>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Marcowa promocja z ComeOn- wygraj PS3+FIFA13+zestaw,bonusy, gadżety itd. Tylko u nas!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcowa promocja w ComeOn


ROMAN KOŁTOŃ Poleca:
Wygraj dodatkowe nagrody - tylko u nas!
plus 300PLN więcej na STAR T - tylko u nas!

Tylko w marcu mamy do rozlosowania kilka ciekawych nagród:

1. Konsolę Sony PlayStation 3 Super Slim (500GB)+ FIFA 13 + Zestaw Sportowy 14w1
2. nagroda &quot;życzenie&quot; do 200PLN
3, Zestaw pokerowy
4. 2x pendrive 8 gb
5. 8 bonusów, każdy o wartości 25PLN
6. 8 x 25 darmowych spinów
7. 4 unikalnych koszulek forum.bukmacherskie.com
Bonusy oraz spiny są wolne od obrotu!

Oprócz tego, każdy nowy gracz może skorzystać z innych promocji:
Promocja w ComeOn: Bonus 300PLN na START - Tylko u nas!

Jak skorzystać z promocji i zakwalifikować do loterii

1. Gracz musi założyć konto w dniach 01 - 31 marca z promocyjnego linku:
&gt;&gt; Link upoważniający do skorzystania z oferty i promocji &lt;&lt;
Dla bezpieczeństwa zalecam przed wejściem i rejestracją wyczyścić ciasteczka w przeglądarce

2. Dokonaj depozytu na minimum 50PLN i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu

3. Wyślij zgłoszenie na adres: [email protected] w treści wpisując:
- datę założenia konta
- login z ComeOn
- nagroda &quot;życzenie&quot; (w przypadku wylosowanie właśnie Ciebie, otrzymasz wymarzoną nagrodę np. słuchawki czy grę na PC/PS3 itd do kwoty 200pln)
W tytule proszę wpisać &quot;marcowa promocja z ComeOn&quot;

To wszystko :wink: Promocja jest przeznaczona tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com. Promocja trwa tylko do 31 marca!
Nie będzie lepszej okazji do rejestracji konta w ComeOn niż teraz :wink:
Każdy kto się zgłosi do promocji otrzyma nagrodę z uwagi na małą ilość rejestracji w ComeOn!
Pozostałe promocje można łączyć ze sobą!
Lista nagrodzonych zostanie ogłoszona w tym temacie do 5 kwietnia.


Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz! - ROMAN KOŁ TOŃ Poleca!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w ComeOn na LM

Stawiasz - wygrywasz


Czołówka Europy powraca w tym tygodniu na boiska Ligi Mistrzów. Kto odpadnie? Kto awansuje do ćwierćfinałów?

Czy pewniacy przejdą dalej? Czy Mou pokona Fergusona? Jak spiszą się polacy z Dortmundu?

Manchester Utd vs Real Madrid - Wtorek
Borussia Dortmund vs Shakhtar Donetsk - Wtorek
Juventus vs Celtic - Środa
Paris St Germain vs Valencia - Środa

Obstaw mecze i odbierz freebet-kombo za €5

Postaw zakłady pojedyncze, każdy za minimum 50 PLN na wszystkie z meczów Ligi Mistrzów odbywających się 05/03/13 oraz 06/03/13 i odbierz €5 kombo-freebet do wykorzystania na zakłady w następny weekend!

* Musisz wysłać mail na [email protected] z nazwą użytkownika, numerem zakładu oraz tytułem Champions League najpóźniej do czwartku 7 Marca.

Więcej informacji na stronie www.comeon.com
 
cathos 58

cathos

Użytkownik
Kiedy zostaną przyznane bonusy (spiny) z promocji lutowej ? I czy będą one widniały w zakładce bonusy czy też trzeba wchodzić i sprawdzać w grze ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nagrody są już dopisane.
W przypadku spinów należy wejść w kasynie na grę Gonzo Quest. Pojawi się informacja o darmowych rundach.

&quot;plo1** i lacz** nie dostali spinów z powodu braku jakiejkolwiek gry na netent (nigdy nie zagrali nawet 1 spina)&quot;
Powodzenia w marcu! Nagrody gwarantowane!
 
cathos 58

cathos

Użytkownik
Nagrody są już dopisane.
W przypadku spinów należy wejść w kasynie na grę Gonzo Quest. Pojawi się informacja o darmowych rundach.

&quot;plo111 i laczek nie dostali spinów z powodu braku jakiejkolwiek gry na netent (nigdy nie zagrali nawet 1 spina)&quot;

Powodzenia w marcu! Nagrody gwarantowane!
W promocji mowa była o 25 darmowych spinach natomiast wchodzę na Gonzo Quest i oto wiadomość :
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wszystko jest ok. Po 20 darmowych rundach pojawią się kolejne 5 ;)
Powodzenia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Mam pytanie.
ComeOn ma ciekawą ofertę i nienajgorsze kursy a do tego w marcu z waszym forum współpracując można kilka dodatkowych bonusów złapać. Chciałbym mieć jasność co i jak zrobić, by wszystko było w porządku i wziąć udział w tym losowaniu nagród. Dla jasności:
1. Rejestruje się z linku w pierwszym poście.
2. Wpłacam 100PLN, otrzymuję 100PLN bonusu. (Wymagania obrotu w Sporcie dla wszystkich Bonusów Powitalnych to 5x (kwota depozytu + kwota bonusu) na zakładach kombinacyjnych (min. 2 zdarzenia na kuponie) o minimalnym łącznym kursie &gt;2.0.)
3. Z racji punktu drugiego promocji (&quot; 2. Dokonaj depozytu na minimum 50PLN i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu &quot;) powinienem zagrać kupon o wartości 100PLN z minimum dwoma zdarzeniami (i tutaj łączny obojętny kurs - ale wtedy nie wliczy się do obrotu) czy powinienem zagrać co najmniej dwa (ale może być więcej) kuponów o wartości łącznej 100PLN (czyli np. cztery kupony po 25PLN)?
4. Wysyłając zgłoszenie na waszego maila muszę wybrać o jaką nagrodę chcę walczyć (w przykładzie napisaliście nagroda &quot;życzenie&quot;) czy jest to obojętne?
Mam nadzieję, że nie jest to zbyt zawiła wiadomość. Czekam na wyjaśnienie ;-)
 
julek 421

julek

Użytkownik
@up
Możesz zagrać 4x25zł (masz zagrać za 100zł jak to zrobisz jest obojętne)
4. Wysyłając zgłoszenie na waszego maila muszę wybrać o jaką nagrodę chcę walczyć (w przykładzie napisaliście nagroda &quot;życzenie&quot;) czy jest to obojętne?
Walczysz o wszystkie nagrody. Masz napisac jaką chcesz nagrode życzenie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
1. Rejestruje się z linku w pierwszym poście.
brawo
2. Wpłacam 100PLN, otrzymuję 100PLN bonusu. (Wymagania obrotu w Sporcie dla wszystkich Bonusów Powitalnych to 5x (kwota depozytu + kwota bonusu) na zakładach kombinacyjnych (min. 2 zdarzenia na kuponie) o minimalnym łącznym kursie &gt;2.0.)
brawo
3. Z racji punktu drugiego promocji (&quot;2. Dokonaj depozytu na minimum 50PLN i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu&quot;) powinienem zagrać kupon o wartości 100PLN z minimum dwoma zdarzeniami (i tutaj łączny obojętny kurs - ale wtedy nie wliczy się do obrotu) czy powinienem zagrać co najmniej dwa (ale może być więcej) kuponów o wartości łącznej 100PLN (czyli np. cztery kupony po 25PLN)?
Jak już stawiasz kupony to rób tak, żeby od razu Ci obrót leciał to szybciej obrócisz.
Masz postawić minimum dwa zakłady, jak postawisz 3 czy 4 to również będzie okej. Ważne żeby nie mniej jak 2 ;)
4. Wysyłając zgłoszenie na waszego maila muszę wybrać o jaką nagrodę chcę walczyć (w przykładzie napisaliście nagroda &quot;życzenie&quot;) czy jest to obojętne?
Tak jak wyżej Ci odpowiedział Julek. Na starcie walczysz o wszystkie nagrody. Jak zostaniesz wylosowany do nagrody życzenie to dopiero wtedy sprawdzą co sobie zażyczyłeś i to dostaniesz. Po rejestracji i postawieniu kuponów piszesz w mejlu co takiego chcesz dostać. Od siebie dodam, że w Styczniu sam trafiłem nagrodę życzenie tak więc warto spróbować ;)
 
P 0

plo333

Użytkownik
Witam,jest szansa jeszcze na darmowe spiny,ktore wygrałem w promocji lutowej.10 marca zagralem kilka razy w Gonzo.
Pozdrawiam,plo1**
 
K 1

koza2109

Użytkownik
Witam,
Może to głupie pytanie, w 1 poście pisze, że to tylko dla userów forum naszego, ale w e-mailu nie trzeba podawać nicku z forum itp. więc skąd będziecie wiedzieć, że ja to ja?;)
Zgłoszenie już wysłałem, ale to mnie zastanawia;d
Pozdrawiam
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Witam,
Może to głupie pytanie, w 1 poście pisze, że to tylko dla userów forum naszego, ale w e-mailu nie trzeba podawać nicku z forum itp. więc skąd będziecie wiedzieć, że ja to ja?;)
Zgłoszenie już wysłałem, ale to mnie zastanawia;d
Pozdrawiam
I w pierwszym poście pisze też, że trzeba zarejestrować się z podanego, promocyjnego linku. ComeOn wysyła listę osób, które się zarejestrowały z tego linku, porównuje się ją z listą osób, które wysłały maila i spełniły wymagania i wszystkie osoby, które zakwalifikowały się do konkursu biorą udział w losowaniu.

Tak ja to rozumiem.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@vertigo napisał tak jak jest.
Generalnie takiej promocji nie znajdziecie na innych stronach, dlatego jest napisane, że promocja jest tylko dla osób (użytkowników) którzy zarejestrują się przez nasze forum ze specjalnego linku.
Pozdrawiam i powodzenia w losowaniu!
p.s na razie macie spore szanse ;)
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Dziś się zarejestrowałem czy punkt drugi czyli
2. Dokonaj depozytu na minimum 50PLN i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu
muszę wykonać cały obrót w marcu ? depozyt wpłaciłem
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
2. Dokonaj depozytu na minimum 50PLN i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu
muszę wykonać cały obrót w marcu ? depozyt wpłaciłem
Ale obrót bonusem czy obrót depozytem w celu spełnienia wymogów konkursu? Domyślam się, ze bonusem bo raczej 2 zakłady w sumie za 50zł to nie problem ?
Aby wziąć udział w Marcowej promocji musisz postawić min 2 zakłady w sumie za 50zł. Na obrót bonusem masz czas do końca marca 2014. Tak więc masz czasu a czasu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pagni 138

pagni

Użytkownik
Ach racja teraz jak czytam to jest jane dzięki za oświecenie :) no tak by wziąć udział w losowaniu nagród to wystarczy obrót min 50zł mimo że wpłaciłem 100zł bo chcę wziąć całą pulę z bonusu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom