>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Masters ATP!

Status
Zamknięty.
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Widzę że nikt nie podał podziału na grupy, więc podaje:
Red Group:
Roger Federer(nr. 1)
Nikolay Davidienko (nr.4)
Andy Roddick (nr. 5)
Fernando Gonzalez(nr. 7)

Gold Group:
Rafael Nadal(nr.2)
Novak Djokovic(nr.3)
David Ferrer(nr. 6)
Richard Gasquet(nr.8 )


Gra podwójna:
Red Group:
Knowles / Nestor
Aspelin / Knowle
Dlouhy / Vizner
Clement / Llodra
Gold Group:
Hanley / Ullyett
Damm / Paes
Bjorkman / Mirnyi
Erlich / Ram
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Nadal-Gasquet 2:0 2.15 Bwin
Rafa zawsze zaczyna duże turnieje z grubej rury.Rysiu to debiutant w finale Masters i myśle że jeszcze nie w tym roku ale napewno na pszyszłośc zwojuje ten turniej.
⛔ Jednak Ryszardowi udało się urwac jednego seta,brawo dla niego.2-1

Djokovic-Ferrer 2:1 3.45 Bwin
Po Serbie widac już powoli trudy sezonu jednak na Davida Ferrera powinno to jeszcze wystarczyć.Nie mniej jednak typuje że hipszan urwie mu jednaego seta co mu się udało z Nalbandianem w Paryżu.
⛔ wiedziałem że serb jest bez formy ale nieprzypuszczałem że aż do tego stopnia,zasługuje na długi odpoczynek ???? 4-6.4-6
 
sam-rothstein 0

sam-rothstein

Użytkownik
Nadal-Gasquet 2:0 2.15 Bwin
Rafa zawsze zaczyna duże turnieje z grubej rury.Rysiu to debiutant w finale Masters i myśle że jeszcze nie w tym roku ale napewno na pszyszłośc zwojuje ten turniej.
No Nadal powinien wygrać pewnie z Gasquet nie koniecznie 2 - 0 ale wygrać ???? ale 2 - 0 pewniejsze niż 2 - 1. Ja osobiście obstawię normalnie na Nadala :jezora: by być pewniejszym typu, ale polecam to co napisał Hammer :spokodfhgfh:
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Zastanawiam się nad tym meczem: Roddick - Davydenko 1 @ 1.65, co o tym sądzicie?
Z jednej strony Roddick nie grał od US Open, więc miał bardzo dużo czasu na przygotowanie się do turnieju, z drugiej właśnie przez tą przerwę nie wiadomo w jakiej formie jest Amerykanin. Pojedynki H2H wszystkie wygrał Roddick. Kiedy ostatnio oglądałem mecz Davydenki z Baghdatisem, to byłem w szoku bo dawno nie widziałem go tak słabo grającego (szczególnie serwis zawodził). Jak uważacie, czy Andy poradzi sobie z Davydenką?
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Djokovic Novak - Gasquet Richard 2 2,60 ✅ (4:6, 2:6)
To co dotychczas wydarzyło się w Szanghaju przechodzi ludzkie pojęcie. Djokovic przegrywa z Ferrerem, Gasquet ugrywa seta z Nadalem, a co najważniejsze Fernando Gonzalez ogrywa samego Rogera Federera. W sumie to można na to spojrzeć z innej strony. Przecież to jest Turniej Mistrzów, czyli 8 najlepszych tenisistów obecnego sezonu, a więc żadną niedpodzianką nie jest, iż 6-ty tenisista ogrywa 3-ciego czy 7-my 1-ego.
Wracając to podanego wyżej typu. Novak Djokovic nie pokazuje niczego wielkiego w końcówce sezonu. Gra słabo. Przegrywa w I kolejce z Davidem Ferrerem. Wcześniej z Santoro, Nalbandianem. Przegrał kolejno 3 mecze w których wystąpił. Następnym rywalem Serba jest młody Francuz Gasquet, który rzutem na taśmie wtargnął do czołowej ósemki. Richard jest ostatni w przyzwoitej formie. Dochodzi do półfinału turnieju w Paryżu gdzie przegrywa z rewelacyjnym Nalbandianem, wcześniej wyeliminował stamtąd m.in Andy&#39;ego Murray&#39;a i James&#39;a Blake&#39;a. Tu, w Szanghaju grał jak równy z równym z Rafą Nadalem. I wydaje mi się, że Francuz jest w stanie pokonać Novaka Djokovica.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Roddick-Gonzalez 2:0 1.95 Bwin✅
Bardzo dobre wrażenie zostawił po meczu z Davidenko-Andy Roddick.Wypoczęty,skoncentrowany i spragniony gry mierzy napewno w 1\2 imprezy.Gonzalez to strasznie nierówny,potrafi wygrać z każdym,by dzień pozniej przegrac z kelnerem.Myślę że taki mecz jak z Federerem gdzie wzniosl sie na wyzyny swoich mozliwosci napewno mu sie niepowtorzy i amerykanin wygra w dwoch setach.

