>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Manchester United - OSC Lille

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Zapraszamy wszystkich do analizowania i typowania tego spotkania. Jeśli chcesz się podzielić swoja analiza lub masz jakieś przecieki ???? pozwól nam razem z Tobą ograć buki :!: ;-)

[center:c4917abc9c]
[/center:c4917abc9c]

[center:c4917abc9c]Kursy: 1-1,35 x-4,45 2-8,50 @ bah[/center:c4917abc9c]

Proszę wszystkich o pisanie konkretnych rzeczy! posty nie na temat lub pisane &quot;bez głowy&quot; będą usuwane!

Życzę trafnych typków :spokodfhgfh:
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Wynik może być jeden zwycięstwo Manchesteru ! Każdy inny wynik będzie małą sensacją ! Diabły grają u siebie mają sporą zaliczke z Francji , będą grać spokojnie , moga swobodnie grać i liczyć na pomyłke przeciwnika a wtedy kontra i bo zawodach !! ????

Manchester United - OSC Lille 1
 
dejvid1990 0

dejvid1990

Użytkownik
zgadzam się !! Man UTD bedzie gral z glową!! bedzie czekal na pomylki druzyny ktore bedą mogly sie zdarzyc przy atakach czestych na bramke Van der sara ;].

Mój Typ:

Manchester United - OSC Lille 1
 
wowa 0

wowa

Użytkownik
A mi sie wydaje ze Lille moze wywiesc z manchesteru remis spokojnie beda grali do konca mysle ze nie przegraja tego meczu moj typ to x2
 
traxx 0

traxx

Użytkownik
Man U - zespol ktory w premiership zdobyl najwiecej bramek istracil najmniej. kontuzjowany jest solskjaer ktory zwykle wchodzil w koncowce spotkania ale to niezmniejszy sily ofensywnej Manchesteru gdyz dalej dysponuja genialnymi napastnikami takimi jak Rooney, Larsson
(ktory zalicza dzis ostatni mecz w barwach MU) oraz Saha. No i wiadomo ze zawodnicy tacy jak C.Ronaldo, Scholes, Giggs tez potrafia strzelac gole. w tym sezonie w MU tylko Gary Neville niestrzelil gola. Defensywa MU jest najsolidniejsza formacja obronna w premiership a duet stoperow Ferdinad - Vidic to najlepszy duet stoperow MU od lat. Co wiecej w OSC Lille spadla sila ofensywna poprzez kontuzje dwoch kluczowych graczy:
Środkowy pomocnik OSC Lille, Mathieu Bodmer, nie wystąpi w środowym rewanżowym spotkaniu na stadionie Old Trafford z powodu problemów z kostką. Jego przydatność dla całej drużyny jest wręcz bezcenna, natomiast możemy być już teraz pewni, że jego uraz przyprawił o ból głowy menadżer zespołu - Claude Puela. Drugim kontuzjowanym we francuskim zespole jest kolejny środkowy pomocnik, Yohan Cabaye. Tym razem nieobecność młodego Francuza w rewanżowej potyczce Ligi Mistrzów wyniknęła z naderwania mięśnia brzucha.

&quot;Zarówno Mathieu Bodmer, jak i Yohan Cabaye nie wystąpią w środowym spotkaniu&quot; - potwierdził problemy zdrowotne swoich podopiecznych Claude Puel, menadżer zespołu OSC Lille.
Pierwszy mecz MU - OSC Lille 1:0 (Giggs)

Moj Typ: MU - OSC Lille 1 1.32
OSC Lille Strzeli/niestrzeli 2 2.50
Bukmahcer: toto-mix
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Moim zdaniem mecz jak najbardziej wygrany dla Manchesteru Lille jak kolega u góry wspomniał gra bez dwóch ważnych w tej drużynie piłkarzy wiec jest to dla nich bardzo duże osłabienie, United zagrają w pełnym zestawieniu była mowa o tym ze Rooney może nie zagrać ale już jest wszystko w porządku i na 100% wystąpi w tym spotkaniu. Moim typem jest zdecydowana 1 i co za tym idzie awans Manchesteru dalej... Ale ja osobiście stwierdzam ze nie opłaca sie grac typu na awans z kursem 1,01 ✅ czy tez typu na zwycięstwo tym meczu 1,30 ✅ tylko warto zagrać na typ -2,5g ✅ dwa tygodnie temu padł wynik 1-0 a rok temu gdy Diabły również grały z Lille tylko ze w grupie tez padały wyniki poniżej -2,5g na kurs na ten właśnie typ jest trochę wyższy bo 1,70 ( Wszystkie kursy co wymieniłem w tym poście to kursy http://www.iprofesjonal.pl )
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Wynik może być jeden zwycięstwo Manchesteru ! Każdy inny wynik będzie małą sensacją ! Diabły grają u siebie mają sporą zaliczke z Francji , będą grać spokojnie , moga swobodnie grać i liczyć na pomyłke przeciwnika a wtedy kontra i bo zawodach !! ????

Manchester United - OSC Lille 1
Mam identyczną wizje meczu jak Ty.
MU bedzie cały czas kontrolował grę i grał z kontry i wygra bo Lille musi zagrac ofenswniej
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nie no, raczej ManU. Gdyby przeciwnikiem było np. Porto albo PSV to możnaby liczyć na suprise ale nie Lille...

Forma Manchesteru spada co każdy, kto OGLĄDAŁ mecz z Liverpoolem, widział... Fani ManU pewnie powiedzą że oszczędzli siły na starcie z Lille ale co widzieliśmy na Anfield to nasze :p

Alex stworzył ekipę która gładko wygrywa z drużynami pokroju Fuhllam, Reading nawet Tottenham ale w starciach z Arsenalem, Chelsea czy Liverpoolem jest już dużo duzo gorzej... Widać było to nawet wtedy gdy większy opór stawili gracze Celticu...

Gdyby nie fuksiarskie gole w wielu, naprawdę wielu meczach, zdobywane w 90+ to ManU byłby za Liverpoolem w tabeli...

Fani ManU: &quot;Lepszy ma szczęscie&quot; - Gów** prawda !! ManU jest przygotowany na ogrywanie średniej klasy (europejskiej) klubów ale nie ma szans na Puchar Mistrzów. Zakończyliby swój udział gdyby przeciwnik był inny niż Lille. A tak - no niestety - męczą nas dalej... pozdro dla fanów Różowego :p
 
foltest 0

foltest

Użytkownik
Ja rozumiem że możesz nie lubić ManU (ja też nie jestem ich jakimś wielkim fanem) ale moim zdaniem mylisz się zasadniczo.

Forma Manchesteru spada co każdy, kto OGLĄDAŁ mecz z Liverpoolem, widział... Fani ManU pewnie powiedzą że oszczędzli siły na starcie z Lille ale co widzieliśmy na Anfield to nasze
Liga Mistrzów a Premiership to dwie różne rzeczy. W lidze przewaga nad Chelsea wynosi 9 pkt i naprawdę nie widzę powodów dla których mieli by oni specjalnie wysilać się podczas meczu z Liverpoolem mając w perspektywie dużo ważniejszy mecz w LM. Co więcej, gwarantuje że gdyby do Liverpoolu przyjechał każdy inny zespół (nawet niekoniecznie z Anglii) to ciężko byłoby mu tam cokolwiek ugrać.

Alex stworzył ekipę która gładko wygrywa z drużynami pokroju Fuhllam, Reading nawet Tottenham ale w starciach z Arsenalem, Chelsea czy Liverpoolem jest już dużo duzo gorzej... Widać było to nawet wtedy gdy większy opór stawili gracze Celticu...

Gdyby nie fuksiarskie gole w wielu, naprawdę wielu meczach, zdobywane w 90+ to ManU byłby za Liverpoolem w tabeli...
Dla mnie sprawa jest prosta – ManU jest pierwszy w tabeli z wyraźną przewagą nad Chelsea. To właśnie Chelsea i Arsenal grają w tym sezonie niezbyt porywająco i strasznie nierówno.
A ManU nie będzie każdego meczu wygrywał po 3:0 czy 5:0 bo tak się po prostu nie da.

Fani ManU: &quot;Lepszy ma szczęscie&quot; - Gów** prawda !! ManU jest przygotowany na ogrywanie średniej klasy (europejskiej) klubów ale nie ma szans na Puchar Mistrzów. Zakończyliby swój udział gdyby przeciwnik był inny niż Lille. A tak - no niestety - męczą nas dalej... pozdro dla fanów Różowego
Szanse na wygranie LM ma co najmniej 8 zespołów, a ManU z pewnością znajduje się w tym gronie.

Wracając do dzisiejszego spotkania myślę że Czerwone Diabły powinny dzisiaj pokazać swą wyższość nad osłabionym Lille i udowodnić że są zespołem zdecydowanie lepszym (co niekoniecznie udowodnili po dość szczęśliwym zwycięstwie we Francji). Chociaż mecz zapewne nie będzie spacerkiem to myślę że warto tutaj postawić 1.
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Forma Manchesteru spada co każdy, kto OGLĄDAŁ mecz z Liverpoolem, widział ...
To oczywiste, że Manchester się oszczędzał - w lidze mają kosmiczną przewagę nad drugą Chelsea - 9 pkt. (nie sądze, aby tą przewagę łatwo roztwonili), i tak naprawdę teraz mogą się skupić tylko i wyłącznie na Lidze Mistrzów.

Gdyby nie fuksiarskie gole w wielu, naprawdę wielu meczach, zdobywane w 90+ to ManU byłby za Liverpoolem w tabeli...
Mówią, że szczęscie sprzyja lepszym.

Nie, nie jestem fanem czerwonych diabłów - powiem więcej, wole dużo bardziej oglądać Arsenal Londyn lub czasem Chelsea.
Ale abstrahując od moich poglądów, stwierdzam, że Manchester w tym sezonie jest znakomity i w nich właśnie upatruje faworyta do wygrania ligi mistrzów. Dzisiaj ostatni swój mecz rozegra Henrik Larsson (potem powrót do Helsinborga) i będzie to napewno znakomita szansa, na bardzo dobre pożegnanie.

Mój typ : 1 ✅ lub Manchester (awans) ✅ (1:0)- typy wchodzą na 95%
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Awans ManU jest mega pewny tylko po co go grać skoro na awans kurs jest 1.01. Chyba nikt nie wierzy w to że ManU u siebie może przegrać i odpasć z przeciętnym zespołem jaki jest lille. Myślę że lepiej ten mecz odpuścić od gry bo kursy nie zachwycają. Na zwycięstwo ManU kurs wynosi tylko 1,35. ManU jest ostatnio w małym kryzysie. Chociaż wygrał z Liveroolem w ostatniej kolejce 1-0 to przez cały mecz był drużyną wyraźnie słabszą. I dlatego myśle że nie warto tego meczu grać.

Mój typ: no bet
 
klose_11 0

klose_11

Użytkownik
Wszyscy niemal stawiają na Man Utd, a im wystarczy 0-0 do awansu. Liczę ze Lille sprawi niespodziankę :mrgreen: , choć to raczej niemożliwe. Kurs na Man jest śmieszny, a ja już 2 tyg temu najadłem sie wiele nerwów z powodu Manchesteru ( pamiętne 0-1 i sprytny strzał Giggsa ???? ) więc no bet.

:spokodfhgfh: Trzymam kciuki za Lille.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Liga Mistrzów a Premiership to dwie różne rzeczy. W lidze przewaga nad Chelsea wynosi 9 pkt i naprawdę nie widzę powodów dla których mieli by oni specjalnie wysilać się podczas meczu z Liverpoolem mając w perspektywie dużo ważniejszy mecz w LM.
Co wy się uparliście na te 9 pkt i oszczędzanie sił ?? Dziewięć pkt to tylko teoretyczna przewaga. Sir Alex dobrze wie, że Chelsea może odrobić 6 pkt gładko - 3 w zaległym meczu i 3 w bezpośrednim starciu więc na pewno nie oszczedzałby składu na wygrany już dwumecz z Lille...

ManU moim zdaniem mają mistrza, trudno. No graja dobrze, ale spójrzcie tylko na ilość wygranych fuksiarsko meczów !!
-----------------------------
Mecz z Lille będzie tylko formalnoscią bo obecność Francuzów w 1/8 jest nieporozumieniem...
 
E 0

evileqq

Użytkownik
A co Ty się czepiłeś tak tych fuksiarskich meczów?
To, że strzelili bramkę w 87 min. wcale nie oznacza, że byli drużyną gorszą. A 9 pkt. to duża przewaga i nie ma o czym mówić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom