>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Maroon i forum vs Jego Ekscelencja Jerzy Janowicz

maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
???? ???? relacja z dyskusji podczas streamu Janowicza na twitchu
Janowicz : ,,muszę założyć konto Microsoftu &#39;&#39;
Zawodnik Rozstawiony w AO : założ sobie konto w 10 dziesiątce rankingu

Zawodnik Rozstawiony w AO: Jerzy mam zagadke : z kim wygrał Mirza Basic swój jedyny mecz na trawie w karierze ?
tutaj Janowicz
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/gt/sp/95/vl7kyk.jpg
http://i.imgur.com/3aM93w8.jpg
???? to jest mocne
kain854: czesc Jurek, oddasz na mnie głos w konkursie na najlepszy post miesiąca, Ciebie to nie nie kosztuje, a ja zgarnę tableta

Zawodnik Rozstawiony w AO : Jurek wiesz że jesteś 1 i jedynym człowiekiem na świecie który przegrał z Maximo Gonzalezem na hardzie ?
Zawodnik Rozstawiony w AO &quot;Maximo Gonzalez aż musiał bilet przebukować po wygranej z tobą tak się tego nie spodziewał że zostanie dłużej&quot;
podczas wtapiania meczu w Cs&#39;a
,,Jerzyk nie przejmuj się , jak będziesz wtapiał to weź medicala po prostu jak zawsze&#39;&#39;

Zawodnik Rozstawiony w AO
,,Jurek nie głupio ci grać z gimbami w gry podczas gdy nawet James Blake który jest w domu starców gra czasami w tenisa z Billem Clintonem&#39;&#39;
nie pamiętam nicku
,,Jurek przegrałem na tobie sporo kasy jak odpadłeś w 1 w Wimbledonu bez walki i nie pojechałem na wakacje&#39;&#39;
Janowicz
,,za to ja pojechałem sobie na fajne wakacje&#39;&#39;
_____________________________________
Nagle nastąpił atak furii Jerzego Janowicza bo został nazwany drewniakiem (san wcześniej nazwał Kyrgiosa drewniakiem a Kyrgios pokonał tego dnia Murraya) ????

nawijał dalej przez 5 min , sporo wyzwisk z jego strony itp ...
Janowicz
,,to co gramy czy wymiękasz &#39;&#39;
Zawodnik rozstawiony w AO
,,przecież plecy cię bolą , przestały nagle jak 10 k zobaczyłes ? &#39;&#39;
Janowicz
,,gramy czy nie krótka piłka &#39;&#39;?
Zawodnik rozstawiony w AO
,,jak widzisz po nicku ja jestem rozstawiony i z takim rankingiem jak ty masz musisz przejść kwale&#39;&#39;
Janowicz
,,jesteś pewnie dzieciakiem 16 albo 17 lat &#39;&#39;
Zawodnik rozstawiony w AO
,,Denis Novikov też miał 17 lat jak cię ogrywał w NY , on teraz w sklepie sportowym pracuje&#39;&#39;

Janowicz

,,albo gramy hajs albo jesteś miękka faja&#39;&#39;
Zawodnik rozstawiony w AO
,,NIE MOŻESZ ZE MNA GRAĆ O HAJS BO MASZ ZA NISKI RANKING JA JESTEM ROZSTAWIONY&#39;&#39;
Zawodnik rozstawiony w AO
możemy zagrać o 3 tysiące tyle mam
Janowicz
,,za 3 tysiące to mi się nie chce z domu wychodzić&#39;&#39;
Zawodnik rozstawiony w AO
,,jak przegrywałeś w 1 rundzie challengerów to dostawałeś mniej i jakoś ci się chciało wychodzić&#39;&#39;
Janowicz
,,ostatnia szansa wysyłaj dane na PW i gramy ten mecz o kasę&#39;&#39;
Zawodnik rozstawiony w AO
,,żeby grać że mną musisz przejsc KWALE DREWNIAKU ale pewnie zatrzyma cię NOVIKOV który pracuje w sklepie sportowym&#39;&#39;
Janowicz
,, jesteś leszczem barowym, pionkiem do zbijania pracującym na kasie &#39;&#39;
po czym mnie zbanował i gadał jeszcze przez kilka minut tak go zabolało nazwanie go drewniakiem ????
 
L 516

lipny

Użytkownik
?? ????
Razem z naszym sponsorem jesteśmy w stanie wyłożyć 10 tysięcy na ten zakład , postanowiliśmy dać tobie dziką kartę więc nie musisz przechodzić kwalifikacji pomimo niskiego rankingu
proszę o odpowiedz
z poważeniem ekipa z FB
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Jeszcze parę perełek było innych ludzi ????
No ale Jurek nawet w internecie pokazuje że jest trudnym człowiekiem o słabej psychice.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
nie pamiętam nicku
,,Jurek przegrałem na tobie sporo kasy jak odpadłeś w 1 w Wimbledonu bez walki i nie pojechałem na wakacje&#39;&#39;
Janowicz
,,za to ja pojechałem sobie na fajne wakacje&#39;&#39;
To było tak:
&quot;Jurek pamiętasz jak przegrałeś z Ilhanem na Wimblu w pierwszej rundzie? Przez Ciebie nie pojechałem na wakacje.&quot;
Jeszcze tak z pamięci dodam:
&quot;Jurek nie siedź tyle przed kompem bo Cię plecy rozbolą i znowu będziesz miał 40% 1 serve&quot;
Gdy Dżej Dżej zaczął przegrywać z Izakiem w CS&#39;a pojawiły się tradycyjne wezwania do kreczu:
&quot;Jurek kreczuj!&quot;
&quot;Jurek kreczuj bo dodatniego handi nie pokryjesz!&quot;
Zaczął narzekać na zbyt wysoki ping, co również spotkało się z fachową opinią:
&quot;Jerzyk jak w 1 rundzie AO przegrasz z jakimś challengerowcem to też na ping zgonisz?&quot;
a gdy postanowił zakończyć grę uderzył Macio:
&quot;Jurek schemat jak zawsze, wpierdol, szybki prysznic i do spania&quot;
:cool::cool::cool:
 
maxiu321 103

maxiu321

Użytkownik
&quot;Jurek zbierasz na bilet z Australii czy co&quot; ?

JJ: &quot;nie musze zarabiac dupą tak jak ty to robisz&quot;
 
Do góry Bottom