Davydenko-Gonzalez 2:1 3.50 Bwin⛔ i tyle pokazał Gonzo w tym sezonie... 2-0

Rosjanin po pierwszym przegranym meczu da z siebie wszystko i wygra ten mecz cierpliwą grą i długimi wymianami.Ferdek pewnie wygra jednego seta ale przegra całe spotkanie grając jak zwykle nierówno i w kluczowych momentach meczu zawodząc.Nieprzeceniał bym jego zwycięstwa nad Federerem,szwajcar też jest człowiekiem i zdaża mu się słabszy dzień.Na jego normalnym poziomie gry Fernando nie urwał by mu nawet seta.

Federer-Davydenko 2:0 1.30 Bwin✅
To jest pewniak jakich mało.Rosjanin nie umie grac z Federerem,a mistrz po podraznionej ambicji napewno nieodpusci zadnej pilki i zmiecie z kortu rywala.

Federer-Rodick 2:0 1.45 Bwin ✅
Podobnie jak wyżej choć tu mam mniejszą pewność co do setów.
Rodick jest w niezłej formie ale na ponad 10 spotkań między nimi wygrał bodajże tylko raz.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Ferrer-Gasquet 2.11 Bwin ⛔ Wspaniała gra Ferrera.
Typ:2

Zaryzykuje teorie że hiszpan niedokońca przyłoży sie do tego meczu mając zapewniony start w 1\2 imprezy.Rysiek jęśli marzy o takim osiągnięciu musi to spotkanie koniecznie wygrać i napewno motywacje do gry będzie miał większa.Z drugiej jednak strony myślę że Ferrer zagra dla swojego rodaka i przyjaciela Rafaela Nadala którego pokonał w bratobójczym boju.Podkreślam iż David to bardzo ambitny chłopak i kiedy zagra na całkowitym luzie może mu wszystko w tym meczu wychodzić dlatego typ jest dośc ryzykowny a mecz ciężki do wytypowania.Ja jednak wierzę że francuz weżmie sprawy w swoje ręce i upora się z rewelacją turnieju.
Dodam jeszcze do tego że over na gemy jak najbardziej wskazany gdyz Davido nie ma jeszcze zapewnionego udziału w 1\2 finale jak to wczesniej pisałem:jezora:Niedopatrzenie matematyczne ????

Nadal-Djokovic 1.26 Bwin ✅ Djoko podjął walke ale to niestarczyło na seta 6-4 6-4
Typ:1
Ciężko tutaj stawiać na sety bo jest to turniej mistrzów i wszelkie rozstrzygnięcia możliwe co już pokazał nam ten turniej w tym roku.Jednak o zwycięstwo Nadala w tym meczu byłbym spokojny.Serb to największe rozczarowanie tego turnieju choć już w poprzedzającej imprezie tenisowej w Paryżu można było zauważyć wyrażny spadek formy Djokovica.Widać że jest przemęczony startami i myślami już pewnie jest na wakacjach.Nie mniej nie wykluczam że powalczy chociaż o honorowego seta w tym turnieju.Nadal jeśli myśli o półfinale musi to spotkanie wygrać i dodatkowo czekać na inne rozstrzygnięcia w tej grupie.Znając jego charakter apewno wyjdzie maksymalnie zmotywowany i skoncentrowany by dać z siebie wszystko_On w przeciwieństwie do rywala formę odbudowywał w końcówce sezonu a po kontuzji nie widać już śladu.Dla Novaka będzie to mecz o pietruszkę jednak w ostatnim starcie może z siebie wykrzesać resztki sił dlatego polecam jedynke a nie zakład na sety. ????
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
I oto zbliża się powolnymi krokami półfinałowa faza turnieju mistrzów w Szanghaju ???? .Bez wątpienia tenisiści którzy zostali w grze nieznależli się tam przypadkowo.Każdy z nich prezentuje bardzo dobrą dyspozycję i tym bardziej zapowiada się kawał dobrego tenisa.
Może najpierw zestawienie szans zaproponowany przez Bwin:



Krótki opis półfinalistów:


Andy Roddick
data urodzin: 30.08.82, 25 r.
wzrost: 188 cm
waga: 87 kg
gracz zawodowy od: 2000
gracz praworęczny
liczba meczy: 70
liczba wygranych: 55
skuteczność: 78.6 %


Po tym jak zmienił trenera na Jimmiego Connorsa widać że dojrzał pod względem sportowym.Upodobnił się także do swojego coacha w zachowaniach na korcie.Lubi prowokować rywali zarówno przed jak i w trakcie meczu.Jego zmorą jest wciąż Rogerem Federer który eliminuje go konsekwentnie z każdej większej imprezy tenisowej.Największa nadzieja amerykanów po erze Samprasa i Agassiego dysponujący atomowym serwisem rzadko zawodzącym.Po dłuższej przerwie od Us Open wrócił na korty jeszcze w tym sezonie by powalczyć o tytuł mistrza i jak narazie w tym turnieju prezentuje się bardzo dobrze.


David Ferrer

data urodzin: 02.04.82, 25 r.
wzrost: 175 cm
waga: 72 kg
gracz zawodowy od: 2000
gracz praworęczny
liczba meczy: 84
liczba wygranych: 61
skuteczność: 72.6 %


Wiecznie druga rakieta w Hiszpanii choć po tym turnieju może się to zmienić.Troche niedoceniany,skromny ale waleczny chłopak końcówke sezonu ma rewelacyjną.To że potrafi dobrze grać w tenisa wszyscy wiedzieli od dawna ale w tym turnieju wzniósł się ponad własną przeciętną i można powiedzieć że jest w życiowej formie.



Rafael Nadal

data urodzin: 03.06.86, 21 r.
wzrost: 185 cm
waga: 85 kg
gracz zawodowy od: 2001
gracz leworęczny
liczba meczy: 85
liczba wygranych: 71
skuteczność: 83.5 %


Bez wątpienia &quot;król kortów ziemnych&quot; wśród całej stawki graczy ATP.
Mimo swojego młodego wieku wygrał już masę turniei na każdej nawierzchni.Wspaniały leworęczny forhend to jego firmowe zagranie.
W Wielkim Szlemie wygrał tylko Roland Garros.Jest to gracz którego cechuje równa forma przez cały sezon i nawet kontuzja nieprzeszkodziła mu się dobrze przygotować do turnieju mistrzów.



Roger Federer

data urodzin: 08.08.81, 26 r.
wzrost: 185 cm
waga: 80 kg
gracz zawodowy od: 1998
gracz praworęczny
liczba meczy: 80
liczba wygranych: 70
skuteczność: 87.5 %


Określeń które przylgnęły ostatnio do szwajcara jest sporo.&quot;fenomen&quot;,&quot;zjawisko&quot;,&quot;król tenisa&quot;.Ma dopiero 26 lat a już wyprzedził Peta Samprasa w liczbie wygranych turnieji wielkoszlemowych.Tych rekordów pobił znacznie więcej i napewno jeszcze niejeden pobije.Wg. mnie jak i wielu innych jest najlepszym graczem w historii tego sportu.Wspaniale myślący,wygrywający najważniejsze piłki w meczu,poprostu tenisista kompletny i do tego skromny człowiek.Oglądając go na korcie nie mozna oprzec sie wrazeniu ze zwyciestwa przychodza mu z zadziwiająca latwoscia i lekkoscia. ????

Podałem już małą analizkę,teraz czas na wasze typy :jezora:
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Widze straszną popularność tego działu:kwasny4565:

Finał : Rog Federer-Davido Ferrer⛔ 3-0 Trafiła kosa na kamień...

Typ: 3-1
Kurs:3.80
Buk BaH

Analizka:
Federer udowodnił że nie ma na niego kozaka w tym turnieju.Takim batem mógł by być David Ferrer lecz ugra tylko jednego seta i mecz zakończy sie w czterech partiach 3-1 dla szwajcara.Więcej pisał nie będe bo pewnie i tak nikt tego nie czyta:jezora:

Szkoda że to już koniec sezonu: ????
W Bwin już przyjmują zakłady na Australie więc obstawiajcie:jezora:
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Jak to nikt nie czyta?! Ja zawsze czytam Twoje super analizy :-D. A tak na serio to sądzę, że Ferrer w tym turnieju prezentuje się o wiele lepiej od Rogera. Dziś Hiszpan zmiótł na korcie Andy&#39;ego Roddick&#39;a. Szwajcar też szybko rozprawił się z Nadalem ale oby dwaj zaprezentowali się słabo, wręcz upokarzająco jak na dwóch najlepszych tenisistów na świecie. Z tą formą jaką ma Ferrer jest w stanie pokonać Federera, który w tym sezonie nie gra aż tak dobrze(nie wiem czy można mówić o słabej grze gdy się wygrywa 3 Wielkieszlemy i wiele innych turnieji ATP). Staje się co bardziej w zasięgu reszty graczy. W tym sezonie dwukrotnie uznawał wyższość Canas&#39;a, Nalbandiana, raz Nadala, Djokovica i Gonzaleza w tu w Szanghaju(o kimś zapomniałem???) Więc szanse Ferrera nie są wcale tak marne. Ten zawodnik na pewno się nie podda. To fighter jakich mało. Nie wykluczam też, że ten finał może podobnie mieć się tak do finału WTA. Henin grała słabo w fazie grupowej, finale ale i tak zwycięzyła po cięzkich meczu. To też zapowiada się długie i cięzkie spotkanie. Trzymam kciuki za Ferrera...:spokodfhgfh:
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ja tez zawsze tu zaglądam, wiele ciekawych rzeczy można tu przeczytac ???? Ja jutro zaryzykuje i zagram na Ferrera, bo w tym turnieju gra bnardzo fajnie, bezkompromisowo, niejedną niespodziankę w Szanghaju już sprawił. A Fed? No, nie mozna powiedzieć że gra wielki tenis. Stać go na pewno na więcej, ale czy pokaże to jutro?To wielki mistrz, stać go na zmobilizowanie się na to ostatnie spotkanie. Ale to może być za mało na Hiszpana, który jutro da radę ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
To, że nie piszemy tyle co Ty Hammer, nie znaczy, ze nikt nie pisze. Czasem coś skrobne jednak ostatnio mniej gram więc takzę mniej piszę.

Co do finału to jeśli cos zagram to oczywiście przeciwko Fedexowi, bo nie przepadam za nim. Moze jakieś handi na Davida. Tak sobie myślę. Ferrer ma takie samo imię jak Nalbandian, moze dzieki temu uda mu się pokonać Szwjcara ????
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Co do finału to jeśli cos zagram to oczywiście przeciwko Fedexowi, bo nie przepadam za nim.
Napewno oglądasz tenis tylko w celach zarobkowych ???? Jakbyś dobrze śledził jego grę od początku sezonu i dysponował większa gotówką to byś mógł niezłą sumke na nim zbić:jezora:
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Nie. Po prostu lubię tenis. Grać, oglądać no i przy okazji obstawiać. Często jak nie obstawiam także oglądam. Akurat tego turnieju nie mogłem pooglądać bo w tygodniu praca, a teraz w weekend szkoła.

Teraz ponad miesięczna przerwa i w styczniu nowy sezon. Myślę, że gwiazda Federera już nie będzie tak błyszczała...

Szkoda też, ze ten finał taki krótki, mimo wszystko...
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Teraz ponad miesięczna przerwa i w styczniu nowy sezon. Myślę, że gwiazda Federera już nie będzie tak błyszczała...
Szkoda też, ze ten finał taki krótki, mimo wszystko...
Ja też żałuje finału jak i końca sezonu.Myśle że Ferrer troche sie spalił psychicznie na starcie.W sumie to jego pierwszy finał tak dużej imprezy.Teraz trzeba czekać do nowego roku,znowu napewno jakiś nowy talent się ujawni a o Federerze to jeszcze bedziemy slyszec wkolko ladnych pare lat.Przyznaje że to powoli staje nudne ale kiedyś wkońcu ustąpi miejsca młodszym.Bubka też wygrywał 6 razy z rzędu mistrzostwo świata aż za siódmym nie dał rady.Pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom