>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mam pytanko o płatność

P 0

pablow0330

Użytkownik
Witam, może to głupie pytanie ale wole się upewnić. Zakładając konto w STS podajemy nr konta bankowego, czy jeśli nie będę grał przez jakiś okres albo coś innego to czy będą pobierane jakieś automatyczne opłaty z mojego konta? czy po prostu nr konta jest informacją dla sts na jake konto mają przelać pieniądze ?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam, może to głupie pytanie ale wole się upewnić. Zakładając konto w STS podajemy nr konta bankowego, czy jeśli nie będę grał przez jakiś okres albo coś innego to czy będą pobierane jakieś automatyczne opłaty z mojego konta? czy po prostu nr konta jest informacją dla sts na jake konto mają przelać pieniądze ?

nic Ci nie będzie pobierało z Twojego konta.
To tylko są dane dla bukchmachera gdzie ma wypłacić Ci szajs.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, może to głupie pytanie ale wole się upewnić. Zakładając konto w STS podajemy nr konta bankowego, czy jeśli nie będę grał przez jakiś okres albo coś innego to czy będą pobierane jakieś automatyczne opłaty z mojego konta? czy po prostu nr konta jest informacją dla sts na jake konto mają przelać pieniądze ?
Nikt nie ma prawa wglądu to twojego konta bankowego poza uprawnionymi pracownikami banku i tobą samym. Nie ma wogóle takiej możliośći żeby pobierali jakiekolwiek opłaty.
 
Do góry Bottom