>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mam zamiar zacząc tak grac...

S 112

staruch

Użytkownik
Wybieram meczyk z kursami około 2.5-3-2.5 i obstawiam każdą opcję( 1 X i 2) powiedzmy za 2zł.Jedna opcja wchodzi pozostałe leżą.Biorę następny mecz o podobnych kursach i na te opcje co nie weszły podwajam stawkę x2 a tam gdzie mi się udało znów zaczynam od 2zł
I tak do skutku.....
 
L 0

luk1989

Użytkownik
taki sobie pomysł ale lepiej obstawiaj coś gdzie masz opcje 1 lub 2 z kursami po 1,9 bo przy tej opcji co podałeś możesz wtopic bo masz 33% że padnie jedna z 3 opcji a trafi ci się że będą padały cały czas 1 lub 2 bez remisu i masz bankruta. A uwierz że jest to bardzo możliwe. Według mnie ten sposób jest do niczego bo to loteria. Zawsze może być ciąg jedej z dwóch opcji i można zbankrutować.
 
L 0

luk1989

Użytkownik
Ale polecam ci inne sposoby bo to co opisałeś jest jak ruletka czarne czy czerwone. Spróbuj sobie na ruletce i zobaczysz że raz na jakiś czas bywają czarne serie jednego z kolorów tak samo może być w piłce.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Od ruletki to sie trzymajcie z daleka,szczegolnie na kolory...
A to powyzej to dla mnie słaby sposób,jezeli by stawiac na 1 drużynę z takimi kursami to tak,ale jak przypadkowe mecze to nie wyjdzie...
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
Wybieram meczyk z kursami około 2.5-3-2.5 i obstawiam każdą opcję( 1 X i 2) powiedzmy za 2zł.Jedna opcja wchodzi pozostałe leżą.Biorę następny mecz o podobnych kursach i na te opcje co nie weszły podwajam stawkę x2 a tam gdzie mi się udało znów zaczynam od 2zł
I tak do skutku.....
ok to po pierwszym meczu trafiasz typ1, 2 przegrywasz, nastepnym razem grasz x i 2 za stawka x2 i trafiasz typ 2, a potem grasz progresja na X?? To moze byc dluga seria bez X i co wtedy?

Wydaje mi sie ze lepiej juz grac progresja na X przy zrownowazonych kursach i na to samo wyjdzie
 
Do góry Bottom