>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Manchester United - Liverpool, HIT 21 kolejki Premier League [15.01.2017]

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP





Promocja w [url=forum.bukmacherskie.com/Sportingbet]Sportingbet: Bonus 200 PLN![/URL]
Niesamowite wydarzenie. Derby Anglii. Mecz wyjątkowy dla całej Premier League. Z perspektywy tabeli bardzo ważne spotkanie. Mou i spółka wciąż odrabiają straty ze słabszego okresu i wychodzi im to nad wyraz dobrze. Liverpool złapał małą zadyszkę jednak w ostatnim pucharowym spotkaniu zobaczyliśmy Coutinho i... Jak to powiedział komentator - w 20 minut zrobił więcej niż Sturridge przez cały mecz. Dla Jurgena limit potknięć został wykorzystany. Trzeba gonić Chelsea i bronić się przed City, Totkami oraz Arsenalem. Mecz o 6 punktów więc nikt tutaj nie odpuści.​
Zapraszamy do dyskusji.​
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Manchester United vs Liverpool
Typ - Manchester United 2.05 bet365⛔⛔⛔
Ja pod lupe biore szlagier w niedzielne popoludnie na Old Trafford , kursy na United spadaja powoli I wg mnie jeszcze spadna dlatego gram teraz, co do meczu wydaje mi sie ze Liverpool zlapal zadyszke ostanie mecze to pokazuja , nie zagra Mane ktory napewno jest kluczowym zawodnikiem dla Liverpoolu , rowniez nie wiadomo czy wroci juz Couthinio to duze dziury plus nie przekonuje mnie obrona The Reds, Co do gospodarzy 9 zwyciestw z rzedu widac ze Jose powoli uklada zespol , United napewno nabralo pewnosci siebie , sa praktycznie bez kontuzji kilku waznych zawodnikow jak Ibra czy Carrick wypoczywali , Jose ma duze pole manewru z zawodnikami , do tego dochodzi wlasny stadion gdzie kibice napewno pomoga , ranga spoktkania ogromna wiec I motywacji zabraknac nie powinno , kurs ponad 2 na Czerwone Diably wg mnie bardzo zachecajacy , mysle ze zgarna komplet punktow na Old Trafford I obstawiam w ich strone
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Na pewno 3 ostatnie mecze Liverpoolu szału nie zrobiło. To kogo brakuje Liverpoolowi to nie Coutinho ani Mane tylko Henderson. W meczu ligowym z Sunderlandem go nie było i wynik 2:2, choć ten pierwszy karny dla Sunderlandu mógł być, mógł być (drugi to głupota Mane). Możliwe, że Henderson wróci na mecz z diabłami, bo wznowił treningi (jak również Matip, ale Joel miał dłuższą przerwę) Drugą taką osobą ważniejszą od Coutinho w Liverpoolu jest Adam Lallana, co pokazał choćby mecz z ManU na Anfield, gdzie do czasu aż nie wszedł na boisku padaka była mocna. Ten zaś jest zdrowy. Inna sprawa, że Coutinho również wrócił do zdrowia i grał teraz z Spton i jak nie w pierwszej jedenastce to na pewno wejdzie w II połowie na boisko, a u niego wystarczy szczypta geniuszu i może być groźnie.
To są derby i wszystko może się tu zdarzyć. Nie będę ukrywał, że liczę iż Liverpool wygra choć w tym roku kalendarzowym średnio im idzie. Z Sunderlandem to był jednak pech. Z Plymouth słyszałem, że murarka gości była, a skłąd Liverpoolu był najmłodszy w historii. W S&#39;pton już w lidze mieli problemy u nich, co zakończyło się remisem 0:0.
Manchester na pewno na fali wznoszącej, ale od meczu z Tottenhamem z nikim groźnym nie grał (Młoty w 10 grali, Middlesbrough prowadziło na OT). Zależy jaką taktykę wprowadzi Mourinho. Na Anfield postawił na sprawdzony autobus. U siebie teraz raczej się otworzy zważywszy ostatnią formę obu zespołów
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Na dziś mam jeden nietypowy pomysł bo mecz z kategorii no bet, ewentualnie gram na swoich bo muszą wygrać :p
Klavan kartka TAK
4.75
Unibet
Owszem łapie bardzo mało ale dziś ważny mecz, a Klavan swoje lata na karku ma. Zauważcie jeden fakt, reprezentant Estonii w tym sezonie złapał na boiskach Anglii tylko w jednym meczu. W potyczce wyjazdowej przeciwko City. Ze stawką ostrożnie bo żaden to pewniak ale patrząc po kursach wystawionych na poszczególnych zawodników ten wydaje się atrakcyjny.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jak bym miał tutaj coś zagrać, to tylko i wyłącznie zwycięstwo United. Gospodarze wcale nie grają porywająco, ale zaczęli wygrywać co dla kibiców i sztabu szkoleniowego jest najważniejsze. Wcześniej United nie grali źle, ale zawsze czegoś brakowało. Ekipa Mourinho jest na fali no i najważniejsze że grają u siebie. 10 Zwycięstwo z rzędu nabite na The Reds byłoby czymś pięknym dla kibiców. Goście mają kiepski początek roku: drużyna zremisowała z Sunderlandem, a nawet z Plymouth ( w rezerwowym składzie), a także przegrała z Southampton w Pucharze Ligi. Największym problemem The Reds wydaje się słaba ławka, a do tego w meczu na Old Trafford nie zagra Mane, trudno też powiedzieć w jakiej formie będzie po powrocie Coutinho.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Oto ciekawostki i fakty jakie znalazłem na jednym z fanPage na Facebooku o Manchesterze United:
1) Manchester United nie przegrał żadnego z ostatnich 15 spotkań na Old Trafford (WWDWWDDWDWWWWWW).
2) Manchester United wygrał 8 z 10 domowym spotkań z Liverpoolem (1 remis i 1 porażka).
3) Manchester United wygrał 9 meczów z rzędu biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki - to najlepsza seria od lutego 2009 roku, gdy drużyna odniosła serię 11 wygranych meczów z rzędu.
4) Manchester United nie przegrał żadnego z 11 meczów w 2016 roku, w których zagrał Phil Jones (8 zwycięstw, 3 remisy).
5) Jeśli Rooney zagra z Liverpoolem zaliczy 450 występ w Premier League i zostanie 21 zawodnikiem, który osiągnie taki wynik.
6) Zlatan zdobył 13 bramek w swoich pierwszych 19 meczach Premier League. Taki sam rekord mieli Dwight Yorke i Robin van Persie.
7) Liverpool na Old Trafford przegrał największą ilość razy spośród wszystkich stadionów.
8) Manchester United wygrał tylko 3 z 12 meczów, które sędziował Michael Oliver. Jedno z tych spotkań to zwycięstwo właśnie nad Liverpoolem.
9) Ostatnie 4 czerwone kartki dla United w starciach z Liverpoolem zobaczył ten sam zawodnik... Nemanja Vidić!
10) Manchester United stracił tylko 3 bramki w ostatnich 9 spotkaniach, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.
11) Zlatan Ibrahimovic miał udział przy połowie z ostatnich 26 bramek Manchesteru United (10 bramek i 3 asysty).
Gospodarze wcale nie grają porywająco, ale zaczęli wygrywać co dla kibiców i sztabu szkoleniowego jest najważniejsze.
Z tym się nie zgadzam, że nie grają porywająco. Bo styl jest naprawdę dobry, wiele meczów to istna dominacja i sporo klarownych okazji pod bramką. Pogba widowiskowe przezuty i zagrania. Mata kiwa i gra prostopadłe, jak jest Martial to też pokazuje swój kunszt. Więc co muszą jeszcze zrobić by wedle Waszej opinii zagrać porywająco? ;)
Go Go Man.United! Widzę dzisiaj po prostu też wygraną Czerwonych Diabłów bowiem Liverpool w dołku i nawet powrót Philippe Coutinho im nie pomoże!
 
S 3

sebekgd

Użytkownik
Niby dzisiejszym faworytem jest United, ale jak dla mnie Liverpool tanio skóry nie sprzeda i będzie chciał utrzymać się blisko Chelsea. Zespół Mourinho jest w niesamowitym gazie i wygrywa ostatnio z każdym, ale ta passa musi w końcu się skończyć i myślę, że to nastąpi właśnie dziś. Liverpool z kolei ostatnio bez formy i nie potrafi wygrać z 4 ligowcem ale ... no właśnie. Nie potrafią wygrywać z drużynami typu Plymouth, Southampton, Sunderland, ale ogrywają elitę PL. Kiedy the Reds skupią się na grze potrafią wygrać prawie z każdym, a właśnie na takie mecze jak dziś wychodzą mocno skupieni ...

Manchester Utd - Liverpool =&gt; X2 1.75 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 8

dg5

Użytkownik
Niby dzisiejszym faworytem jest United, ale jak dla mnie Liverpool tanio skóry nie sprzeda i będzie chciał utrzymać się blisko Chelsea. Zespół Mourinho jest w niesamowitym gazie i wygrywa ostatnio z każdym, ale ta passa musi w końcu się skończyć i myślę, że to nastąpi właśnie dziś. Liverpool z kolei ostatnio bez formy i nie potrafi wygrać z 4 ligowcem ale ... no właśnie. Nie potrafią wygrywać z drużynami typu Plymouth, Southampton, Sunderland, ale ogrywają elitę PL. Kiedy the Reds skupią się na grze potrafią wygrać prawie z każdym, a właśnie na takie mecze jak dziś wychodzą mocno skupieni ...

Manchester Utd - Liverpool =&gt; X2 1.75 Bet365
Bez sensu argumentacja.

Z Plymouth grali rezerwami ale 90% zawodnikow bylo czescia 1 druzyny, wiec swiadczy to tylko o tym jak waska maja kadre.

Z Southampton grali 1 skladem i Swieci marnowali 1000% sytuacje, a sam liverpool stłamsili.

Z Sunderlandem dziwny mecz. Liverpool mogl go wygrac 4:2 i mogl przegrac 2:3. Sedzia odegral swoja rolę.

Kiedy the Reds skupią się na grze potrafią wygrać prawie z każdym, a właśnie na takie mecze jak dziś wychodzą mocno skupieni ...
To Ci pilkarze maja problemy z glową jak w co drugim meczu wychodzą nieskupieni i dlatego nie wygrywaja ???? ???? ????

DLa mnie mecz NO BET. Ale symbolicznie na United dla emocji postawie.
 
seba23 141K

seba23

Użytkownik
Manchester United - Liverpool
Typ: liczba fauli w meczu +23,5 ✅
Kurs: 1,75
Buk: STS
Typ czysto statystyczny.
Na ostatnich 10 spotkań pomiędzy tymi drużynami linia ta nie została pokryta bodajże tylko raz (17 fauli).
Zakładam dzisiaj mecz walki gdzie nikt nie będzie odpuszczał. Szczególnie dla MU jest to istotne spotkanie - przegrana postawi ich w trudnej sytuacji, czołówka może im wtedy troszkę odjechać.
Rozważałem jeszcze typ na over kartkowy bo tych też nie brakuje w meczach pomiędzy tymi drużynami ale typ na przewinienia w postaci fauli wydaje mi się pewniejszy na dzisiejsze spotkanie.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Chyba jako jeden z nielicznych kibiców &quot;The Reds&quot; dodam parę swoich słów na temat dzisiejszego meczu. Na początku wrzucę odnośnik do swojej analizy z pierwszego meczu:
https://forum.bukmacherskie.com/f339/liverpool-fc-manchester-united-hit-8-kolejki-premier-league-17-pazdziernika-2016-a-138559.html#post6149952
Wtedy grałem under 3 i teraz gram to samo. U mnie pomrożone po kursie 1.5 jakoś na początku tygodnia. Teraz około 1.4. Wiele zostało napisane już i trudno się nie zgodzić, że faworytem w tym spotkaniu są gospodarze i kurs 2+ jest na nich wystawiony odpowiednio, więc nie warto tutaj ruszać 1x2, bo żadnego Value tutaj nie ma. Poza faktem, że to United jest w gazie to warto wspomnieć o tym, że LFC jest w sporym dołku: 3 spotkania bez zwycięstwa z rzędu, a dwa ostatnie spotkania nawet bez 100% sytuacji. Klopp ma wielki problem, bo wyjazd Mane na PNA powoduję, że ofensywa LFC traci dużo. Mourinho podczas pierwszego spotkania pokazał, że on nie lubi się otwierać w takich spotkaniach, atakować od początku i dzisiaj także spodziewam się badania przeciwnika przez większą część pierwszej połowy. Jako potwierdzenie można przytoczyć statystyki obu drużyn w pierwszej części sezonu przeciwko pozostałym zespołom z top6:
United: (1-Tottenham/2-Arsenal/4-Chelsea/0-Liverpool/3-City)
Liverpool: (1-City/0-United/3-Chelsea/2-Tottenham/7-Arsenal)
Jak widać większość tych spotkań to spotkania underowe i dzisiaj trzeba spodziewać się tego samego. Obaj trenerzy znają się bardzo dobrze i żaden z nich dzisiaj nie chce przegrać. Śmiem twierdzić, że Klopp wziąłby remis w ciemno, a Mourinho także nie powinien narzekać.
Under 3 - 1.5/bet365 ✅ Sędziowie po raz kolejny zabierają nam punkty...

To była moja &quot;analiza&quot;, a teraz parę słów dyskusyjnych. Trzeba czekać na składy, bo LFC bez Hendersona w środku pola tracą naprawdę wiele. Can bez formy, a Leiva to się nadaję jedynie do tarcia chrzanu. Osobiście jestem ciekaw także jaki atak wystawi Klopp. Wiadomo, że wraca Coutinho ale czy zdecyduję się na Firmino i Sturridge razem z nim? Czekajmy na składy, a wtedy wrzucę jakiegoś wariacika za drobniaczki.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Jak już coś grać dzisiaj to Liverpool,Lallana w kapitalnej formie,po wyjeździe Mane jeszcze więcej będzie od niego zależało dzisiaj,jeszcze jak Coutinho wejdzie w drugiej połowie to powinno być gorąco.Sorry ale Mourinho ma Zlatana który nie zawodzi a poza nim Mata i Pogba jeszcze jako tako mają dobre statystyki.Natomiast The Reds już poza Lallaną mają Origiego który ma siedem goli,Firmino również siedem a do tego sześć asyst.Sturridge sześć goli w tym sezonie.Nawet Milner ma pięc bramek i dwie asysty.Klopp kogo by nie wystawił jego piłkarze grają widowiskowo i przeważnie nie zawodzą gdy dostają szansę gry od pierwszego gwizdka.Czerwone Diabły mogą postraszyć tylko Ibrą,Mchitarjan dopiero się wprowadza do pierwszego składu a Mata i to nie to samo co Lallana czy Firmino w tym sezonie,inny poziom.
Liverpool 4.33
Bet365

editpech to pech ale i tak Herrera powalił mnie swoim aktorstwem,widać że oglądanie telenowel i gra w hiszpańskiej lidze gdzie mógł oglądać Barcelone i Real nie poszło na marne.Po tym odepchnięciu Firmino padł jakby sam Mayweather go uderzył hahaha
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
pech to pech ale i tak Herrera powalił mnie swoim aktorstwem,widać że oglądanie telenowel i gra w hiszpańskiej lidze gdzie mógł oglądać Barcelone i Real nie poszło na marne.Po tym odepchnięciu Firmino padł jakby sam Mayweather go uderzył hahaha
Aktorstwem?
To aktorstwa nie widziałeś chyba. Popatrz jak padają Busquetsy i inne Pedra za czasów Barcelony.
Herrera został mocno odepchnięty więc się przewrócił proste.
Pogba dziś beznadziejny mecz, zawiódł, gdyby zagrał to co poprzednie mecze to by była wygrana, cóż, remis sprawiedliwy z przebiegu gry, choć te dwie setki Mchitarjana...
Sędziowie po raz kolejny zabierają nam punkty...
Dlaczego uważasz, że sędziowie wypaczyli wynik?
Wg mnie dziś o dziwo Oliver od dawien dawna sędziował dobrze. Jeden z lepszych meczów sędziego w ostatnim czasie.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Aktorstwem?
To aktorstwa nie widziałeś chyba. Popatrz jak padają Busquetsy i inne Pedra za czasów Barcelony.
Herrera został mocno odepchnięty więc się przewrócił proste.
Dobra ale to właśnie Premier League a nie La Liga gdzie piłkarze się przewracają na zawołanie,Firmino właśnie mógł zachować się jak Herrera czyli w momencie gdy był ciągnięty za koszulkę,przewrócić się dla efektu i przeturlać kilkanaście metrów aż pod bandy reklamowe a jednak zachował się jak facet i utrzymał na nogach.Co więcej,zaatakował tego nieudacznika.
Dlaczego uważasz, że sędziowie wypaczyli wynik?
Wg mnie dziś o dziwo Oliver od dawien dawna sędziował dobrze. Jeden z lepszych meczów sędziego w ostatnim czasie.
No pewnie,spalony na którym był Valencia w kluczowej akcji gdzie totalnie z dupy gola zdobyło United nijak ma się do poziomu sędziowania dzisiaj.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
No pewnie,spalony na którym był Valencia w kluczowej akcji gdzie totalnie z dupy gola zdobyło United nijak ma się do poziomu sędziowania dzisiaj.
Jasne bo tego spalonego wychwyciłeś od razu a nie po kilku powtórkach... wynik z przebiegu gry i frajerskiej akcji Pogby sprawiedliwy. W Liverpoolu powinni bramkarza na rękach przez tydzień nosić.
 
S 3

sebekgd

Użytkownik
Bez sensu argumentacja.
Jak widać trafna.
To Ci pilkarze maja problemy z glową jak w co drugim meczu wychodzą nieskupieni i dlatego nie wygrywaja
DLa mnie mecz NO BET. Ale symbolicznie na United dla emocji postawie.
Mają zdecydowanie problemy z głową i Klopp musi coś z tym jak najszybciej zrobić! Wygrywają dwiema bramkami i potrafią przegrać na koniec mecz, przegrywają z teoretycznie słabszymi drużynami, a z czołówką potrafią wygrywać... jak dla mnie nic innego jak problemy, które leżą gdzieś w głowie. Dziś też nie wiele zabrakło do 3pkt.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Główny bardzo dobry mecz, ale boczny popełnił dwa błędy, które popsuły sporo kuponów. Pierw odgwizdał spalonego Rooneya, którego nie było, a gdyby nie gwizdnął to byłby 6 RR United, a linia była 5.5. Chwilę potem nie gwizdnął spalonego, którego następstwem była bramka dla United. Mimo wszystko remis jest zasłużonym wynikiem, bo United było lepsze. Pogba najsłabszy na boisku... Szkoda, że Chelsea odskoczyła...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom