, do tej pory mieli wszystko podane na tacy przez Ivano. Owszem mają świetnych graczy jak Vori, ale rozegranie Balicia jest na tyle wspaniałe, że bez niego tracą sporo. A co do obrony, to w defensywie zawsze gra przynajmniej trochę zmieniony skład z ataku i np. wczoraj taki Narcisse w obronie się nie udzielał, a chyba nie zaprzeczysz, że bez niego w ofensywie byłoby Francuzom o wiele ciężej?
Ja bez względu na kursy odpuszczam sobie granie na Danię i Francję, które bym typował na zwycięzców, bo wolę na luzie obejrzeć sobie 2 spektakle ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom