>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Major League Baseball 20.04.2008

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pomyślałem, że od czasu do czasu napisze jakąś propozycję z MLB. Jako, że MLB zaczynam coraz więcej grać to i więcej śledzę co się dzieje. Pierwsza propozycja i zobaczę co z tego wyjdzie :-D
Vs.

Florida Marlins - Washington Nationals
Typ: FLA win (@1.769)✅✅✅✅, FLA -1,5 (@2.580)✅✅✅, FLA -2,5 (@3.430)✅✅ pinnacle wynik: 6-1

To trzeba napisać kilka słów dlaczego właśnie tak. Jest kilka argumentów, które mnie przekonują. Zaczynając od SP. U gospodarzy jest anonsowany Scott Olsen (2-0, 3.05 ERA). Po stronie gości ma być Odalis Perez (0-3, 4.35). Jak widać, Olsen ma 2 wygrane w sezonie. Natomiast Perez ma jak na razie 3 porażki. I myślę, że dziś nie będzie w stanie się przełamać. Scott Olsen ma na koncie jedno zwycięstwo w tym sezonie z WAS. Niedawno Scott jako SP poprowadził swoją ekipę do zwycięstwa 10-4. Może czas powtórzyć taki wynik dzisiaj? Czemu nie. WAS to drużyna z jednym z najgorszych bilansów w lidze. Dziś ten mecz będzie trzecim pojedynkiem w serii. Poprzednie dwa wygrała Floryda. Jednak mecz meczowi nierówny. Codziennie występuje innych pitcher. Wczoraj byli to raczej &quot;przeciętni&quot; miotacze. Dlatego wynik był overowy a Floryda dopiero w ostatnim inningu zdobyła decydujący punkt.
Co może przemawiać na korzyść WAS to chęć uniknięcia sweepa. Ale w tym sezonie na 6 meczów między tymi zespołami wszystkie mecze wygrała Floryda. Zaliczając między innymi sweepa na wyjeździe w Waszyngtonie. To czemu nie mieliby zaliczyć sweepa u siebie?
W dwóch na sześć meczów pokryli linię -2,5. W jednym pokryli -1,5. W dwóch spotkaniach wygrali zaledwie punktem. Myślę, że dziś zdecydowanie lepszy pitcher powienien zapewnić zwycięstwo dla gospodarzy. A nawet pokryć taki run line jak -2,5.
EDIT: Ładny wynik... Chociaż pokrycie Run Line -2,5 przyszło dopiero w 8 inningu to ważne, że weszło. Może zachęci mnie to do dalszego dzielenia się przemyśleniami w tym dziale...
US SPORTS &amp;
:spokodfhgfh:
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Philadelphia Phillies - New York Mets

Metsi ostatnio bardzo dobrze się prezentują. Ograli 3-0 w serii Nationals i teraz wygrywają już 2-0 z Philes i czyżby kolejny sweep ? Dzieki tym wynikom znajdują się na szczycie NL East i mają najlepszą serie 5 zwyciestw z rzędu w MLB. Philes jak do tej pory średnio, ale regularnie. Wygrana seria 2-1 z Cubs, potem taki sam wynik z Astros. NY wystawia dzisiaj jako startera
Michaela Pelfreya. W tym sezonie gra świetnie. Jak na razie 2 mecze. W jednym ERA 3.6, a w drugim 1.50. Dal porównania w poprzednim sezonie ERA 5.57 i bilans 3-8. Adam Eaton bedzie narzucał w Philes. Jest to zawodnik równy, doświadczony. W poprzednich latach grał w San Diego czy Texasie. Myśle, że w tym spotkaniu bardzo prawdopodobny jest over. Pelfrey pewnie sam zrobi z 3 ER. Ja stawiam Philes -1.5, bo po kursie 2.78 na pewno warto.

Typ: Philadelphia Phillies -1.5⛔
:zy3ou:4 runy w 1 ininie dla Mets

_________________________________________________________________________

Toronto Blue Jays - Detroit Tigers

Dzisiaj wczesnym wieczorem polskiego czasu bardzo ciekawe spotkanie. To co Tigers wyprawiają to może zostawię bez komentarza. Ostatnio całkiem przyzwoite wyniki, ale ogromne różnice w punktowaniu. 17 i 18.04 mecze z Cleveland. Pierwsze spotkanie świetne i wygrana 2-13. Drugie to przeciwieństwo i przegrana aż 11-1. Podobnie było w poprzednich spotkaniach. Takie wyczyny skutkują jak na razie ostatnią pozycją w AL Central. Blue Jays na dzisiejszy mecz wystawiają Allana Burnetta. Ten sezon bardzo kiepski w jego wykonaniu. Pierwszy mecz @NYY przyzwoity, ale 3 następne już porażka. ERA z ostatniego spotkania to 7.27 i bilans 1-1. Jego odpowiednikiem w drużynie przyjezdnych będzie Nate Robertson. ERA z ostatniego spotkania to 7.02. Patrząc na tych zawodników i ich staty można powiedzieć tylko jedno- Over, ale... Robertson nie wbił się w sezon podobnie jak i jego koledzy. Poprzednie sezony całkiem przyzwoite i liczę na pierwsze dobre spotkanie z jego strony. Tygrysy nie mogą tracić punktów szczególnie z takimi przeciwnikami. Burnett to także niezły racz. Już od 2 lat gra w TOR. Jeżeli na takich przeciwników jak Jankesi potrafił się zmobilizować i rozegrać dobre spotkanie to równie dobrze może to powtórzyć dzisiaj.

Typ: UNDER 8.5✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom